Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze 15 minut z Assassin`s Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona - Odkupienie

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

Przygotowaliśmy materiał prezentujący początkowy kwadrans z Assassin's Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona – Odkupienie, czyli ostatniej odsłony trylogii wydanej w formie DLC. Dodatek jest już dostępny na PC, Xboksie 360, a po południu trafi PlayStation 3.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze 15 minut z Assassin's Creed III: Tyrania Króla Waszyngtona - Odkupienie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, Jezu!
Jakie to głupie.
Koszmar historyka.
I te drewniane motorówki, zapewne skonstruowane przez samego Króla Waszyngtona.
Założe się, że po zagraniu w tę grę znajdą się setki usańczyków, które uwierzą w to, że Waszyngton był królem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie szlag jasny bierze z tym Ubisoftem. Najpierw się dowiaduję jak to instalacja i aktywacja jest łatwa, a w pratkyce okazuje się koszmarem. Teraz DLC wyszedł, ale nie ważne, że mam seson passa i jakoś nie spieszą się z wysłaniem mi maila z linkiem do ściągnięcia dodatku i numerem seryjnym. Choć - według informacji na stronie pomocy technicznej - cytuję: "Instrukcje dotyczące instalacji dodatków dostępnych za pomocą Season Pass zostaną wysłane w momencie wydania każdego z dodatków". Napisałem maila, zobaczymy co odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to ostatni Asasyn jakiego od nich kupiłem.
Na steamie takich cyrków nie ma... Kupiłem SP do BL2, dodatki się ściągają same a nie jakieś klucze i głupie instalki.
PS: Wysłałem Ci priva, daj znać jak będziesz wiedział co z tym dziadostwem zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem wiadomość, ale odpiszę tutaj, bo być może komuś jeszcze ta wiedza się przyda. Napisałem do pomocy technicznej UBI wiadomość z pytaniem dlaczego pomimo zapewnienia, że kolejne DLC będę otrzymywał w momencie się jego pojawienia to nadal nie dostałem linka do ściągnięcia oraz numeru seryjnego i, że skoro podają, że coś zostanie wysłane w takim i takim terminie to ma być wysłane w takim i takim terminie (przebywanie w Kanadzie zmienia nawyki jak widzę, tam jak czegoś nie dopilnują to zaraz dostaje się jakąś zniżkę albo wręcz nowy sprzęt).

Dzisiaj dostałem maila, że UBI sprawę bada, a następnie dostałem maila z linkiem do UbiShopu i kodem promocyjnym na 5 DLC, żeby osobno dodać dostać dostęp do tego 5 DLC. No i takie rozwiązanie mnie satysfakcjonuje, bo co prawda jeszcze raz będę musiał dodać DLC do koszyka i je "zamówić" to myślę, że tym razem nie będzie już problemu i od razu po złożeniu zamówienia dostanę i numer seryjny i link do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować