poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

A ja mam pytanie ile zajmuje awans na delegata to ja jestem brygadzistą już półtora miesiąca i coś wyżej ruszyć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:36, awesome napisał:

A ja mam pytanie ile zajmuje awans na delegata to ja jestem brygadzistą już półtora miesiąca
i coś wyżej ruszyć nie mogę.

to zależy...ktoś może mieć np. mniej postów od ciebie ale za to być od samego początk na forum i mieć delegata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:45, Obi-wan Kenobii napisał:

Jaki był największy degrad?

-5 za wstawienie sekcji zwłok w kwasach ;-) Z tego co pamiętam od kNOTa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:39, Marko Pele napisał:

He to ja mam jeszcze inne pytanie. Ile potrzeba w przybliżeniu czasu żeby awansować po degradzie
z Przodownika na Brygadzistę?


Popatrz sobie po statystykach komu ile mniej więcej to zajęło. Najlepsi robili Brygadzistę w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy nie uważacie żeby było lepiej jakby użytkownik awansował w zależności od przebytych dni na forum.Chodzi mi o to że liczba postów też by była określona ale głównym czynikiem by był pobyt na forum.
Chodzi mi o to że ja się głupio czuję jeśli ktoś jest niewiele dni na forum a ma wyższą rangę niż ktoś kto jest powiedzmy dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 01:39, buraczek18 napisał:

Mam pytanie czy nie uważacie żeby było lepiej jakby użytkownik awansował w zależności od przebytych dni na
forum. Chodzi mi o to że liczba postów też by była określona ale głównym czynikiem by był pobyt na forum.


Dni spędzone na forum to nie wszystko... Awansujesz za sprawą tego ile i kiedy piszesz - ilość czasu na gram.pl nie ma tu żadnego wpływu. Uważam, że to dobrze bo w przeciwnym razie początkujący byliby pokrzywdzeni. Jestem na forum o wiele krócej niż Ty i mam z tego powodu cierpieć? Pisałem regularnie i dość często ( oczywiście w miarę możliwości ), a mój status jest pięknym uwieńczeniem mojej pracy.

Dnia 24.05.2007 o 01:39, buraczek18 napisał:

Chodzi mi o to że ja się głupio czuję jeśli ktoś jest niewiele dni na forum a ma wyższą rangę niż ktoś kto jest
powiedzmy dwa lata.


Cóż z tego? Trzeba było pisać więcej, a to że Twoja średnia na dzień wynosi ok. 1 posta, wybacz, ale to nie moja wina... Status to tylko dodatek i zachęcenie ( nieraz odbierane dość dosłownie ) niektórych do bardziej wytrwałej pracy. Chcesz mieć wyższy status? Wystarczy przecież poświęcić trochę wolnego czasu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:36, awesome napisał:

A ja mam pytanie ile zajmuje awans na delegata to ja jestem brygadzistą już półtora miesiąca
i coś wyżej ruszyć nie mogę.


Patrząc na twoje statystyki to dużo piszesz (być może za dużo). Siedzisz już w brygadzie 1,5 miecha. Ja awansowałem na Delegata po dwóch miesiącach (a mam połowę mniej postów niż ty). Więc pewnie awansujesz gdzieś najdalej w połowie następnego miesiąca.

PS. To tylko przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:39, Marko Pele napisał:

He to ja mam jeszcze inne pytanie. Ile potrzeba w przybliżeniu czasu żeby awansować po degradzie
z Przodownika na Brygadzistę?


Przepraszam za duble posta.

Myślę, że degrad nie wpływa na ponowny awans. Awans zajmie ci tyle (oczywiście jak będziesz podobnie pisał) co wcześniej z przodownika na brygadzistę.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 07:36, Doktor14 napisał:

Przepraszam za duble posta.

Myślę, że degrad nie wpływa na ponowny awans. Awans zajmie ci tyle (oczywiście jak będziesz
podobnie pisał) co wcześniej z przodownika na brygadzistę.

Pozdrawiam...


Diżkujebardzo, ale i tak mnie to nie ucieszyło ;p Znowu miesiąc w plecy ;p No ale z drugiej strony nie samymi statusami żyje człowiek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:29, Marko Pele napisał:

Diżkujebardzo, ale i tak mnie to nie ucieszyło ;p Znowu miesiąc w plecy ;p No ale z drugiej
strony nie samymi statusami żyje człowiek :]


Nie przejmuj sie gdyż awansujesz za nim sie spostrzeżesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:34, wdowiakm napisał:

Nie przejmuj sie gdyż awansujesz za nim sie spostrzeżesz ;)

Wielkie dzieki za wsparcie ;] Mam nadzieję że ta harówka nie potrwa długo... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 10:41, marcincinek15 napisał:

Ile trwa awans z "Przodownika" na "Brygadzistę" ? Bo już jestem ponad miesiąc "Przodownikiem"
i czekam na awans ;)


Wejdź w statystyki i zobacz kto jak awansował i w jakich odstępach czasu to będziesz wiedział mniej więcej ile Ci to zajmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zły ponieważ nie moge się doczekać przodownika i nie wiem co mam robić żeby jak najszybciej byćnim ;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 13:34, dawko1 napisał:

Jestem zły ponieważ nie moge się doczekać przodownika i nie wiem co mam robić żeby jak najszybciej
byćnim ;-[

Heh. Pisać, pisać i jeszcze raz pisać, oczywiście w odpowiednich odstępach czasu;D.
Tak na oko_O jeszcze dwadzieścia postów i...może będziesz przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 05:37, igorinho napisał:

> Mam pytanie czy nie uważacie żeby było lepiej jakby użytkownik awansował w zależności
od przebytych dni na
> forum. Chodzi mi o to że liczba postów też by była określona ale głównym czynikiem by
był pobyt na forum.

Dni spędzone na forum to nie wszystko... Awansujesz za sprawą tego ile i kiedy piszesz - ilość
czasu na gram.pl nie ma tu żadnego wpływu. Uważam, że to dobrze bo w przeciwnym razie początkujący
byliby pokrzywdzeni. Jestem na forum o wiele krócej niż Ty i mam z tego powodu cierpieć? Pisałem
regularnie i dość często ( oczywiście w miarę możliwości ), a mój status jest pięknym uwieńczeniem
mojej pracy.

> Chodzi mi o to że ja się głupio czuję jeśli ktoś jest niewiele dni na forum a ma wyższą
rangę niż ktoś kto jest
> powiedzmy dwa lata.

Cóż z tego? Trzeba było pisać więcej, a to że Twoja średnia na dzień wynosi ok. 1 posta, wybacz,
ale to nie moja wina... Status to tylko dodatek i zachęcenie ( nieraz odbierane dość dosłownie
) niektórych do bardziej wytrwałej pracy. Chcesz mieć wyższy status? Wystarczy przecież poświęcić
trochę wolnego czasu :]

Ja nie powiedziałem że ma się liczyć tylko pobyt ale ilość postów też tyle że to pierwsze było by głównym czynnikiem. Mówisz że się napracowałęś gdzie się uczęszczałęś w zabawach czy może gdzie indziej spamowałęś.
Ja mam mało postów bo w odróżnieniu od ciebie i innych którzysą krótko na forum piszę wtedy kiedy mam coś do powiedzenia a nie co mi ślina na język przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh ja już pare tygodni czekam na awans i nic ale to ma też swoje dobre strony bo mobilizuje mnie do ciągłego pisania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się