Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie mogło być inaczej - The Last of Us hitem w Wielkiej Brytanii!

14 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z oczekiwaniami, The Last of Us, nowe dzieło twórców Uncharted, nie tylko zbiera ekstremalnie wysokie noty w recenzjach (sporo maksymalnych), ale także cieszy się wielką popularnością wśród Brytyjczyków.

Przeczytaj cały tekst "Nie mogło być inaczej - The Last of Us hitem w Wielkiej Brytanii!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem gierka fajna :) chociaż fakt, że już PS3 troszkę niewydala i można by było dorzucić lepszą grafę i płynność, a tak poza tym 11/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Waszej recki The Last of Us się kiedyś doczekam? ;)

Nie żebym narzekał, bo wiem że E3 i w ogóle, ale czas leci, a tu dalej ni widu, ni słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:28, Aquma napisał:

A Waszej recki The Last of Us się kiedyś doczekam? ;)

Nie żebym narzekał, bo wiem że E3 i w ogóle, ale czas leci, a tu dalej ni widu, ni słychu...

Pewnie Mysza albo Lucas ostro pocinają przy sporej ilości "mleka" by na ostatnią chwilę dać reckę, która zapewne będzie pisana w ostatnią noc do białego rana by się wyrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 12:28, Aquma napisał:

Nie żebym narzekał, bo wiem że E3 i w ogóle, ale czas leci, a tu dalej ni widu, ni słychu...

Może nie mogą się oderwać? Wiem, że ja tak miałem ;-)

Gra jest świetna, jak dla mnie najlepszy exclusive na konsolę Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra świetna, i nie jest tak krótka jak Uncharted więc ogranie wymaga więcej cierpliwości ;) 1 miejsce zasłużony i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra spokojnie może wyjść na PS4.Jako posiadacz xboxa 360 i na pewno przyszły PS czwórkowiec chciałbym się z nią zapoznać.Ogłoszenie przez Sony, że ta gra wyjdzie na next-gena przeciągnęła by mnie całkowicie na stronę skośnookich.I myślę ,że nie tylko mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie mnie pierwsze miejsc. Jest to najlepszy ex jaki grałem , i mimo to , że uwielbiam serię unchaterd, TLOU po prostu miażdży pozostałe gry naughty dog co świadczy o tym że ta firma przeszła samych siebie. Świetny singel player, muzyka , fabuła i niecodzienny multi , który może nie jest tak świetny jak singel ale się wyróżnia na tle innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z zachwytami. Nieprawdopodobna gra. Pierwszy raz od lat miałem łzy w oczach grając w grę. Jak dla mnie, bezapelacyjnie najlepsza gra tej generacji i jedna z najlepszych gier w ogóle. Coś niesamowitego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2013 o 15:47, Moooras napisał:

Animal Crossing?! Co to jest?

Najlepiej sprzedająca się gra na 3DSa w Japonii. ;p

(tak, lepiej niż Mario/Monster Hunter/Dragon Quest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować