Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rocznica premiery Diablo III uczczona premiami do zdobywanego doświadczenia i znajdywania magicznych przedmiotów

35 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Blizzard przygotował na pierwsze urodziny Diablo III rozmaite atrakcje, ale szczególnie ucieszą się ci, którzy chcieliby awansować szybciej i zdobywać lepsze przedmioty. Akcja zakończy się 21 maja.

Przeczytaj cały tekst "Rocznica premiery Diablo III uczczona premiami do zdobywanego doświadczenia i znajdywania magicznych przedmiotów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, czas na kolejne wypociny płaczków i hejterów, że 140zł za grę to za dużo oraz, że PoE i T2 wgniatają D3 w ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnic w dropie nie ma, bo to wszystko RNG, kolega się zalogował i na pierwszym potworze dostał legendarny przedmiot, ja oczyściłem pół aktu 2 i nic dobrego nie spadło.
Fakt faktem, po 1.0.8 bonus jest duży, na MP5 mam 628% bonus xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jest bardzo fajne ze strony Blizza tyle że co z tego jak system wypadania przedmiotów dalej jest zepsuty? Co z tego, że będę miała cały eq żółtych itemków, skoro to będą śmieci? Przedmioty niby mają poziom 60-63 a dmg od nich masakrycznie niski, jakby to był lvl 20. Ja nie gram dużo już teraz (nie mam czasu) a moje postacie mają może z 6 lvl mistrzowski. W tym momencie nawet nie czuję tej radości jak wypadnie jakaś legenda bo w moim przypadku (3 legendy miałam ) to był crap totalny. Co jeszcze ... AH. Obecnie nie jestem w stanie sama nic wydropić(za mało gram po prostu) a ceny na AH (teraz już kilkanaście milionów-do miliardów) też są masakryczne. Bo ja nie mam zamiaru wydawać kasy na golda dlatego też nie mogę się zaopatrzyć w dobry sprzęt. Czemu nie ma trybu offline? Jak na początku się cieszyłam D3 to teraz już nawet nie chce mi się w to grać. I nie ma różnorodnośći w ogóle (jako przykład DH:wszyscy zaopatrują się w mantykorę) Nie żałuję wydanej kasy ale Blizz musi naprawić ten problem jak najszybciej. Już nie wspominając, że bardzo brakuje mi run, szafirów, diamentów, czaszek, kostki horadrimów... Poza tym gra jest ok. Trzymam kciuki za Blizza i mam nadzieję kiedyś znowu grać offline...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 17:45, Ravena napisał:

Wszystko to jest bardzo fajne ze strony Blizza tyle że co z tego jak system wypadania
przedmiotów dalej jest zepsuty?


jak full random dla kazdego moze byc zly ? O.o

bez tego Ci na wyzszych mp juz dawno by zalali gold AH topowym sprzetem za grosze i gra by sie doslownie skonczyla.

Dnia 16.05.2013 o 17:45, Ravena napisał:

a ceny na AH (teraz już
kilkanaście milionów-do miliardów) też są masakryczne.


sprzet by farmic przyzwoite mp kosztuje grosze, ale okay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 17:53, EmperorKaligula napisał:

jak full random dla kazdego moze byc zly ? O.o

bez tego Ci na wyzszych mp juz dawno by zalali gold AH topowym sprzetem za grosze i gra
by sie doslownie skonczyla.


Nie przez przypadek Blizzard zapowiada gruntowną przebudowę dropu. Tu nie chodzi o to by wypadały same topowe itemy ale żeby wprowadzić pewną różnorodność - teraz szuka się jedynie mainstat + trifecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawda boli blizzdronów?

Haters gona hate? Grałeś w to przynajmniej? No tak.... Uwierz mi Diablo 3 ma spory potencjał, jak przebudują system dropów, a zrobią to na pewno to nabije spokojnie kolejne 100-200h.
Nie, nie jestem fanboyem blizza, widzę wady ich gier. Ale po prostu nie znoszę takich durnych, nic nie wnoszących komentarzy.

A tak po za tym, fajnie że jest exp boost, może wreszcie wyexpie sobie monka. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prawda boli blizzdronów?

Jak juz przestaniesz plakac ze nie mozesz zassac pirata, dorosniesz i cie bedzie stac na te 130 zl za gre, to ją najpierw zakup, zagraj, a potem sie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, to już roczek mija jak nie kupiłem tej gry...

PS

Dnia 16.05.2013 o 15:59, Rizzan napisał:

Eh, czas na kolejne wypociny płaczków i hejterów, że 140zł za grę to za dużo oraz, że
PoE i T2 wgniatają D3 w ziemię.

Ekhm, a więc tak:
PoE kopie zad DIII(nie tylko gamplay''em ale i większymi lagami;) a T2 jest tańsze niż te skandaliczne140 (za to coś to i 99 za dużo). A w ogóle to drop jest lepszy w Borderlands 2 - ale to już tak na marginesie.
Mission accomplished: to teraz, możesz spać spokojnie wiedząc, że grawitacja nadal działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że będziecie się udzielać cały czas, nie znaczy to, że zmienicie nastawienie innych, bo inni mają inne upodobania w grach wideo.

Uświadomcie to sobie.



Będę to wstawiać za każdym razem, jak zobaczę dym w serialu "D3 vs. T2 vs. PoE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już rok? Ale ten czas zapierdziela. Już zapomniałem nawet, że mam ta grę na dysku. Jakoś mnie nie ciągnie do powrotu do niej. Dobra gra i tyle.
Może jak wyjdzie jakiś dodatek to wrócę na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować