Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2007 o 10:13, Krzysiekmaster napisał:

sory tam miało być czy mi pójdzie:D:D:D taki małe błąd a tyle zmienia:D:D to wie ktoś???????
Bo nie wiem jaki radeon jest odpiwiednikiem gf 6600:/

Tu nie chodzi o sformułowanie, tylko o samo pytanie :/ Po prostu pytania typu "czy Wiedźmin pójdzie na moim [tu następuje wyliczanie wszystkich podzespołów komputera]" wszystkich w temacie już dosyć irytują. Na górze masz przypięty post z wymaganiami i tam szukaj informacji. A pytanie o kartę równie dobrze mógłbyś zadać w temacie o kartach graficznych lub sam sprawdzić tu: http://www.gph.benchmark.pl/ Mimo wszystko odpowiem ci już na twoje pytanie - Radeon 9600 pro jest trochę słabszy od GF 6600, ale jeśli na jednym da się uruchomić grę na średnich ustawieniach, to na drugim również.

W przypiętym poście jako sterowanie grze jest "myszka click&point". Z tego co mi wiadomo można jednak również wybrać sterowanie klawiszami WSAD+myszka, więc dobrze by było zmienić to na"myszka click&point/WSAD+myszka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w końcu pojawił sie przypięty post. Całe szczęście, bo będę mógł w końcu zacząć normalnie czytać posty bo wcześniej omijałem bo każdy był na taki sam temat. Wiece może kiedy dokładnie pojawia się kolejne filmiki z Witchera ???? Z chęcią bym je obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 03:09, GanD napisał:

Jeszcze nie było w historii Microsoft systemu bezbłędnego.


Oczywiście że nie było i obawiam się że nigdy nie będzie ale jeżeli chodzi o Viste to mnóstwo ludzi mówi że jest zabugowana. Wszystko fajnie ale kto to stwierdził ? Mam Viste i naprawdę chodzi dobrze, nie wiem w czym problem w ogóle i nie widzę różnicy pomiędzy XP a Vista. Następnie, czy ja wiem czy wymaga takiego dobrego sprzętu ? Wszystko idzie naprzód więc i wymagania idą w górę ale Viste można mieć spokojnie na komputerze, który przeżył okres świetności 2 lata temu, znowu bez przesady. Jeżeli chodzi o Wiedźmina to obstawiam że wymagania będą spore, głównie chodzi o jak największą ilość ramu i potężną kartę graficzną. Czyli moim zdaniem jeżeli chcemy grać komfortowo i zobaczyć grę w pełnej krasie to nie ma sensu podchodzić bez 1.5GB Ramu i 7600GT a taki sprzęt jest teraz naprawdę tani, wiadomo nie każdego stać, wiemy jaka jest Polska, jak jest i jakie mamy tutaj zarobki ale nie ma sensu narzekać na wymagania a tym bardziej PYTAĆ O NIE ZA KAŻDYM RAZEM jeżeli jest post przypięty jak to poniektórzy robią. Ja posiadam x2 4600+ 2GB Ramu i 7900GS GDDRIII256/256 TF Zalman, zobaczymy jak na tym Wiedźmin będzie chodził. Właśnie takie pytanko, czy on ma już jakieś bajery w sobie z DX10 shadery czy cuś* ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 13:29, Joannita napisał:

Widzę że w końcu pojawił sie przypięty post. Całe szczęście, bo będę mógł w końcu zacząć normalnie
czytać posty bo wcześniej omijałem bo każdy był na taki sam temat. Wiece może kiedy dokładnie
pojawia się kolejne filmiki z Witchera ???? Z chęcią bym je obejrzał.

Dziękuję:) za pochwalenie mojego pomysłu:) A co do filmików, to zapewne już nie długo... bo nie długo premiera, więc zaczną pojawiać się wersje "dla prasy" żeby zrobili recke przedpremierową, a wtedy pojawią się amatorskie filmy z gameplay. A po 26 październikach to... ho, ho ho!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 14:43, Bartek 93 napisał:

Dziękuję:) za pochwalenie mojego pomysłu:) A co do filmików, to zapewne już nie długo... bo
nie długo premiera, więc zaczną pojawiać się wersje "dla prasy" żeby zrobili recke przedpremierową,
a wtedy pojawią się amatorskie filmy z gameplay. A po 26 październikach to... ho, ho ho!! :)


Hymm... to był Twój pomysł? Ja to ostatnio wykrzyczałem, ale jeśli zrobiłeś to przede mną, to gratulacje trzeźwości umysłu i pomysłowości. Mnie też już wkurzały posty typu "pójdzie mi?", "jakie wymagania?", "kiedy premiera?". Co do filmików i innych reklam... w najnowszym CDA już pojawiły się reklamy Wiedźmina, więc myślę, że machina reklamowa już powoli się rozkręca. Pod koniec września nie będzie osoby, która nie słyszałaby o Wiedźminie. A filmiki nadchodzą wielkimi krokami. Kilka gameplayów już się w sieci pojawiło (głównie z GC, bo skąd), niedługo będą następne, sporządzone przez redakcje pism komputerowych, a filmy twórców zapewne wypłyną jeszcze wcześniej. Pozostaje tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 10:13, Krzysiekmaster napisał:

> > Wie ktoś pójdzie mi Wiedźmin na radeonie 9600 pro adv.256 mb???? A oprócz tego mm
1,5
> gb ram
> > i proc athlon 3000+
>
>
> Ratunku....:/
sory tam miało być czy mi pójdzie:D:D:D taki małe błąd a tyle zmienia:D:D to wie ktoś???????
Bo nie wiem jaki radeon jest odpiwiednikiem gf 6600:/


Ratunku....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:34, oOreVenOo napisał:

I tak będą się powtarzały te pytania nawet się nie ciesz, nadzieja matką głupich...


Miejmy nadzieję, że nadzieja, jak każda matka, kocha swoje dzieci... odnośnie powtarzających się postów na te tematy: mam nadzieję, że nie będzie taryfy ulgowej dla użytkowników piszących takie pierdoły pomimo przypiętego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 18:55, Bartek 93 napisał:

ops sorki... racja ty to pierwszy... to ja moge chwalić sie wykonaniem :D


Więc sukces jest wspólny :D. W każdym razie miejmy nadzieję, że dzięki naszej, jakby nie było, zasłudze, będzie mniej postów typu "pójdzie mi?", "jakie wymagania?" i "czy w wiedźminie będzie można grać WSADem?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:52, fish13 napisał:

Na gry-online rozpoczął się cykl "filmików" z Wiedźmina oto pierwszy z nich http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=36310

Zanosi się ciekawie, aczkolwiek gdy widzę kolejny film i se uświadamiam ile jeszcze mamy do października to... ghrrr :P

Czyżby Verdish opowiadała? Taaak, chyba tak ;-)

Poza tym - rozpalanie ognisk ( i drzewek) Igni rule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:54, Sephirath napisał:

> Na gry-online rozpoczął się cykl "filmików" z Wiedźmina oto pierwszy z nich http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=36310

Zanosi się ciekawie, aczkolwiek gdy widzę kolejny film i se uświadamiam ile jeszcze mamy do
października to... ghrrr :P

Czyżby Verdish opowiadała? Taaak, chyba tak ;-)

Poza tym - rozpalanie ognisk ( i drzewek) Igni rule :D


Też mi się podoba rozpalanie ognisk, jeszcze jeden filmik tym razem o alkoholu: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:39, Farmer Widomo napisał:

Uh ta walka na pięśći wyglądała strasznie prymitywnie :P Nie podobała mi się ,tak samo jak
bieganie Geralta :P


Pamiętaj, że obaj są po pijaku, więc trudność trafienia wzrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie też walka na pięści po pijaku mi się nie podobała. Takie nienaturalne te ruchy (nawet, jeżeli po pijaku, to jakoś lepiej mi to wychodzi:P). Za to rozpalanie ogniska wg. mnie świetny pomysł! Dlaczego Wiedźmin dopiero w październiku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:46, paweldomar1 napisał:

W sumie też walka na pięści po pijaku mi się nie podobała. Takie nienaturalne te ruchy (nawet,
jeżeli po pijaku, to jakoś lepiej mi to wychodzi:P). Za to rozpalanie ogniska wg. mnie świetny
pomysł! Dlaczego Wiedźmin dopiero w październiku?:P


Bo cały czas go poprawiają. Ja osobiście wolę trochę poczekać, żeby dostac grę dopracowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować