Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 01:07, Stwór napisał:


Blantman No jakby co Gra jeszcze nie wysłana i można do nich napisać by anulować:P


ja nie chce anulować... chodzi tylko o to że o takich rzeczach powinno się informować wcześniej . Na pewno wiedzieli o tym że się nie wyrobią w poniedziałek a zamiast tego pisali że pakują! Co niby pakowali dvd z sreberka? :) Długo im to zajęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh niech mnie ktoś nie zrozumie źle:)
Też jest mi szkoda że tak wyszło, jak i pewnie CDP jest już świadome że nawaliło przy tak ważnym jak nigdy produkcie..
Bo to przecież ta wyjątkowa frajda przy EK, gdzie otwierasz to duże pudło i rozpakowujesz różne dodatki:) Taka z lekka magia którą tutaj prawdopodobnie stracimy:/ To jak jakby dostać prezent gwiazdkowy na sylwestra.. Też fajnie, ale to już nie to:)

Niemniej jednak rozumiem i cieszy mnie fakt że CDP poinformowało przyznając się do błędu i poszukali przynajmniej jakiegoś wyjścia z sytuacji dzięki czemu samą grę dostaniemy w terminie:) Nie denerwuję się bo i po co? Urodzie szkodzi:)

Dobranoc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak obserwuje cene caly czas na allegro i zauwazylem ze w LIPCU cena EK byla nawet po 580 zl!! A teraz popatrzcie jak chodzie 200-300 zl tutaj jest zajebisty numerek za 499 zl http://allegro.pl/item257361237_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_unikat_nr_18_i_19_.html dlatego taka cena ale tam w opisie ma koles ze wlasnie typ numer 26 sprzedal za 580 zl to i tak dobra cene ma a co do obecnej ceny ogolnie wydaje mi sie ze stanowczo na allegro podskoczy 23-28 pazdziernik 3 dni przed premiera i z 2-3 dni po premierze tak jest zawsze, czesto pare dni przed premeira cena tragicznie spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:35, tableta1 napisał:

Tak obserwuje cene caly czas na allegro i zauwazylem ze w LIPCU cena EK byla nawet po 580 zl!!


To teraz buraczka mają ci co juz sprzedali EK na Allegro:P Bo Przecież duża cześć bajerów i gadżetów EK przyjdzie później:P Przez co i oni dadzą ciałą jako sprzedawcy:P Buhahahahaha:) I dobrze im tak że przypadkowo uprzykrzono im życie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:39, Stwór napisał:

To teraz buraczka mają ci co juz sprzedali EK na Allegro:P Bo Przecież duża cześć bajerów i
gadżetów EK przyjdzie później:P Przez co i oni dadzą ciałą jako sprzedawcy:P Buhahahahaha:)
I dobrze im tak że przypadkowo uprzykrzono im życie;P


A przy okazji - jak w przypadku glupich zabezpieczen typu StarForce - ucierpia na tym przede wszystkim uczciwi nabywcy, ktorzy na Edycje Kolekcjonerska czekaja z niecierpliwoscia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się ;/
Przyznaję rację Stworowi, zawsze przy rozpakowywaniu EK było się takim podnieconym...a teraz tylko płytkę przyślą, a ''reszta za tydzień''? :/ Bida, ale przynajmniej gra będzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 01:05, Wojman napisał:

> No modek:) kto pyta nie błądzi:P

Ejjj... bo bede szukal hakow. :) Maila z pytaniami juz wyslalem, zobacze kiedy sie doczekam
odpowiedzi.



A pomysleliscie obaj ze jak by date znali to byla by ona w mailu podana? Poza tym znajac wszelakie infolinie i sposob dzialania gram.pl przy sprawach tego typu

a) centralka tel. sie powiesi (zapewne na kablu telefonicznym) i nie bedzie sie mozna dodzwonic
b) nawet jak sie dodzwonisz to nikt nie bedzie odbieral
c) nawet jezeli juz ktos odbierze, to i tak konkretow z niego nie wydebisz.

Podsumowujac - wstyd. Sztandarowy, pierwszoplanowy, epicki wrecz blamaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 02:48, Jcdx napisał:

Podsumowujac - wstyd. Sztandarowy, pierwszoplanowy, epicki wrecz blamaz.


Wiem, że od dawna nie przepadasz za CDP, ale tym razem niestety muszę się z Tobą zgodzić Nebthet.

A tak swoją drogą to nieźle się wycwanili, podając to info właśnie o tej porze i tego dnia. Nie ma już jak automatycznie anulować zamówienia online, bo paczki mają już nadane numery przewozowe i jeśli już, to trzeba będzie męczyć się telefonicznie, a jutro jest niedziela, teoretycznie dzień wolny od pracy.
Zadziwiające, jak to się stało, że informuje się nas dopiero teraz, gdy mamy ograniczone pole manewru, skoro paczki (przynajmniej według systemu sklepowego) są pakowane już od kilku dni. Pracownicy musieli już wcześniej wiedzieć, że to się nie może udać. Czy może jednak niepotrzebnie się czepiam i winny jest jakiś podwykonawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zasmucił ten fakt że EK przyjdzie w dwóch częściach.....bardzo szkoda.
No ale nie ma co się mazać ;). Nie takie rzeczy się wybaczało i nie takie nam wybaczano. Wzieli winę na siebie mimo że napewno nie wszystko było z ich winy. Cieszę się że o nas myślą i nas poinformowali, chwała im za to i podzękowania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meeeh...
Nie wiem, czy powiedzieć, ze to skandal, bo jest to skandal, niekompetencja, leserstwo, fuszera, lenistwo, nieróbstwo, oszukiwanie klienta itd, itp, czy po prostu współczuć gram.pl jak bardzo dali d... znaczy ciała na całej linii. Przecież to najważniejsza premiera nie tylko roku, dekady, ale może i całej historii polskiego przemysłu gier komputerowych! Pierwsza gra mająca szansę zabłysnąć i stać się impulsem do rozwoju tego biznesu, a wy odstawiacie taki numer? Przecież to nawet nie jest śmieszne... to po prostu tragedia i cios w plecy dla tych wszystkich graczy (w tym mnie), którzy z coraz mniejszym, ale wciąż z przekonaniem przekonywali, że kolejne opóźnienia i zawał serwera przy zamówieniach Edycji Kolekcjonerskiej to błędy, ale wybaczalne. Czy ktoś zapomniał już jak przepraszał za tamtą borutę i zapowiadał poprawę? Nie można sobie na takie błędy pozwalać, po prostu nie można. Szkodzi to wam jako firmie, graczom na nerwy, a całą polską ''grową'' scenę wystawia w najważniejszym momencie na pośmiewisko. Możecie mówić, że to podwykonawcy, że to nie od was zależne - w rzeczywistości, jest to tylko od was zależne. było wiadomo ile tych Edycji będzie, sami zrobiliście wokół tego szum. Teraz zaś pojawiają się problemy z terminem... to po prostu dno i żenada zupełna.
Oczywiście, to wszystko teraz jest oczywiste i jasne, nie trzeba specjalnie w tej sprawie whine''ować na forum, ale przecież to powtórka z rozrywki jaką nam, graczom, zaserwowano przy zamówieniach. EK Wiedźmina to miał być majstersztyk, dzieło. Wyszła niestrawność i zdecydowanie zły posmak.

BTW, czy jest plan, by w jakiś sposób zadośćuczynić graczom, którzy zamówili EK i tracą większość przyjemności z jej otrzymania?

@ Stwór
QFT, QFT... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj przeciez nie przysla samej plytki z gra popatrzcie uwaznie na sklad edycji dostaniecie takie same pudelko z gra jak ludzie kupujacy edycje standardowa, sciezka poradnikami jak wszyscy inni. Dopiero dodatki tupu duze pudelko koszulka , ksiazki , medalion i plakaty dojda w pozniejszym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 04:49, Ferkowsky napisał:

Pierwsza przesylka bedzie zawierala rzeczy zaznaczone na czerwono a reszta przyjdzie w przyszlosci
zapakowana ladnie w duze pudelko.

Tak jak napisał Stwór, tu chodzi o to, ze dostajesz edycję kolekcjonerską - wielkie specjalne, numerowane, wypasione, pudło z zupełnie specjalną wersję gry - kompletną. Można powiedzieć, ze to przecież nic istotnego, że nie ma co przesadzać. Ale to jest EK - ona służy do tego by miała być wyjątkowa, specjalna, a jest taka między innymi przez to jak się czujesz dostając tą grę, jak dumny z niej jesteś i jak wyjątkowa (łącznie z numerem) ona jest. Może to zboczenie, bo ja sam uwielbiam i rzeczywiście kolekcjonuję edycje kolekcjonerskie (m.in. Baldur''s Gate, Jade Empire, Neverwinter Nights, STALKER, HoMMV), ale tym dla mnie jest właśnie jakakolwiek EK... wyjątkowym przeżyciem nałogowego gracza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak ale uwazam ze jestescie zbyy okrutni dla bidnych ludzi z cdp. Pomyslcie ile oni mieli roboty przez ostatni miesiac. A ostatni tydzien to juz pewnie zupelny hardcore zapakowac kilka tys pudelek w paczki zadresowac nadac numery przesylek itd. Sprawa ich troche przerosla bywa. Nie pierwszy i nie ostatni raz. Zamowilem EK ale w sumie liczy sie dla mnie sama gra dodatki jak przyjda to beda. I wcale nie szkdoa mi sprzedawcow z allegro ktorzy beda musieli wytlumaczyc czemu cchca 500 zl za cos co inni dostaja za 79-99 zl. z obietnica ze kiedys im dosla reszte dodatkow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 05:22, Ferkowsky napisał:

Sprawa ich troche przerosla bywa.

Mieli czas, wiedzieli jakie są oczekiwania, sami je wykreowali. Powtarza się sytuacja z padniętym przy zamówieniach serwerem. Też wtedy przecenili swoje możliwości - zrobili medialny szum wokół pre-orderu, a potem się okazało, że nie byli przygotowani na to co sami sobie przygotowali. To była pomyłka, owszem, wybaczona po wielu nerwach i ostatecznie zgrabnych i uspokajających przeprosinach ze strony gram.pl. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie wyciągnięto wniosków z tamtej pomyłki i lekcji jaką być ona powinna - no i teraz mamy już poważny błąd. Tłumaczenie, że bardzo się starali, ale nie wyszło, już nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, raczej nieprzyjemna niespodzianka z tym mailem:( W końcu kupując EK zdecydowałem się dopłacić 120 zł właśnie za te dodatki, a teraz się okazuje że na razie ich nie będzie. Do tego podzielam niepokój TTBoSa co do stanu przesyłek jeśli zostaną dosłane za pośrednictwem poczty.
Dobrze by było gdyby najszybciej jak to możliwe ktoś z niebieskich sprecyzował co oznacza "tuż po premierze", wolałbym wiedzieć zawczasu kiedy mam się spodziewać kolejnego odbioru.
Swoją drogą najbardziej z całej sprawy jest pewno niezadowolone CDP, największa premiera roku, a tu nie dość że na samym wstępie 25 tys zł w plecy za dodatkowe przesyłki to do tego niezależnie od zakończenia całej sprawy wszyscy klienci którzy kupili EK będą pamiętać że były jakieś zgrzyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 04:49, Ferkowsky napisał:

Pierwsza przesylka bedzie zawierala rzeczy zaznaczone na czerwono a reszta przyjdzie w przyszlosci
zapakowana ladnie w duze pudelko.


A skad taka pewnosc? Podczas gdy w ratach byly przedstawiane kolejne elementy skladowe Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedzmin nauczylem sie czytac bardzo dokladnie to co pracownicy CDP pisza. Pozwole sobie zacytowac fragment maila:

Gra będzie zgodnie z zapewnieniami, na 2 dni przed premierą, zaś wszystkie elementy dodatkowe doślemy na nasz koszt tuż po premierze razem z obiecaną gratyfikacją przy starcie pre-ordera.

W mailu wspomniane, ze gra będzie na dwa dni przed premierą. Ale czy będzie to płyta w kopercie czy zestaw jak z edycji podstawowej to tam juz nie jest wyjasnione. To po pierwsze. Po drugie. Moze mi sie, wydaje, ale o tym, że będzie premiera gry Wiedzmin to pracownicy CD Projekt chyba wiedzą od kilku miesięcy. Nie rozumiem zatem dlaczego taki album nie jest jeszcze wydrukowany, albo dlaczego pudelko nie jest przygotowane. Jak wspomnieli koledzy juz wczesniej w zwiazku z EK Wiedzmina bylo sporo wpadek (chocby przeciazenie serwera, czy mimo obietnicy, ze numery poszczegolnych egzemplarzy EK beda wyslane w ciagu 24h, a nie były) to jednak uwiezylismy w zapewnienia, ze teraz juz wszystko bedzie w porzadku. A jak sie okazuje - niestety nie jest.

Zreszta nawet jak przysla mi edycje podstawowa gry. Ja zaplacilem (tak moje zamowienie jest juz oplacone) 199.90 PLN, nie za edycje podstawowa tylko za Edycje Kolekcjonerska. A to oznacza, ze dostane towar niezgodny z umowa. Nie wiem co z tym fantem zrobie, ale tym razem zwykle przepraszam i plakat + naklejka nie wystarcza. Po prostu po raz kolejny CDP nie splaca kredytu zaufania, ktory dostaje i tak pomimo wczesniejszych wpadek.

CDP wiedzialo wczesniej, ze bedzie 2999 egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej. Tlumaczenie wiec, ze teraz maja duzo roboty z pakowaniem i wyslka co prawda jest prawdziwe, ale bezzasadne. Edycje Kolekcjonerska mozna bylo zapakowac wczesniej.

Wrescie kwestia ostatnia. Za cale to zamieszanie odpowiada CDP. Nie mow, wiec, ze to nie ich wina. Przyznali sie do winy w mailu, dobrze, ze chociaz tyle zrobili. Choc fakt, ze na dwie minuty przed polnoca, w dodatku w sobote, w dodatku gdy juz przesylki nadane daje do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie tak zastanawia, bo w EMPiKU rozdją ulotki, że 25 października o 21:30 będzie event z okazji premiery Wiedźka o 21:30 w Juniorze, no i tam jest napisane, że będzie można podczas imprezy kupić EK, i do tego jakieś bajery ma się dostawać. I tak mnie ciekawi czy u nich będzie to EK czy nie? Bo w mailu od CDPorażki jest napisane, że dopiero po premierze doślą bajerki z kolekcjonerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 08:31, mtwarog napisał:

I tak mnie ciekawi czy u nich będzie to EK czy nie?

Wtedy to byłaby już absolutna hańba... Z drugiej strony nic mnie już chyba nie zdziwi. Skoro można zupełnie skaszanić najważniejszą premierę w historii firmy, to czemu by nie właściwie jeszcze nie upokorzyć graczy? Meh... zaczynam być bardzo przez to zgorzkniały... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować