Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Koniec DLC do Skyrima, zespół rozpoczyna prace nad następnym, dużym projektem

52 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2013 o 10:58, Janek_Izdebski napisał:

> Ale po ENG. Ciekawe czy ta edycja pojawi się w wersji PL i jeżeli tak to kiedy?

Ale w przypadku wersji na PC, w ustawieniach Steam będzie można zmienić język na PL.
Jedynie chyba tylko "Heartfire" nie został spolszczony, prawda?


Albo wszystko mam w ENG, albo wszystko w PL. Nie uznaję półśrodków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A kiedy wypuszczą Dawnguard w Polsce? Bo czekam z kupnem Sykrima na wyjście Dg.
>
>
> Hahahaha, w Polsce już Dragonborn wyszedł a Ty piszesz o Dawnguardzie?
>
No właśnie. Podstawkę Skyrima w sklepach widzę, Dragonborna też, a 2 pierwszych dodatków nie umiem znaleźć.
> > A kiedy wypuszczą Dawnguard w Polsce?
>
> Przecież wypuścili dawno temu.
> Tymi ręcami kupowałem w Empiku jakieś 5 miesięcy temu (+- 2 miesiące).
>
W Empiku był, ale już nie mają. A jak był to kasy nie maiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Umm...to kiedy Skyrim GOTY? ;)
>
> Właśnie to o to samo miałem zapytać :)
> Czekam na wersję GOTY od dnia premiery podstawki ;)

Widziałem już wersję z wszystkimi DLC. Nazywa się Elder Scrolls V Skyrim Legendary Edition - premiera planowana jest na 07.06.2013 albo wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 10:45, Janek_Izdebski napisał:

GOTY zapowiedziano na czerwiec. Oto dowód:

[m]

:)

Znowu reklamujesz? Poza tym prosiliśmy by takie rzeczy umieszczać w odpowiednim temacie, wspominaliśmy również, że ignorowanie naszej prośby skończy się konsekwencjami - Za reklamę otrzymujesz Degrad -2, kara tak wysoka gdyż masz bogata kartotekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obsidian niestety jest zawalony robotą z innymi projektami więc raczej nam Fallouta nie zrobi.
Wychodzi na to, że Beth studio weźmie się za niego, byłoby to całkiem logiczne.
Pozostaje mieć nadzieję, że ich projektanci i scenarzyści zagrali w F:NV od Obsidianu, oraz odrobili lekcje czytając biblię Fallouta. (taa marne nadzieje).

Szkoda, że Beth nie potrafi robić wielu ambitnych i nieliniowych questów, z całym szacunkiem dla Skyrim, ale 99% questów ma jedno jedyne zakończenie, do tego spora część polega na przynieś, podaj, pozamiataj, idź do jaskimi i przynieś mi z niej przedmiot.

Fallout to niestety nieco ambitniejszy projekt niż Skyrim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie była żadna reklama tylko informacja. Równie dobrze mógłbym umieścić info z którego z zagranicznych serwisów. A na Gramie nie ma podobnej oferty.

http://www.gram.pl/sklep.asp#s/query/Skyrim/

Zresztą Henrar umieszczał podobny link w wątku ogólnym o "Skyrim" i jakoś nic wtedy się nie stało... Więc dlaczego tak wysoka kara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 13:30, Janek_Izdebski napisał:

To nie była żadna reklama tylko informacja. Równie dobrze mógłbym umieścić info z którego
z zagranicznych serwisów. A na Gramie nie ma podobnej oferty.

http://www.gram.pl/sklep.asp#s/query/Skyrim/

Zresztą Henrar umieszczał podobny link w wątku ogólnym o "Skyrim" i jakoś nic wtedy się
nie stało... Więc dlaczego tak wysoka kara?

Nie zaczynaj dobrze? Była o tym mowa w wątku o Moderatorach sam tę informację przekazywałem, pisałeś wtedy i przyjąłeś to do wiadomości. Kara tak wysoka bo byłeś już karany.

Każdy następny post nie związany z tematem tego wątku uznam za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fallout to niestety nieco ambitniejszy projekt niż Skyrim.

nieco ambitniejszy? nie rozumiem jak mozna tego nie lubic, ten projekt ma nieograniczone mozliwosci, tam mozna umiescic doslownie wszystko, nie psujac klimatu, ale ten klimat z 2jki wyszedl tylko obsidianowi, 3jke przeszedlem z 4 razy i podziekowalem bo brakowalo tego czegos, chociaz gra byla dobra to new vegas byl o wiele celniejszy w strone fanow 2jki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak powinienem poinformować o tej edycji bez wklejania linka do jakiegogokolwiek sklepu skoro na oficjalnym blogu Bethesdy, a także w newsie Eurogamera nie ma nic o "Legendary Edition"? Chyba jasne jest, że posiłkuję się jakimkolwiek źródłem, prawda?

Sam zobacz, Isildur:

http://www.eurogamer.net/articles/2013-04-15-skyrim-team-moving-on-to-our-next-major-project-presumably-fallout-4

http://www.bethblog.com/category/skyrim/

Nigdzie nie ma info o "Legendary Edition", natomiast takowe są na Gekonie czy na Ultimie. Poza tym widzę pewną niekonsekwencję z Waszej strony. W newsach często podajecie informację, ze na Amazonie zapowiedziano jakąś grę, która nie miała oficjalnej zapowiedzi. Ostatnio pisaliście dokładnie w taki sposób o rzekomej premierze "Mortal Kombat" na PC, dzięki ofercie pre-ordera na Amazon.com. Jak coś podobnego zrobi gramowicz na forum (bez żadnych intencji reklamowania kogokolwiek i czegokolwiek), to już jest to naruszenie regulaminu. Gdzie tutaj logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 16:25, Trolowarzysz napisał:

/.../ o powrocie do rzutu izometrycznego nie marzę nawet


Wasteland 2 w drodze, kto się przejmuje następnym spłyconym dostosowanym do pada tytułem?

GOTY rychło w czas ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 11:08, Sanders-sama napisał:

Tylko dlaczego dopiero w czerwcu? (BTW, prezent na 22 urodziny jak znalazł ^^)
Wszystko już wyszło przecież, wątpię że dodatki wyjdą na płycie, więc co oni tak długo
chcą robić?? Pudełka nowe tłoczyć??


Podobno chcą jeszcze ostatnie patche wypuścić, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 17:36, Cygi napisał:

Podobno chcą jeszcze ostatnie patche wypuścić, czy coś.


No to przecież Steam może je automatycznie dościągnąć, czekają z wydaniem przez patche? O_o
No chyba że dodadzą jeszcze kilka innych bajerów prócz eliminacji baboli... Jak obiecane włócznie, wtedy to zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasteland2, Project Eternity, Torment: Tides of Numenera... bardzo ciekawe czasy nadchodza :). No i nawet nie trzeba bedzie miec mocnego kompa do tych gier. Licze wiec, ze moze na moim lapku by poszly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 16:55, Shinigami napisał:

Wasteland 2 w drodze, kto się przejmuje następnym spłyconym dostosowanym do pada tytułem?


Oczywiście, zostańmy do końca świata w erze rzutu izometrycznego :D bo przecież dobry erpeg musi być płaski ;)
No i Ty oczywiście już wiesz, że gra będzie spłycona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to to, że chcą wydać kompletną grę w pudełku.
Wtedy to bym nie narzekał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 21:07, Cygi napisał:

Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to to, że chcą wydać kompletną grę w pudełku.
Wtedy to bym nie narzekał. :)


Ja bym nie narzekał jakby DLC wyszły na jednej płycie, tylko że z tego co mi wiadomo to nie tylko u nas to zostało tak skopane... Pozostaną puste pudełka po kartkach z kodem najprawdopodobniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 20:00, pawbuk napisał:

Oczywiście, zostańmy do końca świata w erze rzutu izometrycznego :D


Cieszy mnie taki stan rzeczy, w końcu grafika nie powinna być najciekawszym elementem gier cRPG. Przynajmniej kiedyś tak było. Dobrze, że teraz wszyscy znajdą coś dla siebie ;)

Generalnie świat poszedł do przodu w końcu ostatnie gry ze stajni BioWare wyznaczają nieosiągalne kiedyś wysokie standardy. Pozazdrościć.

Dnia 16.04.2013 o 20:00, pawbuk napisał:

No i Ty oczywiście już wiesz, że gra będzie spłycona...


Spodziewam się, Obsidian pokazał w przypadku New Vegas, że można - Bethesda na ich tle wygląda niczym wątły płomień. Może uda im się zrobić coś ciekawego - podobno wszystko może się zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować