Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Do podchodów trzeba dwojga - kooperacja w Splinter Cell: Blacklist

9 postów w tym temacie

wystarczy split screen zrobić i juz mają moje siano, zreszta mnóstwo takich co by sobie przy jednym kompie cos pomisjonowali, takiego rezydenta 6 kupilem tylko dlatego i pomimo przecietnej gry, we dwoje i tak jest ciekawiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w tej części prędzej połączę się ze znajomym do co-opa. Swego czasu kupiłem Conviction i jakoś nie dało rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i w końcu zrobiłem pre-order. Mam nadzieję, że optymalizacja PC nie będzie tak skopana jak w Conviction, które u mnie się tnie na średnich, a na tym samym sprzęcie Wiedźmin 2 na średnio-wysokich i Crysis 2 na Ultra działają płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów - będzie ktoś chętny na coopa? Bo generalnie złożyłem zamówienie, jakoś w przyszłym tygodniu odbiorę i szukam jakiś ludzi na parę partyjek wieczorami. Wymagany mikrofon, brak mutacji i jakieś ogarnięcie w SC (chociaż trochę). Bo na razie na kumpli nie ma co liczyć, czekają sobie na promocję na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie za 100 punktów - będzie ktoś chętny na coopa? Bo generalnie złożyłem zamówienie,
> jakoś w przyszłym tygodniu odbiorę i szukam jakiś ludzi na parę partyjek wieczorami.
> Wymagany mikrofon, brak mutacji i jakieś ogarnięcie w SC (chociaż trochę). Bo na razie
> na kumpli nie ma co liczyć, czekają sobie na promocję na święta.
Jestem chętny do gry w co-pa .Czy twoja oferta jest aktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 11:51, bithc napisał:

wystarczy split screen zrobić i juz mają moje siano, zreszta mnóstwo takich co by sobie
przy jednym kompie cos pomisjonowali, takiego rezydenta 6 kupilem tylko dlatego i pomimo
przecietnej gry, we dwoje i tak jest ciekawiej


Widzisz, to nie jest takie proste, split screen wymaga zapewne większej mocy sprzętu, bo obraz generowany jest dla dwóch kamer, a nie jednej. Tak mi się przynajmniej wydaje.

Oh, widzę pomogłem odkopać trupa, no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować