Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 12.08.2008 o 17:56, Wayzin napisał:

Z tego co widzę to mój sprzęt łapie się pod minimalne... GeForce 7300, 1024 mb ramu,
procesor... Chyba jakiś Intel :P W każdym bądź razie jednordzeniowy. Skuszony nową edycją
Wiedźmina postanowiłem w końcu zamówić. Czekanie - a raczej zwlekanie - czasem popłaca
:) A i jeśli chodzi o te ścieżki inspirowane grą... Chodzi m.in. o kawałek Vadera "Sword
of the Witcher", etc.? Bo jak tak, to tym bardziej kupuję w (nie do końca) ciemno :>.

masz i inspirowane (np. sword of the witcher) i OST z gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 13:15, Bartek 93 napisał:

> Ja jestem/byłem ostatnio nienabieżąco z forum, dlatego pytam: są już jakieś przygody

> nowe?
Tak są. Oficjalny mod wyszedł tylko "cena neutralności", a nieoficjalne poszukaj na forum
wiedźmina, sporo tego est, a niektóre nawet niezłe

@Reszta mądrusiów : Nie macie pewnosci, to sie nie wypowiadajcie :P

Sorry.Masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie... to będzie BANDEROLA - po to taka duża i widoczna, aby miłośnicy zakupów w empikach i innych mediamarktach nie kupowali update sądząc że to pełna wersja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy wy wszyscy czytać nie umiecie? :P
możesz albo kupić, wtedy masz na półeczce ładne tłoczone płytki i drukowaną instrukcję, albo ściągasz za darmo, wtedy sam sobie nagrywasz na płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:53, szypek26 napisał:

czy wy wszyscy czytać nie umiecie? :P
możesz albo kupić, wtedy masz na półeczce ładne tłoczone płytki i drukowaną instrukcję,
albo ściągasz za darmo, wtedy sam sobie nagrywasz na płyty.


Nie gniewaj się. Po co mi pudełko jak jedno już mam. Marnotrawstwo papieru czy z czego tam jest wykonane. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 10:57, SaraterWarrior napisał:

Nie gniewaj się.

a kto się gniewa? ;) po prostu trochę mnie wkurza, że ludziom się nie chce czytać tego, co praktycznie w każdym temacie/newsie o Wiedźminie jest napisane i zadają głupie pytania. popatrz chociażby na przypięty post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 14:08, moonman napisał:

tak jak pisał Meykan - Vesna będzie tam czekać codziennie - nie musisz iść wcale następnego
dnia... ona ma taką chętkę na Ciebie że i dwa tygodnie będzie tam wystawała :)


Nie wiem czemu ale jej tam nie ma :/ Sprawdzam co pół godziny i tylko głupi Mikul stoi przy bramie a w okolicy pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:00, szypek26 napisał:

> Nie gniewaj się.
a kto się gniewa? ;) po prostu trochę mnie wkurza, że ludziom się nie chce czytać tego,
co praktycznie w każdym temacie/newsie o Wiedźminie jest napisane i zadają głupie pytania.
popatrz chociażby na przypięty post :P


Kto czyta przypięte posty :)

Może znów zainstaluje wiedźmina bo od tego wirusa w .exe to nie uruchamiałem.

I przeraża mnie wielkość save''ów. Miałem kilka porządek na kompie robiłem i patrze, a savy z wiedźmina mają łącznie 3GB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:09, SaraterWarrior napisał:

I przeraża mnie wielkość save''ów. Miałem kilka porządek na kompie robiłem i patrze,
a savy z wiedźmina mają łącznie 3GB!

ja tam je codziennie kasuję po graniu, zostawiając tylko dwa, na wszelki wypadek ;)
a jak chcę któryś zostawić na stałe i go nie używam, to kompresuję go winrarem :P

edit: no, ale jak się gra na kompie z dyskiem 60 GB, z czego C ma 10 GB z czego wolne ma 1500 MB to tak trzeba robić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:09, SaraterWarrior napisał:

Kto czyta przypięte posty :)


No wlasnie. A pozniej ktos po raz milionowy pyta "nigdzie nie moge znalezc informacji o tym update, mial byc darmowy przeciez. Wiec jak to jest? A po za tym jakie wymagania musi spelnic komputer, zeby gra dzialala?". :/ A wszystko ma wyjasnione dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dysk 400GB. C ma 200 i cały czas mruga, że nie ma wolnego miejsca na dysku.
Ze 197,6 GB mam wolne 125MB.

Czy nie można było zrobić tak jak w innych grach, że save ma 2MB a nie 50 albo 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 11:17, Wojman napisał:

> Kto czyta przypięte posty :)

No wlasnie. A pozniej ktos po raz milionowy pyta "nigdzie nie moge znalezc informacji
o tym update, mial byc darmowy przeciez. Wiec jak to jest? A po za tym jakie wymagania
musi spelnic komputer, zeby gra dzialala?". :/ A wszystko ma wyjasnione dokladnie.


No i przez to moderatorzy mają więcej roboty. Ale to był żart.

A tego przypiętego ominąłem tak jakoś, spieszyłem się. Ale spoko zawsze czytam ( no jak pokazuje przykład prawie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja Wiedźmina mniejsza o 7 GB

Po poniedziałkowej informacji, że darmowy update przerabiający podstawową wersję Wiedźmina na edycję rozszerzoną będzie miał objętość aż 9 GB, na forach zawrzało. Do tego stopnia, że CD Projekt zdecydował się na nowo rozpatrzyć sprawę planowanej łatki i postanowił podzielić aktualizację na kilka osobnych elementów.

Dzięki temu, decydując się na ściągnięcie patcha, będziemy mogli samodzielnie wybrać, o które opcje chcemy wzbogacić swoją kopię gry. Warianty, jakie zostaną udostępnione na oficjalnej stronie produktu i będą mogły być dowolnie łączone, przedstawiają się następująco:

* Uaktualnienie do gry wraz z edytorem D''jinni w wersji 1.0 i dwoma przygodami („Cena neutralności” oraz „Efekt uboczny”, obie zdubbingowane) – 2 GB;
* Dodatkowe wersje językowe gry – po 600 MB każda;
* Zawartość płyt z muzyką – po 150 MB każda;
* Filmy z płyty DVD „making of” – każda z wersji językowych po 1,5 GB.

Jak widać, do cieszenia się rozszerzonym Wiedźminem wystarczy ściągnięcie 2-gigabajtowego pliku, co z wcześniejszym planem wprowadzenia w obieg wyłącznie całego, 9-gigabajtowego, pakietu „update + dodatki”, brzmi znacznie rozsądniej. Ci, dla których 2 GB to wciąż za dużo, będą mogli kupić pudełkową wersję aktualizacji, która trafi do sklepów 19 września, równocześnie z Wiedźminem: Edycją Rozszerzoną, i będzie kosztować 19,99 zł.


http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42423


Czyli nie kupię rozszerzenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się spytam o coś innego - czy będzie opcja ściągnięcia dodatku przez np. oficjalny torrent? Bo jakoś mi się tych 9GB z FTP gram.pl nie uśmiecha... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 13:40, Fumiko napisał:

To ja się spytam o coś innego - czy będzie opcja ściągnięcia dodatku przez np. oficjalny
torrent? Bo jakoś mi się tych 9GB z FTP gram.pl nie uśmiecha... :/


Jak to tlumaczyl pracownik CD Projekt RED. Patch ten nie bedzie wazyl 9 GB, lecz jakies 2 - 3 GB. Jesli bedziesz chciala miec wiecej wariantow jezykowych to po prostu sciagniesz kolejne pliki. Czy bedzie na to jakis oficjalny torrent to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować