Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

Domek

Z dumą informujemy, że najbardziej oczekiwana gra roku, Heroes of Might and Magic V, już dziś trafiła do sprzedaży! Szukajcie w dobrych sklepach z grami komputerowymi specjalnych, bardzo dobrze znanych z serii HoMM elementów.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lex, zgadzam się z Tobą, też bym chciał taki obelisk :) Ale bardziej tą skrzynie (kufer czy jak tam można to nazwać) - miałbym wtedy duży i pojemny kosz na śmieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:22, bobek89 napisał:

Lex, zgadzam się z Tobą, też bym chciał taki obelisk :) Ale bardziej tą skrzynie (kufer czy
jak tam można to nazwać) - miałbym wtedy duży i pojemny kosz na śmieci :P


albo ten T-shirt, ktorego fragment widac na trzeciej fotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2006 o 15:26, moonman napisał:

albo ten T-shirt, ktorego fragment widac na trzeciej fotce


aha faktycznie - swoją drogą CDP mogłoby dorzucić do EK jeszcze po koszulce z oficlanym logo Herosów V :)
(chociaż było by to nieopłacalane dla nich, ale czego nei robi się dla graczy ;)). I chyba coś fotografowie z CDP nie nastawili daty w aparacie:P Na początku pomyślałem skąd heros w roku 2004 sie znalazł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję standów. Jednak bardziej interesuje mnie kiedy dotrze do mnie zamówiona w preorderze gra, która jeszcze nie dotarła? Chyba trzeba iść kupić w zwykłym sklepie. Bedzie szybciej, a cena ta sama, a nawet i niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety jeszcze nie dostalem :) wedlug zamowienia powinno dotrzec juz dzisiaj,juz nie moge sie doczekac,ale moze jeszcze dzisiaj sie doczekam.Mam nadzieje,ze bedzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 15:58, pres1990 napisał:

Ja zamówiłem 26.05 i ciągle gry niedostałem =/


To nic ja zamówienie złożyłem 18.03. i tez jak na razie czekam,czekam i czekam,ale moze juz za chwile kurier zapuka do mych drzwi i wręczy mi paczke,a ja nareszcie bede mógł się rozkoszować tą grą.(mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować