Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi demo Resident Evil: Revelations; nowe dev diary

5 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Capcom potwierdził, że Resident Evil: Revelations na każdej platformie sprzętowej doczeka się wersji demonstracyjnej. Jej data premiery nie jest jeszcze znana, ale wiemy za to, jaki etap kampanii zostanie udostępniony.

Przeczytaj cały tekst "Nadchodzi demo Resident Evil: Revelations; nowe dev diary" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu powiedzieć: grą się nie interesuję podobnie jak całym uniwersum RE, ale każdą inicjatywę demotwórczą warto poprzeć. Wiec jaka by gra się ostatecznie nie okazała- szacun za ten gest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, szacun za demo na PC, czyli coś, co już prawie wymarło ;) Wiadomo, że wygląd gry będzie średni, ale nie o to tutaj chodzi... RE6 też niezbyt powalająco wygląda, a do tego jest słaby w kwestii samej rozgrywki i projektu map...
Jeśli o mnie chodzi, to mogą wydać grę z grafiką RE3 Nemesis, byle miała to "coś".

Naprawdę dla większości z was liczy się tylko DX11, HDR, Ambient Occlusion i wygładzanie krawędzi? Smutne to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, szacun za demo na PC, czyli coś, co już prawie wymarło ;) Wiadomo, że wygląd gry
> będzie średni, ale nie o to tutaj chodzi... RE6 też niezbyt powalająco wygląda, a do
> tego jest słaby w kwestii samej rozgrywki i projektu map...
> Jeśli o mnie chodzi, to mogą wydać grę z grafiką RE3 Nemesis, byle miała to "coś".
>
> Naprawdę dla większości z was liczy się tylko DX11, HDR, Ambient Occlusion i wygładzanie
> krawędzi? Smutne to trochę.
Nie, nie jest to najważniejsze chociaż potrzebowałem czasu żeby przestroić sie z grafiki RE5 na gorszą grafikę RE6. Kontrowersję wzbudza cena Revelations, całe 99 zł na pc to troche za dużo wydaje mi się. Nikt tego na gram.pl ie wspomniał ale już od dawna można zarejestrowac się na konto capcom na stronie www.residentevil.net gdzie można wpisywac specjalne present codes które odblokowywują nowe pukawki w revelations. Ja już mam 6 takich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować