Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2008 o 21:38, Gufs napisał:

<oklaski>

Ja polecałem miejsce do expienia w II akcie, w I nie. Ale wiem natomiast że najlepiej jest expić tam gdzie są te ehinopsy.

SPIJLER MAŁY
Na lewo przed bramą miejską w takiej jaskini. Od loeuvandera dostaniemy zadanie z tą jaskinią związane.
SPIJLER MAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:34, Joannita napisał:

Panowie, muszę się wam czymś pochwalić. Z 20 levelu doszedłem na początku III aktu expiąc
w grocie z kóroliszkami do 43 levelu. Zajęło mi to miesiąc, ponieważ nie samą grą człowiek
żyje, ale i żeby zostać wykształciuchem też trzeba coś wiedzieć. Moim zdaniem jest to
najlepsze miejsce do expienia. Mam nadzieję że przez kolejne dwa akty i epilog zostanę
legendą, i będę mógł powiedzieć " I''m the legend" :P

Jaki typ kurde, ja gre zkończyłem na 34 a ten już w trzecim akcie taki poziom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komu kikimory z końca III aktu zepsuły nerwy oprócz mnie?
Widziałam film na youtube, co i jak. Koles grał bodajże na Hard, ja gram na średnim, a po rozwaleniu paru podpór i dobiegnięciu do tego większego pomieszczenia....No cóż, na filmie było może z 5 kikimor, u mnie jest całe morze. A szczudeł w grze nie ma niestety...
Pomijając to, że są okropne bugi (nie raz ugrzęzłam w środku lawiny kamieni, albo stojąc parę metrów od sklepienia, walnęly mnie spadające skały), po prostu nie przedrę się przez te okropne "stworzenia"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 09:50, Sinisiew napisał:

Komu kikimory z końca III aktu zepsuły nerwy oprócz mnie?
Widziałam film na youtube, co i jak. Koles grał bodajże na Hard, ja gram na średnim,
a po rozwaleniu paru podpór i dobiegnięciu do tego większego pomieszczenia....No cóż,
na filmie było może z 5 kikimor, u mnie jest całe morze. A szczudeł w grze nie ma niestety...
Pomijając to, że są okropne bugi (nie raz ugrzęzłam w środku lawiny kamieni, albo stojąc
parę metrów od sklepienia, walnęly mnie spadające skały), po prostu nie przedrę się przez
te okropne "stworzenia"...



Też miałem z tym kłopot. Koniecznie po drodze do drugiej komory, która ma się zawalić, ardem zawalaj podpory w tunelu i wtedy kikimor jest mniej i chowają się do ziemi. Jak nie będziesz tych podpór rozwalac, to będzie kikimor przybywać i ciężko się przez nie przedrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej komnacie miecz nie wystarczy (a przynajmniej jest z nim bardzo ciężko). Najlepiej jest mieć jak najbardziej rozwinięty znak Igni i dopalenia od wszystkich eliksirów wzmacniających magię, ponieważ Igni może porazić wielu przeciwników jednocześnie (o ile są zgrupowani, z czym akurat w tej sytuacji nie ma problemu) to świetnie się nadaje do walki w "tłoku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 09:50, Sinisiew napisał:



Już wiele razy opisywałem jak się tego plebsu(małych kikimor pozbyć) ale opisze jeszcze raz.
\\SPOJLER//
W miejscu w którym spadłeś stawiasz znak pułapkę yarden. Później "wywołujesz królową kikimor i bawisz sie z nią w "berka", czyli ma on cię gonić a ty tak zrobić aby ona na znak pułapkę wdepła i ja odrzuciło do tyłu a tym samym żeby przestałą cię gonić. Na średnim poziomie trudności daję rade to wykonać bez wykupienia srebrnego talentu dla tego znaku(wystarczą same brązowe) i bez eliksirów wspomagających magię. Mi się udało tak zrobić żeby ona stała za 3 razem. Gdy już ona się zatrzyma to możesz iść spokojnie wykończyć resztę koloni. Ona powinna w miejscu stać gdyż jest to taki bug(w patchu 1,1a jeszcze to działo, w 1.2 już nie wiem, jeszcze nie testowałem). Warto przed tępieniem reszty koloni zapisać sobie grę. W tej największej sali nie wybijemy wszystkich wojowników kikimor. Zostaną 2 albo 3 gdyż się respawnują. Gdy już zbierzemy fanty z ciał poległych potworów(nie musimy ale można) to idziemy po królowa i zwabiamy ją od razu do dużej sali gdyż bawić się z tymi małymi belkami nie ma po co. Walący się strop zabije ją na miejscu. trzeba tylko uważać żeby i nas nie przygniotło, dlatego najlepiej jest powalić belkę tą najbliżej lub tą trochę dalszą od wyjścia. Na hardzie tego jeszcze nie testowałem, ale do świat powinienem, gdyż będę miał czas.
/////SPOJLER\\\\\
Troche mi to nerwów popsuło, ale czego sienie robi dla tej gry :P

JanoP
Fakt to expienie usuwa ten dreszczyk emocji, ale grę przechodzę drugi raz więc już takiej przyjemności z grania nie ma. Przechodząc pierwszy raz grę zakończyłem ją na 35 lub 36 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 20:08, Gufs napisał:

A ja mam informacje o braku patcha - gdzieś czytałem wypowiedź bodajże Kasi Kuczyńskiej.
A wiesz... informacje z niszowego serwisu to jednak nie są za bardzo wiarygodne. Na serwisie
oficjalnym nie ma nic o patchu 1.3, chyba że niedokładnie patrzyłem...


Na oficjalnej nic nie pisze, ale jeżeli o patchu napisali również na gry-online.pl to to musi być prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:15, Kraju92 napisał:

> A ja mam informacje o braku patcha - gdzieś czytałem wypowiedź bodajże Kasi Kuczyńskiej.

> A wiesz... informacje z niszowego serwisu to jednak nie są za bardzo wiarygodne.
Na serwisie
> oficjalnym nie ma nic o patchu 1.3, chyba że niedokładnie patrzyłem...

Na oficjalnej nic nie pisze, ale jeżeli o patchu napisali również na gry-online.pl to
to musi być prawda.


Owszem pisze :) Poczytaj sobie na oficjalnej w komentarzach odnośnie przesunięcia premiery, tam masz wszyściutko podane jak na tacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:41, Marcin321 napisał:

Owszem pisze :) Poczytaj sobie na oficjalnej w komentarzach odnośnie przesunięcia premiery,
tam masz wszyściutko podane jak na tacy...


Tam już czytałem, ale nie ma tam napisane że będzie także patch. 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem ze sterowaniem w Wiedźminie. Gdy chcę walczyć z przeciwnikami, to klikam lewym przyciskiem myszy, ale Geralt jakby próbował brać zamach na przeciwnika, lecz nie uderza go... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:47, Kraju92 napisał:

> Owszem pisze :) Poczytaj sobie na oficjalnej w komentarzach odnośnie przesunięcia
premiery,
> tam masz wszyściutko podane jak na tacy...

Tam już czytałem, ale nie ma tam napisane że będzie także patch. 1.3


Znów się mylisz....

http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=11336

A to co jest w pierwszym poście napisane na czerwono to co jest? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:48, Falconer napisał:

Mam drobny problem ze sterowaniem w Wiedźminie. Gdy chcę walczyć z przeciwnikami, to
klikam lewym przyciskiem myszy, ale Geralt jakby próbował brać zamach na przeciwnika,
lecz nie uderza go... :|

W Wiedźminie jest taki system walki, że trzeba klikać w odpowiednich momentach. Raz kliknij na przeciwnika, żeby zaatakować, potem jak ikonka kursora zmieni się w żarzący się miecz, jeszcze raz klikasz, itd., robisz wtedy kombosa.
Jak to nie pomoże, to chyba wiem co to jest, przeciwnicy robią ci unii/parują, zmieniaj style walki. :p
Albo jak gum1ś powiedział, też spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Jakiś ten system walki jest dziwny. ;] W Gothic`ach jest wszystko czytelne, proste, myślałem, że podobnie będzie w Wiedźminie, ale nie jest...
I ciekawe jak będziecie uderzać w odpowiednich momentach, jak wam gra się tnie z lekka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować