Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - Tyrania Króla Waszyngtona: zwiastun mocy niedźwiedzia

21 postów w tym temacie

Ogólnie DLC to dziadostwo i jawne złodziejstwo ....
"Nie możesz kupić kotleta z kapusta gdyż gra podstawowa nie posiada takiej opcji . Jednak niedługo wypuścimy DLC gdzie będziesz mógł kupic nie tylko kotleta ale też ciepłe mleko za jedyne 50 zł! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem Season Pass bo Ubi miał problemy z wysyłką - spoko, darmowe dodatki. Jak te pre-orderowe mieczyki, postaci do multi i mapki były fajne, tak ta seria DLC jest po prostu słaba. Możliwe że mówiłbym inaczej gdybym kupił sam SP, ale jak dla mnie - nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić jak wydadzą ostatnią część i przejść wszystko od razu, a nie co miesiąc po 1,5 godz. bo tyle podobno potrzeba czasu na jeden epizod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 10:23, ardiano1 napisał:

mam zamiar kupić jak wydadzą ostatnią część i przejść wszystko od razu, a nie co miesiąc
po 1,5 godz. bo tyle podobno potrzeba czasu na jeden epizod


Tylko jeśli nie bawisz się w szukanie skrzynek po mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 11:26, clairvoyant183 napisał:

Ja już o trójce dawno zapomniałem. Przeciętna na maxa. W dodatki może kiedys zagram ,ale
to tylko może. Po czwórce też się nie ma raczej czego spodziewać...


To prawda, bardziej przereklamowanej gry niż AC3 ze święcą szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh God, kupiłem Season Pass na premierę, a nie zagrałem nawet w pierwszą część tych DLC''ków. Tak jak poprzednie części Assassin''a uwielbiałem, tak trójka mnie wynudziła, wymęczyła i ostudziła zapał na dalsze przygody (przy okazji całkowicie rozczarowując). Nie wiem z czym jest to związane, może miałem zbyt duże oczekiwania. Black Flag raczej kupię jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 15:14, lis_23 napisał:

> No to niedługo GOTY będzie :)

Przecież już jest - Edycja Waszyngtona:

http://sklep.muve.pl/xbox-360/akcja/assassin-s-creed-iii-edycja-waszyngtona-x360-pl/6958

czy tu nie ma wszystkich DLC?

a co do trójki, mi się ona bardzo podoba, chyba nawet bardziej niż dwójka.


Według tego co piszą niby jest, ale z redemption trzeba czekać do 23 kwietnia, żeby je wykupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 07:11, Panor napisał:

Ogólnie DLC to dziadostwo i jawne złodziejstwo ....


Czy ja wiem? Niedawno byłem w Saturnie w Szczecinie, w którym na półce obok siebie były dwie edycje gry Assasin`s Creed III (na PC). Jedna edycja zwykła w cenie 129.99 PLN i druga to edycja Waszyngtona za 99.99 PLN. Edycja zwykła nie zawiera dodatków DLC, edycja Waszygtona zawiera season pass czyli wszystkie DLC. Jak myślisz - która edycję kupiłem droższą baz DLC czy tańszą ze wszystkimi DLC? Podpowiem, że na kasie nabiło nie 99.99 tylko równe 99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 20:29, maniekk napisał:

Według tego co piszą niby jest, ale z redemption trzeba czekać do 23 kwietnia, żeby je
wykupić.


Nie żeby wykupić tylko, po aktywacji season passa możesz ściągnąć wszystkie dotychczasowe DLC, a na ostatni będziesz musiał czekać do chwili jego premiery. Masz passa to nic więcej wykupywać nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Monarchia to zło i biali ludzie to zło, trzeba ich bić, do boju, Indianie! Przy pomocy magicznych mocy uda wam się pokonać Strzelby, Zarazki, Maszyny złych opresorów.
Precz z tyranią króla Waszyngtona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2013 o 22:55, Wojman napisał:

> Według tego co piszą niby jest, ale z redemption trzeba czekać do 23 kwietnia, żeby
je
> wykupić.

Nie żeby wykupić tylko, po aktywacji season passa możesz ściągnąć wszystkie dotychczasowe
DLC, a na ostatni będziesz musiał czekać do chwili jego premiery. Masz passa to nic więcej
wykupywać nie musisz.


Ciekawi mnie czy z automatu dostanę link do pobrania na maila, czy będę musiał in-game coś klikać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2013 o 10:34, Sanders-sama napisał:

Ciekawi mnie czy z automatu dostanę link do pobrania na maila, czy będę musiał in-game
coś klikać...


Myślę, że dostaniesz maila szczególnie, że po aktywacji season passa dostałem maila wraz z serialami oraz linkami do ściągnięcia. Była tam co prawda informacja o pre-order DLC 5 (czyli trzeci epizod Tyrani), ale myślę, że link oraz kod doślą.

Niestety sam opis ściągnięcia i aktywacji DLC odbiega od tego co jest napisane na ulotce z pudełka. Tam jest podane, że trzeba włączyć grę, wejść do menu extras w opcjach i ściągnąć DLC. Rzeczywistość tak różowa nie była. Najpierw musiałem wejść do UbiShopu (można wejść za pomocą opcji w grze, wtedy otwiera się domyślna przeglądarka internetowa), dodać season passa do koszyka i się nie zdziwić, że sklep zawoła 79.99. Jest okienko na podanie kodu promocyjnego, więc się wpisuje ten z ulotki i wtedy cena zmienia się na 0 PLN. Następnie należy zatwierdzić zmiany i zacząć ściągać DLC (linki dostaniesz i na maila i będziesz miał też w podsumowaniu zamówienia). Póżniej należy ściągnąć te DLC i zainstalować w odpowiedniej kolejności. Nie można w dowolnej, bowiem ktoś w Ubisoft tak pomyślał, że skoro nie ma DLC to nie ma też możliwośći ściągnięcia patcha. A któraś z łatek jest potrzebna, żeby zainstalować nie pamiętam jedno czy dwa DLC. To jednak nie koniec.

Po instalacji DLC (na szczęście można to zrobić w jednym rzucie po uruchomieniu gry) należy wejść w przypadku Tyrani do odpowiedniego menu i wpisać numer seryjny. Następnie znów przejść do menu głównego, znów wybrać Tyranie i wpisać kod drugiej części Tyrani. Następnie wejść do extras w opcjach i wpisać numery seryjne pozostałych DLC.

Tak rozbudowanego i nie przemyślanego systemu instalacji i aktywacji DLC nie widziałem nigdzie indziej. Zdziwiłem się, bo na filmikach jest powiedziane jakie to jest proste i przystępne w trzech krokach, które opisałem na początku.

Pomimo tych niedogodości akurat na DLC do Assasin`s Creed III nie narzekam, skoro w jednym zestawie mam i podstawową wersję gry i season passa czyli wszystkie DLC za cenę niższą niż w przypadku zakupu tylko samej podstawowej wersji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować