Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2011 o 21:13, bobobo napisał:

Dostaniesz chyba najlepszy miecz srebrny. Zabijaj te potwory,bo warto ;)


W poradniku wyczytałem, że za zabicie wszystkich potworów można dostać

Spoiler

runiczny sihil z mahakamu lub księżycowe ostrze.

(a taki mały spojler :P). Cholera zapomniałem o jednym stworze, bo naliczyłem 9.

Ee to jaki jest w końcu maksymalny poziom postaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 23:08, KamyK_84 napisał:

Ee to jaki jest w końcu maksymalny poziom postaci?


50 Chyba. Ale ja po robieniu większości side questów i małym grindzie i tak ukończyłem na Trudnym z levelem 36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 23:08, KamyK_84 napisał:

Ee to jaki jest w końcu maksymalny poziom postaci?


Nie istnieje, ale rangę Legendarny Wiedźmin otrzymuje sie na 50, wtedy też przestaje sie zdobywac talenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi sie wczoraj więc odpaliłem sobie jedną z dodatkowych przygód: "Efekt uboczny". Bardzo zgrabna i ciekawa, pomimo że wszystkie lokacje odwiedziliśmy w podstawce. No i można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy o postaciach pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj na odmianę przeszedłem "Cenę neutralności". Również bardzo fajna przygoda, wszystkie 3 zakończenia ciekawe i można się dowiedzieć sporo o Eskelu. No to teraz się chyba zabiorę za piąte ukończenie podstawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po raz PIERWSZY przeszedłem podstawkę. Strona elfów, Shani, zbroja kruka zdobyta, PRAWIE wszystkie questy poboczne zrobione (poza tym z zębami no i nie zabiłem 10 stworów a 9). No to teraz w weekend trzeba będzie się zabrać za save po stronie neutralnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM takie pytanie. Otóż kamera jakby "podskakuje" co 10 sec. nie jest uciążliwe,a jest wkurzające. Co z tym zrobić? Spełniam maksymalne wymagania, gra w OGÓLE się nie zacina,ale tak leciutko podskakuje podczas gdy postać długo chodzi, a przeważnie jak chodzi. Co można z tym zrobić?

Mam brązową edycję z bestiariuszem. I tak ,dodatkowy pakiet 20zł już dawno przestał być w sprzedaży, a Rozszerzoną Edycję mi się nie opłaca dokupywać, skąd mogę wziąść taki pakiet? Zresztą jest dobry,bo 1.5 usuwa DRM,a przy okazji trochę lepiej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 22:45, BartexooN napisał:

MAM takie pytanie. Otóż kamera jakby "podskakuje" co 10 sec. nie jest uciążliwe,a jest
wkurzające. Co z tym zrobić? Spełniam maksymalne wymagania, gra w OGÓLE się nie zacina,ale
tak leciutko podskakuje podczas gdy postać długo chodzi, a przeważnie jak chodzi. Co
można z tym zrobić?

Mam brązową edycję z bestiariuszem. I tak ,dodatkowy pakiet 20zł już dawno przestał być
w sprzedaży, a Rozszerzoną Edycję mi się nie opłaca dokupywać, skąd mogę wziąść taki
pakiet? Zresztą jest dobry,bo 1.5 usuwa DRM,a przy okazji trochę lepiej wygląda.


minuta w googlach: http://www.witchersite.pl/remository/Wied%C5%BAmin/Patche/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś mógłby mi przypomnieć - czy po zakończeniu Wiedźmina powinna pojawić się jakiś "end save" czy inny "final save"? Mam nieodparte wrażenie, że takie coś było, a tymczasem niedawno skończyłem grę i żadnego takiego save''a nie ma. Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 23:47, Prosiaq napisał:

A ktoś mógłby mi przypomnieć - czy po zakończeniu Wiedźmina powinna pojawić się jakiś
"end save" czy inny "final save"? Mam nieodparte wrażenie, że takie coś było, a tymczasem
niedawno skończyłem grę i żadnego takiego save''a nie ma. Hm.


Najlepiej zapisać sobie samodzielnie tuż przed wyjściem z Zakonu, przed tą ostatnią rozmową z Jaskrem, po zabraniu przedmiotów Wielkiemu Mistrzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No super...Tylko,że [patrz obrazek] - o co chodzi?

Ta gra jest ORYGINALNA kupiona 2 dni po premierze w MM.
A ja się nie mogę dostać do CDP za pomocą loginu jak w gram.pl. Mimo,że na gram.pl normalnie się loguje i bez problemów... wtf?

20110506083331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja gry przez launcher - czyli de facto na forum www.thewitcher.com - nie ma związku z rejestracją na stronach www.gram.pl/www.cdprojekt.pl. Jak klikniesz w menu opcję Rejestracja, utworzysz konto na www.thewitcher.com i zakończysz rejestrację podając klucz rejestracji CD Projekt RED (ten z instrukcji) to instalacja pójdzie dalej.
Inny sposób, podany przez Wojmana, jest skuteczny o tyle, że łatka dostępna w dziale pomocy - w odróżnieniu do tej dostępnej na stronie sciagnij.pl czy różnych innych miejscach w sieci - nie wymaga rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ta strona nie prosiła mnie o żaden klucz mimo,że miałem launcher''a. Mam jakoś doprzypisywać, czy jest jakiś sposób dodatkowo? Nie pasuje mi zbytnio sposób Wojmana, gdyż za dużo to waży, wolę normalnie pokombinować z tym kodem.

@Wojman - Jeśli się nie powiedzie to dziękuje za dodatkową pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch waży tyle, ile waży, ponieważ zawiera w sobie instalator, paczkę językową i pliki obu dodatkowych przygód.
Jeśli chodzi o rejestrację to nic wielkiego nie jest wymagane. Uruchamiasz launcher, wybierasz "Zarejestruj grę" i postępujesz wg. wyświetlanych instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj rąbałem w Wieśka ponad 12 godzin bez przerwy (no były dwie małe przerwy na potrzeby urynalne), już jestem pod koniec drugiego rozdziału. Zostało mi tylko bagna oczyścić, bo w Wyzimie już wszystko załatwiłem. Byle zdążyć do 16-tego, ale w takim tempie zdążę dwa razy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować