Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Injustice: Gods Among Us - recenzja

22 postów w tym temacie

Ja natomiast uważam, że to Tobie Lucas zabrakło czasu na głębsze przestudiowanie gry. Mógłbyś podać parę przykładów wyzwań Star Labs. Ogólnie wg mnie, recka niezbyt dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 15:37, Ludwes napisał:

Ja natomiast uważam, że to Tobie Lucas zabrakło czasu na głębsze przestudiowanie gry.
Mógłbyś podać parę przykładów wyzwań Star Labs. Ogólnie wg mnie, recka niezbyt dobra.

Przeciez 8 minut filmu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 17:47, Madoc napisał:

Dlaczego Catwoman się prowadza z tymi niedobrymi?

Spoiler

Są dwa zestawy postaci, jedni z reżimowego świata, inni z bardziej "naszego". Catwoman w reżimowym świecie siedzi blisko Supermana, by choć trochę chronić Batmana (będącego w ruchu oporu), zresztą bez wiedzy Gacka, który uważa, że Selina go zdradziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Rozumiem, ale na tym gameplayu widać, że walczy po stronie Luthora jeszcze w tym normalnym świecie. Nie siedzę za bardzo w świecie DC, ale zawsze mi się wydawało, że mimo tego, że z prawem jej zupełnie nie po drodze, to daleko jej też do sojuszy z Lexem czy Bane''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja natomiast uważam, że to Tobie Lucas zabrakło czasu na głębsze przestudiowanie
> gry.
> > Mógłbyś podać parę przykładów wyzwań Star Labs. Ogólnie wg mnie, recka niezbyt dobra.
>
> >
> Przeciez 8 minut filmu jest!
>
W taki razie przepraszam.
> > Ja natomiast uważam, że to Tobie Lucas zabrakło czasu na głębsze przestudiowanie
> gry.
> > Mógłbyś podać parę przykładów wyzwań Star Labs. Ogólnie wg mnie, recka niezbyt dobra.
>
> >
> Przeciez 8 minut filmu jest!
>
> > Ja natomiast uważam, że to Tobie Lucas zabrakło czasu na głębsze przestudiowanie
> gry.
> > Mógłbyś podać parę przykładów wyzwań Star Labs. Ogólnie wg mnie, recka niezbyt dobra.
>
> >
> Przeciez 8 minut filmu jest!
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wole Mortal C... Kombat.

DC to nie moje uniwersum i walka wygląda na ostro przebajerowaną z tymi super-mega-atakami.

Może zrobią coś z Marvelem wkrótce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 20:38, StNimrod napisał:

Może zrobią coś z Marvelem wkrótce? :)

Marvel vs DC! Ile bym za to oddał.

Tak naprawdę to nic bym nie oddał, bo i tak by pewnie nie wyszło na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2013 o 21:23, Pawciu45 napisał:

Mnie taki stan rzeczy bardzo cieszy.:) Teraz tylko zakupić i lać Batmanem Supermena.


Prosta sprawa :) Batman zakłada Kryptonitowy pierścień i może go łatać jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubie Mortala i chetnie bym w to pogral, ale juz na starcie mnie odpychaja zalozenia tej gry, no bo w jaki sposob dajmy na to Joker czy inny Nightwing (czlowiek) mialby w walce jakiekolwiek szanse np. z Supermanem?
A po drugie amerykanskie komiksy- meh. Jak bylem mlody to sie tym jaralem, ale bylo to z 15 lat temu, dzis dorosli faceci w kolorowych rajtuzach wzbudzaja co najwyzej usmiech politowania. Z checia bym przyjal za to bijatyke w jakims calkiem nowym, powaznym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2013 o 00:21, Harunia napisał:

Lubie Mortala i chetnie bym w to pogral, ale juz na starcie mnie odpychaja zalozenia
tej gry, no bo w jaki sposob dajmy na to Joker czy inny Nightwing (czlowiek) mialby w
walce jakiekolwiek szanse np. z Supermanem?

jest wyjaśnione fabularnie. durnie, bo durnie, w końcu to komiksy, ale jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A po drugie amerykanskie komiksy- meh. Jak bylem mlody to sie tym jaralem, ale bylo to
> z 15 lat temu, dzis dorosli faceci w kolorowych rajtuzach wzbudzaja co najwyzej usmiech
> politowania. Z checia bym przyjal za to bijatyke w jakims calkiem nowym, powaznym uniwersum.
To uniwersum jest poważne, ale widać słabo je znasz. Po drugie, bohaterowie wyglądali śmiesznie w komiksach z bardzo dawnych lat, ich wygląd zmieniał się z czasem.
A Recenzja kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko grywam w bijatyki, ale jak już jakąś z kumplami dorwiemy to jazda jest po całości. Ostatnio tak było z Mortal Kombat 2011 (PS3). Mam wrażenie, że tak właśnie może być z Injustice: Gods Among Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować