Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Stranglehold - gra pod skrzydłami Johna Woo

82 postów w tym temacie

Co myślicie o tej obiecującej produkcji??

Ja czytałem relacje z E3 w CD-A i powiem szczerze: napaliłem się na tę grę!! Gra została wychwalana przez Smugglera za efektowność pojedynków np. scena strzelaniny, bohater zjeżdża po poręczy (ciągle strzelając), na koniec przewraca skacze na wózek na kółkach, "jedzie" nim (ciągle strzelając) i na koniec przewraca go i robi sobie z niego osłonę.

Dla mnie BOMBA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że nikogo nie interesuje ten temat.

Polecam trailer zamieszczony w CD-A. Ta gra zapowiada się obłędnie. Z tego co widać nie pierwszy rzut oka to niesamowita fizyka, sztuczki oraz nowy wymiar bullet time''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika to prawdopodobnie będzie jedyny plus gry bo sterowanie skopią i wtedy już cała gra będzie do d..y. Fajnie ze będzie śmigać na silniku mojej ukochanej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 10:57, Zauri napisał:

wie ktos jakie to ma minimalne wymagania??


PS3/x360:P

Właśnie jestem po sesji z demem. Mój krótki opis wrażeń: (dla nielubiących dużo czytać, napiszę krótko- kupować bez zastanowienia:D)

Wreszcie godny następca Max Payne''a. Podobało mi się intro z żoną i córką- ukłon w stronę fanów Max''a.

Standoff jest nieziemski. Budzi skojarzenie z pojedynkami rewolwerowców z westernów. Tyle, że Tequilla jest sam a przeciwników kilku

Precision shot- rozwinięcie pomysłu widoku zza pocisku (w Max Payne przy strzałach z snajperki) jest doskonały. Dziwi jedynie brak animacji po strzale w serce. Proszę się przyznać- kto wysłał kulkę w krocze?:D Genialna animacja. Przebija ja tylko strzał w usta/krtań. Oponent dławiący się własną krwią to coś pięknego:D

Kamera czasem się gubi- muszą to poprawić. Jeżeli chodzi o minus samego dema to wkurza pokaz gameplay''a z późniejszych fragmentów gry- nie da się go wyłącztyć. Czyżby Remedy wątpiło w swoje umiejętności i myślało, że samo demo nie wystarczy do przekonania do zakupu? Jeżeli tak to byli w błędzie.

Must Have.

PS1: interaktywność otoczenia powoduje powstanie mega banana na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to będzie miało takie wymagania to nikt nie kupi tego. Na tych minimalnych to powinno chodzić na najwyższych i ani razu się nie zawiesić. Szkoda by było, bo to super gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie umocniłeś w przekonaniu, że Stranglehold to godny następca Max Payne (co nie oznacza, że nie czekam na trzecią część). No PC raczej na pewno w to nie zagram, ale nie mogę się doczekać konsoli. Będzie to pierwsza gra którą na nią kupię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oprócz mnie ściągał demo na Xbox360 ? Ściągałem 3 razy i za każdym razem ściąganie kończyło się przy 95% - po uruchomieniu gry ekran czarny i pozostaje restart iksa. Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz odpalę konsolę i zrobię to. Dzięki wielkie, mistrzu Sith ;-)
Czemu piszę teraz a nie po ''naprawie''? Bo już pewnie od konsoli nie odejdę ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:08, awesome napisał:

Ciekawe czy ta gra hulałaby na moim sprzęcie Core 2 Duo E4300, 1GB RAM i Radek X1950PRO? Jak
myślicie? Moze juz ktoś grał?

Możesz ściągnąć demo które dzisiaj wyszło i sprawdzić. Widziałem je chyba na fileplanet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:10, Darkstar181 napisał:

> Ciekawe czy ta gra hulałaby na moim sprzęcie Core 2 Duo E4300, 1GB RAM i Radek X1950PRO?
Jak
> myślicie? Moze juz ktoś grał?
Możesz ściągnąć demo które dzisiaj wyszło i sprawdzić. Widziałem je chyba na fileplanet.



a ile waży? Bo przy moim 512 to większe ściaganie to męka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 12:39, Qbli napisał:

Ktoś już rozwiązał problem crasha po minucie gry? Ponoć w pełnej wersji też tak jest...

Chodzi Ci o crash po filmikach początkowych? To jeszcze nie ma rozwiązania.
Dziwna sprawa, mi na sprzęcie poniżej wymagań minimalnych (6600GT, procek jednordzeniowy) demko chodzi całkiem ładnie, innym na dużo lepszych kompach nie startuje, WTF? Chyba trzeba czekać na patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować