Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść screenów z Grim Dawn, mrocznego hack`n`slasha twórców Titan Questa

16 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Nieco zapomniany Grim Dawn doczekał się świeżej porcji materiałów graficznych. Możecie rzucić okiem między innymi na ekran wyboru bohatera oraz – po raz pierwszy – postacie płci żeńskiej.

Przeczytaj cały tekst "Garść screenów z Grim Dawn, mrocznego hack'n'slasha twórców Titan Questa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, Diablo 3 po tylu godzinach troche juz mi sie znudzil (moze jakis dodatek zapowiedza, byloby super), Torchlight 2 byl okej, ale na raz, PoE to zupelna, nudna kupa.
Titan quest bardzo mi sie podobal, wiec wierze ze i tu chlopaki z Crate dadza rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest był dla mnie jednym z najlepszych h''n''s w historii (zdecydowanie lepiej się przy nim bawiłem, niż przy Diablo 2). Klimat, baśniowa grafika, ciekawy system "klas" - to wszystko przyciągało niczym magnes. Jeśli GD będzie choć w połowie tak dobry, jak TQ, mają moją kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan był... jest genialny ale coś czuję, że Grim Dawn będzie słabszy - może dlatego, że uwielbiam klimaty mitologii greckiej. No i najgorsze, że czekam na to tak długo, że zaczynam powoli olewać ten tytuł. Jeśli w tym roku nie wyjdzie to chrzanię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Path of Exile nie muszę już wyczekiwać jakiegoś porządnego h''n''s, ale w Grim Dawn z pewnością zagram, bo Titan Quest było znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2013 o 19:00, porckypizgus napisał:

Titan był... jest genialny ale coś czuję, że Grim Dawn będzie słabszy - może dlatego,
że uwielbiam klimaty mitologii greckiej. No i najgorsze, że czekam na to tak długo, że
zaczynam powoli olewać ten tytuł. Jeśli w tym roku nie wyjdzie to chrzanię to.


Wyjdzie w tym roku.

Dzisiejszy dzień stał się o wiele lepszy po tych screenach ;) screeny 5 i 10 chyba najlepsze z tej paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieco zapomniany

Jak dla kogo. ;)

Niby wydamy, kiedy będzie gotowe, ale coś kiedyś pobąkiwali o terminie lato 2013.

No i widząc ekran wyboru postaci potwierdza, że to silnik TQ. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez czekam na ten tytul, ale screeny nie powalają mówiąc najoględniej. Pytanie też czy ludzie będą kupować GD jeśli PoE jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, przeszedłem TQ, całkiem niezły był. Czekam na dalsze info.
[trollmode]Co powiecie na coś nowego, może, uwaga uwaga... Mitologię nordycką![/trollmode]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TQ cierpiał w sumie tylko na dwie rzeczy. Pierwsza to nieciekawe przedstawienie fabuły (nie dało się w nią w ogóle wczuć) druga to całkowity brak gore, przez co wypada trochę blado, no bo sam klimat tej gry aż prosi się o konkretnie brutalną otoczkę.
Na Grim Dawn czekam już od dawna i wierzę że będzie to godny, duchowy następca TQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> TQ cierpiał w sumie tylko na dwie rzeczy. Pierwsza to nieciekawe przedstawienie fabuły
> (nie dało się w nią w ogóle wczuć) druga to całkowity brak gore, przez co wypada trochę
> blado, no bo sam klimat tej gry aż prosi się o konkretnie brutalną otoczkę.
> Na Grim Dawn czekam już od dawna i wierzę że będzie to godny, duchowy następca TQ.

Haha, żeby GORE było to by musiał chyba powstać God of War h''n''s ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2013 o 13:32, porckypizgus napisał:

> TQ cierpiał w sumie tylko na dwie rzeczy. Pierwsza to nieciekawe przedstawienie
fabuły
> (nie dało się w nią w ogóle wczuć) druga to całkowity brak gore, przez co wypada
trochę
> blado, no bo sam klimat tej gry aż prosi się o konkretnie brutalną otoczkę.
> Na Grim Dawn czekam już od dawna i wierzę że będzie to godny, duchowy następca TQ.


Haha, żeby GORE było to by musiał chyba powstać God of War h''n''s ;D


Nie no, mięcho nie musiałoby latać ;) Ale trochę krwi nie zaszkodziłoby :) Ale może jest jakiś Mod do tego. Z tego co pamiętam, TQ miał całkiem dobre wsparcie graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować