Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - The Last of Us liderem po raz szósty!

16 postów w tym temacie

Nic dziwnego skoro "The Last of Us" dosłownie jeśli chodzi o gameplay kopiuje wszystko to co było dobre w RE4 i daje nieco od siebie. Inaczej pisząc chcesz rozbudowaną wersję "Resident Evil 4" i masz PS3 sięgnij po "The Last of US" bo to co odstawia Capcom ostatnio woła o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po raz szósty gratuluję !
> Jakoś mnie to nie dziwi, gra broni się sama.
> Wydana tylko na jedną platformę, jupi ;)

Minecraft: Xbox 360 Edition na drugim miejscu gratulacje same elita,o nie czekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Minecraft: Xbox 360 Edition na drugim miejscu gratulacje same elita,o nie czekaj

Ta a zaraz potem Mario i Animal Crossing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie, pokazałeś po raz n-ty twoje zamiłowanie do Microsoftu.
Wszyscy to wiedzą, ale co tam, trzeba to jeszcze raz zrobić...

===

Wiadomość tego typu odbieram jak tą całą szopkę z, ekhm, "royal baby" w telewizji.
Nie dość, że jest o jakiejś rodzinie zza granicy, którym po prostu się urodzi potomek (najnormalniejsza rzecz na świecie), to jeszcze Polacy nie potrafią podać "królewskie dziecko".
Nie wiem, widocznie nie jesteśmy w swoim kraju.

I to samo tutaj - sprzedaż gier z innego państwa.
Nie potraficie zebrać informacji o sprzedaży w TYM kraju czy co?
No, chyba że będą wkrótce podane sprzedaże z innych państw/wiosek/cokolwiek - kiedy będzie sprzedaż z Timbuktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nic dziwnego skoro "The Last of Us" dosłownie jeśli chodzi o gameplay kopiuje wszystko
> to co było dobre w RE4 i daje nieco od siebie. Inaczej pisząc chcesz rozbudowaną wersję
> "Resident Evil 4" i masz PS3 sięgnij po "The Last of US" bo to co odstawia Capcom ostatnio
> woła o pomstę do nieba.

Co TLoU ma z RE4 poza zombiakami i widokiem z trzeciej osoby? Bo według mnie niewiele... TLoU już bliżej do Enslaved. Chociaż to też naciągane porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 15:23, Cygi napisał:

I to samo tutaj - sprzedaż gier z innego państwa.
Nie potraficie zebrać informacji o sprzedaży w TYM kraju czy co?
No, chyba że będą wkrótce podane sprzedaże z innych państw/wiosek/cokolwiek - kiedy będzie
sprzedaż z Timbuktu?

a) UK to największy rynek gier w Europie. Mając na myśli największy, mam na myśli NAJWIĘKSZY. Inne, to w większości popłuczyny
b) Jak znajdziesz w Polsce organizację, która zajmuje się badaniem sprzedaży gier i pokażesz ją redakcji, to będą newsy o jej zestawieniach. A takowej nie ma.
c) podawane są jeszcze tutaj wyniki NPD (USA) i czasem pojawią się Media Create (Japonia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) Może być największy we Wszechświecie, ale wciąż to nie jest zestawienie z mojego kraju.
Chyba, że tamten rynek wpłynie na daną sprzedaż danego tytułu w naszym kraju to niech wtedy będzie o tym rynku wspomniane.
W informacji o sprzedaży gier w Polsce.

b) W przypadku tej strony to bardziej nie widzę usprawiedliwiania się tym, że nie ma organizacji, która ma szukać informacji zamiast nich samych, tylko tu chodzi pewnie o zgrzyt, że jedyne listy przebojów to listy z konkurencyjnych sklepów.
A jak wiadomo, za reklamę tutaj lecą nagrody, ponieważ to bardzo zła rzecz.

c) Łał, czyli już zestawienia z trzech krajów. Ale wciąż nie z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 18:09, Cygi napisał:

a) Może być największy we Wszechświecie, ale wciąż to nie jest zestawienie z mojego
kraju
.

To fajnie, tylko że może są ludzie, których takie zestawienia interesują?
Najwidoczniej nie. Niech media nie podają też wyników ligi niemieckiej, bo przecież co Polaka to obchodzi...

Dnia 22.07.2013 o 18:09, Cygi napisał:

b) W przypadku tej strony to bardziej nie widzę usprawiedliwiania się tym, że nie ma
organizacji, która ma szukać informacji zamiast nich samych, tylko tu chodzi pewnie o
zgrzyt, że jedyne listy przebojów to listy z konkurencyjnych sklepów.

a) pokaż mi konkurencyjny sklep, który podaje informacje dot. sprzedaży gier/konsol wraz z dokładną ilością sprzedanych egzemplarzy oraz o tym, czy mamy wzrost czy spadek popytu na dany tytuł.
Chociaż jeden. Czekam.

Dnia 22.07.2013 o 18:09, Cygi napisał:

c) Łał, czyli już zestawienia z trzech krajów. Ale wciąż nie z Polski.

Z największych rynków. Dla kogoś interesującego się branżą są to ciekawe informacje. A jak Tobie się to nie podoba, to - uwaga, niesamowite - możesz takie newsy totalnie olać.

Spoiler

Niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna wziac liste z Empika .Zeby zobaczyc news w stylu : randomowe The Sims lub jakis CS po raz 454 na liscie najlepiej sprzedajacych sie gier ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 18:28, Henrar napisał:

To fajnie, tylko że może są ludzie, których takie zestawienia interesują?


A może są ludzie, których interesują Polskie zestawienia, a nie innych krajów.
Możemy tak w kółko.
Tylko na to wychodzi, że we własnym kraju wiemy co się dzieje w innych państwach, ale nie w swoim.

Dnia 22.07.2013 o 18:28, Henrar napisał:

Niech media nie podają też wyników ligi niemieckiej, bo przecież co
Polaka to obchodzi...


Te wszystkie ligi piłkarskie powinni zlikwidować i zostawić zwykłe drużyny państwowe.
Ale tak, mnie, Polaka, szczególnie nie obchodzą ligi cudzoziemskie.
Pomijam już, że piłka nożna jako całość mnie nie obchodzi. :D

Dnia 22.07.2013 o 18:28, Henrar napisał:

a) pokaż mi konkurencyjny sklep <ciach>


Henrar, dobrze wiesz, że nie ma takiego sklepu.
Napisałem to, żeby pokazać, że w razie jakby się tu ktoś z gramu odezwał (w co wątpię), to by się zasłaniał sprawą reklamy niż się przyznać, że nie umieją (mimo iż są ''newsmanami'') poszukać jakichkolwiek poszlak w rodzimym biznesie.

Dnia 22.07.2013 o 18:28, Henrar napisał:

A jak Tobie się to nie podoba, to - uwaga, niesamowite - możesz takie newsy totalnie
olać.


O nie nie, nie mogłem tym razem tego olać, bo już zbyt wiele razy to przemilczałem.
Prawdę mówiąc, pod każdą informacją o zestawieniu zza granicy będę się pytał o Polskę.

Naprawdę mam wrażenie, że żyję w obcym kraju, a na pewno nie w Polsce.

I po co ukrywać wyraz, który podałeś odkryty linijkę wyżej? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2013 o 15:25, HiddenNick napisał:

Co TLoU ma z RE4 poza zombiakami i widokiem z trzeciej osoby? Bo według mnie niewiele...
TLoU już bliżej do Enslaved. Chociaż to też naciągane porównanie.


Widok z trzeciej osoby - jest
Zombiaki - są
Fabuła polega na eskortowaniu dziewczynki bezpiecznie przez - jest
Eskortowanie AI które nie powoduje ataku szału gdy AI stara się być broń boże pomocne - jest
Zombiaki efektem zaimplementowania pasożyta - jest
Invetory normalne - jest
resource managment - jest
rozwiązywanie zagadek (nawet te najprostsze się liczą) - jest

Wbrew pozorom The Last of US ma bardzo dużo wspólnego z Resident Evil 4 co w gruncie rzeczy nic dziwnego skoro twórcy inspirowali się właśnie RE4 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować