Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Sniper: Ghost Warrior 2 - rozpoznaj cele i ustrzel nagrody

52 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2013 o 12:00, Dared00 napisał:

Te pola tekstowe nieźle zakamuflowane, za pierwszym razem je minąłem wszystkie ;)


kamuflaż w konkursie snajperskim, to podstawa :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zwycięzca wylosowany będzie spośród wszystkich zgłoszeń a nie tylko tych, które miały wszystkie tytuły odgadnięte? Czy np. 1 nagroda spośród tych co znali wszystkie gry, 2 spośród tych ci nie znali tylko jednej, itd.? Bo nie zostało to uściślone a brakuje mi w tej chwili dwóch tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 12:25, Phobos_s napisał:

Rozumiem, że zwycięzca wylosowany będzie spośród wszystkich zgłoszeń a nie tylko tych,
które miały wszystkie tytuły odgadnięte? Czy np. 1 nagroda spośród tych co znali wszystkie
gry, 2 spośród tych ci nie znali tylko jednej, itd.? Bo nie zostało to uściślone a brakuje
mi w tej chwili dwóch tytułów :)


Nie losujemy zwycięzców, a wszystko zależy ile będzie poprawnych zgłoszeń - a do końca konkursu dużo czasu, może do tego czasu uda Ci się skojarzyć tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 13:11, Chopek napisał:

Fajny konkursik ale niektórych tytułów nawet nie mogę skojarzyć :D


Ja nie potrafię umiejscowić tylko 6 i 10... Choć ta 6 gdzieś w zakamarkach pamięci mi się plącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w 10 zawsze chciałem pograć, ale nigdy nie miałem okazji. Ciężko ją wyrwać w wersji digi w rozsądnej cenie.

Odgadnięte bez najmniejszych problemów, pamiętam, że kiedyś był jakiś obszerny screenowy konkurs, z którym problemy mieli nawet najwięksi wymiatacze. Z chęcią bym się jeszcze w czymś podobnym sprawdził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednym pytaniu seria, o którą chodzi była oczywista, ale jako że nie grałem w żadną część, nie potrafiłem wskazać, o którą z nich chodziło. Mam nadzieję, że wystarczy tytuł serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować