Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Might & Magic Heroes VI - Cienie Mroku - Mroczne Elfy i Raelag

6 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Wczoraj zajmowaliśmy się ogólną historią starożytną świata Ashan. Dziś pora przyjrzeć się wydarzeniom, które doprowadziły do powstania Mrocznych Elfów, rasy dookoła której kręcą się wydarzenia w Might & Magic Heroes VI - Cienie Mroku.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Might & Magic Heroes VI - Cienie Mroku - Mroczne Elfy i Raelag" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wychodziłoby,że to jedna z niewielu gier, gdzie Mroczne Elfy nie są złe. Ciekawe. Zawsze
> lubiłem grać Lochem.
Nie do końca.
To zależy jak na to patrzeć.
Elfy związały się z Bezimiennymi i stały się Mrocznymi Elfami, bo to było
dla nich dobre wyjście, ale odbudowanie sił mroku odkopało konflikt między
ciemnością a światłością. Dla osób z Przystani są one złe, jednak w dodatku
zobaczymy jak to wyglądało z ich strony, więc, dowiemy się, jak one to widziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wychodziłoby,że to jedna z niewielu gier, gdzie Mroczne Elfy nie są złe. Ciekawe.
> Zawsze
> > lubiłem grać Lochem.
> Nie do końca.
> To zależy jak na to patrzeć.
> Elfy związały się z Bezimiennymi i stały się Mrocznymi Elfami, bo to było
> dla nich dobre wyjście, ale odbudowanie sił mroku odkopało konflikt między
> ciemnością a światłością. Dla osób z Przystani są one złe, jednak w dodatku
> zobaczymy jak to wyglądało z ich strony, więc, dowiemy się, jak one to widziały.
Chodzi mi o mniej relatywne pojęcie dobra i zła. W sensie agresor - zły, spokojny naród - dobry. To nie Malassa zaatakowała Elratha. A Elfy (później Mroczne Elfy) zrobiły tylko to, co musiały, żeby się obronić przed agresorami. Raczej się bronili tylko, niż atakowali.A co do konfliktu, to zauważ, że wyznawcy Elratha zaatakowali Elfów jeszcze przed ich paktem z Malassą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować