Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock Infinite pokonany - Injustice: Gods Among Us debiutuje na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii!

5 postów w tym temacie

Adam Berlik

Injustice: Gods Among Us jest liderem zestawienia najlepiej sprzedających się gier na Wyspach w minionym tygodniu. Produkcja ta wyprzedziła BioShock: Infinite oraz innego debiutanta, Fire Emblem: Awakening.

Przeczytaj cały tekst "BioShock Infinite pokonany - Injustice: Gods Among Us debiutuje na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedny Bioshock :(. Tak świetna, zajebista gra, z tak genialną fabułą, rozgrywką i samym wyglądem, że ludzie będą o niej wspominać jeszcze po latach... a założę się, że na koniec roku, kiedy przyjdzie wybrać Grę Roku to wygra albo GTAV, albo Watch Dogs, albo AC4, albo BF4, bo te firmy, które za te gry odpowiadają, mają na wyłączność zbyt wielu fanów :( Chciałbym aby tę nagrodę dostał właśnie Bioshock:Infinite, bo to pierwsza gra od BARDZO wielu lat, którą kiedy ukończyłem, nie mogłem odwrócić wzroku od monitora, a usta miałem otwarte ze zdziwienia, wręcz niedowierzania. Dlatego Wy, którzy nie graliście, bardzo, ale to BARDZO wam tę grę polecam. Przekonacie się sami o czym mówiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Bioshock może podjąć solidną walkę, został niesamowicie ciepło przyjęty zarówno przez graczy, jak i przez recenzentów.
Zresztą nic dziwnego- gra jest po prostu wspaniała.

Co do tematu- w Injustice jeszcze nie miałem przyjemności zagrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy... Za chwilę będa obiżki cen, a jak wiemy dobra gra warta jest każdej ceny, ale jak jest z upustem wtedy bardziej... A BSI wart swej ceny w procentach jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować