Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Wyprzedaż Gier na żądanie w Xbox Live - dzień czwarty

6 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Wielka Wyprzedaż Gier na żądanie Xbox Live trwa – dziś specjalną ofertą zostało objętych pięć świetnych tytułów: BioShock Infinite, Tomb Raider, Gears of War: Judgment, Metal Gear Rising: Revengeance oraz XCOM: Enemy Unknown.

Przeczytaj cały tekst "Wielka Wyprzedaż Gier na żądanie w Xbox Live - dzień czwarty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupić zdrapkę z MSP - wtedy wyjdzie jeszcze taniej :). Taki GoW Judgment za 65 zł., to już całkiem niezły deal (tylko nie wiem czy warto - ograłem demo i nie zachwyca, głosy że Polacy zrobili najsłabszą grę z serii dalekie są od zwyczajnego hejtu), Tomb Raidera i Xcoma też jak najbardziej warto (skończyłem na PC - rewelacyjne gry).

ps. Ja pasuje - wczoraj zanabyłem Forzę Horizon i 20 GB parodia dysku się zapełniła, a pendrajwy mam gdzieś w kartonach w nowym domu, nie chce mi się szukać.

ps2. Cena Bioshock Infinite w "promocji" to natomiast jakiś nieśmieszny żart :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że tak będzie,po wczorajszym podniesieniu cen gier,ale można się było tego spodziewać przecież to M$.Gry pierwszego dnia się dobrze sprzedały to żeby dostać więcej hajsu to podnieśli 3 dnia i teraz 4.Bioshock Infinite na allegro za 100 zł można znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2013 o 15:24, Kafar napisał:

Drożej niż gry pudełkowe :D Ah ta rewolucja cyfrowa Microsoftu :)


co ty gadasz ? kazda gra jest co najmniej o polowe tansza no oprocz jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować