Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Resident Evil (temat ogólny całej serii)

190 postów w tym temacie

Temat ogólny o całej serii Resident Evil.
Według mnie to jest jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) seria Survival Horrorów. Mam drugą część a teraz czekam na nowe CDA w którym będzie Resident Evil 3, a potem będe czekał na Resident Evil 4 na PC. I mam jedno pytanie: Czy Resident Evil 3 to to samo co Resident Evil: Outbreak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, Resident Evil 3 to nie to samo co RE: Outbreak. To są dwie zupełnie inne gry, pierwsza z nich została wydana na PSX i PC, natomiast w drugą można zagrać tylko na PS2.
Jeśli o mnie chodzi, to grałem tylko w RE3, i to na dodatek w demo. Gierka bardzo mi się spodobała i czekam na jej pełną wersję w CDA. Jak już porządnie się w nią nagram, to wtedy więcej pogadamy na jej temat, natomiast na dzień dzisiejszy moja wiedza na temat całej serii RE jest niestety bardzo skromna:) Jeśli chodzi o czwartą część RE, to również bardzo chętnie bym w nią zagrał, bo słyszałem, że jest najlepsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 15:10, des1og napisał:

Nie, Resident Evil 3 to nie to samo co RE: Outbreak. To są dwie zupełnie inne gry, pierwsza
z nich została wydana na PSX i PC, natomiast w drugą można zagrać tylko na PS2.
Jeśli o mnie chodzi, to grałem tylko w RE3, i to na dodatek w demo. Gierka bardzo mi się spodobała
i czekam na jej pełną wersję w CDA. Jak już porządnie się w nią nagram, to wtedy więcej pogadamy
na jej temat, natomiast na dzień dzisiejszy moja wiedza na temat całej serii RE jest niestety
bardzo skromna:) Jeśli chodzi o czwartą część RE, to również bardzo chętnie bym w nią zagrał,
bo słyszałem, że jest najlepsza część.


Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie dali w CDA najpierw dwojki - w trojce mamy to samo miasto, czesc tych samych lokacji i nawet ramy czasowe podobne. chociaz z drugiej strony zostaja jeszcze:
RE: Zero, RE 1 i wczesniej wspomniana RE Code: Veronica (oczywiscie czesci jest wiecej ale licze tylko te ktore stanowia glowna os wydarzen) a te niestety wyszly tylko na konsole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 21:08, scooby01 napisał:

RE 1 i wczesniej wspomniana RE Code: Veronica (...) a te niestety wyszly tylko na konsole :(


Code: Veronica tak, ale RE 1 była wydana na PC - wiem bo kilka lat temu mój brat w to grał, ja wolałem śledzić akcję zza jego pleców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 21:49, Raylin napisał:

Code: Veronica tak, ale RE 1 była wydana na PC - wiem bo kilka lat temu mój brat w to grał,
ja wolałem śledzić akcję zza jego pleców ;)

nie wiedzialem, ale w takim razie mamy material na mala antologie :)
szkoda ze zaden wydawca nie interesuje sie w tej chwili ta seria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:26, Robek 009 napisał:

> powie mi ktoś jak się steruje w grze RESIDENT EVIL 4.

Eeee... z tego co wiem to ta gra jeszcze nie wyszła...


kurde, pomyliłem się, chodziło mi o trójkę zamieszczoną w lipcowym CDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:30, capral napisał:

> > powie mi ktoś jak się steruje w grze RESIDENT EVIL 4.
>
> Eeee... z tego co wiem to ta gra jeszcze nie wyszła...

kurde, pomyliłem się, chodziło mi o trójkę zamieszczoną w lipcowym CDA


To OK. Myślałem ze ściągnąłeś. Ale jak to pomyłka to przepraszam za niesłuszne oskarzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 13:26, capral napisał:

powie mi ktoś jak się steruje w grze RESIDENT EVIL ....... 3



klawiaturą lub padem na F2 masz panel ustawień grafiki i sterowania sam ustawiasz jak chcesz ( ja gram na klawiaturce )... rozadziałka na 640x480 ustaw - ponieważ np 1024 lub 1280 występują błędy w grafie...gra jest super grałem w nią juz na psx ..... i na psx ma lepszą grafe jeżeli chodzi o okienko ekwipunku za dużo tam pixeli i ta czcionka taka nijaka... nie można tego jakoś zmienić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój związek z serią Resident Evil jest dość zabawny, ponieważ zawsze byłem nią zafascynowany, chłonąłem kolejnerecenzje czy screeny, czytałem opinie ale... nigdy w żadną część nie grałem. :) Najpierw nie udało się kupić PSX, potem jakoś nie udało się upolować RE3 pc itd... Dlatego bardzo się ucieszyłem gdy usłyszałem że gra ukaże się w najnowszym CDA. Teraz to już na pewno się w nią zaopatrze i wkrótce przekażę spostrzeżenia z moim osobistych kontaktem z grą. :) Swoją drogą, chwała CDAction! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wybieram sie po moje pisemko i mam pytanko
Ten Resident Evil 3 jest fajny? Czytałem tylko zapowiedź 4 kiedyś i mi sie spodobała,ale w nigdy w żadną część nie grałem(może dlatego że nie gustuje w horrorach. Nie lubie sie bać,nie wiem co w tym ludzie widzą)
Zawsze pozostaje D-Day i Shellshock Nam 67 (dobrze tytuł napisałem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 15:19, Darkstar181 napisał:

Właśnie wybieram sie po moje pisemko i mam pytanko
Ten Resident Evil 3 jest fajny? Czytałem tylko zapowiedź 4 kiedyś i mi sie spodobała,ale w
nigdy w żadną część nie grałem(może dlatego że nie gustuje w horrorach. Nie lubie sie bać,nie
wiem co w tym ludzie widzą)
Zawsze pozostaje D-Day i Shellshock Nam 67 (dobrze tytuł napisałem?)


Według mnie RE3 jest bardzo fajny. Co prawda jest gorszy od RE4, ale zapewniam, że trójka też dostarczy Ci wiele godzin dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 16:07, Sycylius napisał:

Słyszałem ze piątke juz robią to prawda??


Gdzie tak słyszałeś? Ja nic o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować