Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii pod znakiem konsolowego Minecrafta i Pikmina 3

15 postów w tym temacie

Pytanie tylko, co pobiło The Last of Us. Ogólnie śmiech na sali. No ale po części jest to związane z tym, iż The Last of Us to ex dla PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 09:01, TobiAlex napisał:

No ale po części jest to związane z tym, iż The Last of Us to ex dla PS3.

A Minecraft to ex na X360. A Pikminy 3 to ex na WiiU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, tylko zarówno ten Minecraft jak i Pikminy pozostają milon lat świetlnych (sorry, ale inaczej tego porównać nie można) za The Last of Us...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 10:45, TobiAlex napisał:

No, tylko zarówno ten Minecraft jak i Pikminy pozostają milon lat świetlnych (sorry,
ale inaczej tego porównać nie można) za The Last of Us...

Taaa bo wszystkie gry muszą być super poważne z ciężką fabułą i apokalipsą w tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 10:45, TobiAlex napisał:

No, tylko zarówno ten Minecraft jak i Pikminy pozostają milon lat świetlnych (sorry,
ale inaczej tego porównać nie można) za The Last of Us...


A zupa pomidorowa jest milion lat swietlnych za cukierkami malinowymi.
Jaki jest sens takich porownan? To zupelnie inne gatunki, majace dostarczac inny typ rozrywki- tego nie mozna beposrednio porownac. Jeden woli smak cukierkow malinowych, drugi zupy pomidorowej, ale kazde pelni w diecie inna funkcje, i nie mozna powiedziec, iz jedno jest lepsze od drugiego. Jest po prostu inne- jedno i drugie to jedzenie, ale tak naprawde- tu sie koncza podobienstwa...
Tak samo jak i porownywanie tych gier jest bezsensowne. Maja zapewniac inny rodzaj rozrywki. Taki Minecraft moze dac czlowiekowi tysiace godzin zabawy, podczas gdy TLoU to gra, ktora raczej na to nie pozwala- czy to czyni Minecrafta lepszym? Jest po prostu inny. Zapewnia inny typ rozrywki. Zadna z tych gier nie jest w oczywisty sposob ''''lepsza''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL (dawno tego nie używałem) jaki hejt O.o Chodziło mi o koszty produkcji jak i jakość tychże produkcji. Mniejsza zresztą o to. Idę po popkorn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 11:09, TobiAlex napisał:

LOL (dawno tego nie używałem) jaki hejt O.o Chodziło mi o koszty produkcji jak i jakość
tychże produkcji. Mniejsza zresztą o to. Idę po popkorn...


Hejt to by byl, gdyby ktokolwiek napisal ''''omg ale ty gupi jestes nie znasz sie i nie opowiadaj takich bzdur''''. My tylko zauwazylismy niska sensownosc Twojego komentarza, bo po pierwsze nie podales wczesniej jakiegokolwiek kryterium swojego porownania, a po drugie- samo w sobie jest ono rownie logiczne, co podany przeze mnie przyklad.

Jezeli gra powstala niskim kosztem i sprzedaje sie tak dobrze to chyba lepiej, nie uwazasz? Pokazuje to, ze nie trzeba miec setek milionow, aby wykreowac cos bardzo grywalnego, i taki stan rzeczy faworyzuje kreatywnosc a nie tylko tworzenie wybitnych produkcji za wielka kase (tak jak z wielkim majatkiem na start kazdy umie stworzyc dobrze prosperujaca firme, ale trzeba byc naprawde dobrym, aby wykreowac imperium praktycznie od zera).

I zdefiniuj prosze jakosc. Z checia sie dowiem, na czym polega owa jakosciowa przewaga :)

Uwazam TLoU za wspaniala gre, ale za bezsensowna gadanina nie przepadam. Jezeli nie byla bezsensowna- wykaz to z laski swojej, a nie wykrecasz sie hejtem. Ale popcornem poczestowac mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować