poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 14:37, Dekerinho6 napisał:

Masz może rację. Osoba która jak wcześniej wspomniałeś nabija sobie posty w zabawach,odczuwa
jakby dłużej czekała na awans. A co do zabaw ja tam znowu nie mówię żeby nie pisać w
ogóle w takich tematach ale np.Jak już ktoś jest Brygadzistą to już powinien przestać
pisać w takich tematach.

To już jest sprawa tylko i wyłącznie tej osoby co będzie dalej na forum robić. Ja też nie mówię żeby tam nie pisać ( choć zabaw typu "Tak czy nie?" i pokrewnych nie lubię ) ale czasem można też napisać w innych tematach ;D. Ale jak ktoś pisze po kilkanaście / kilkadziesiąt ( tak, tak ) postów w zabawach na dzień to moim zdaniem to jest lekkie przegięcie. Jak niektórym się to nie nudzi ? Tego chyba nigdy nie zrozumiem ;).
>Lepiej porozmawiać o czymś poważniejszym nie sądzisz ??
No ja tak właśnie sądzę ale nie wiem jak inni ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:46, KŁEJK napisał:

To już jest sprawa tylko i wyłącznie tej osoby co będzie dalej na forum robić. Ja też
nie mówię żeby tam nie pisać ( choć zabaw typu "Tak czy nie?" i pokrewnych nie lubię
) ale czasem można też napisać w innych tematach ;D. Ale jak ktoś pisze po kilkanaście
/ kilkadziesiąt ( tak, tak ) postów w zabawach na dzień to moim zdaniem to jest lekkie
przegięcie.


Zgadzam sie można raz na tydzień na dwa napisać ten jeden czy dwa posty w tych zabawach.Ale bez przesady...
Jak niektórym się to nie nudzi ? Tego chyba nigdy nie zrozumiem ;).

I ja również...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:25, Ponury Żniwiarz napisał:

Jak już wielokrotnie powtarzalem to zawsze jest zaskoczenie:P bo nie znasz ilosci swoich
pkt i nie przeiwidzisz ze stoickim spokojemy kiedy i gdzie:p


Mnie tam notorycznie uświadamiają dopiero gratulacje na GG od kogoś z gramu, inaczej nie zauważam w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale jak to zobaczyłem to się uśmiałem...Mówiłeś, że PJ to troll i takie tam, a zachowałeś się gorzej niż on ;). A co do tematu, to chciałbym złożyć gratulacje Chaotizzowi z okazji wbicia Robotnika. Tak wiem to banalna ranga, ale to jest mój kolega, i szczerze mu gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... może rozwiń tak nieco tą tezę, bo ja w każdym razie nie widzę żadnych oznak chamstwa, raczej okazałem chłód dla postawy jaką ten user prezentuje. Ale skoro innym to nie pasuje - nic na to nie poradzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest tym większa radocha bo nie czekam na awans i nie stukam postów zeby nabijać tylko pisze jak mam co :) I stąd też nawet nie wiem kiedy moge sie go spodziewac :)
Nie znasz dnia ani godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:28, Baluk25 napisał:

A co do tematu, to chciałbym złożyć gratulacje Chaotizzowi
z okazji wbicia Robotnika. Tak wiem to banalna ranga, ale to jest mój kolega, i szczerze
mu gratuluję ;)


taa, milo ze wczesiej wrocilem do domu... to tak- co to za osiagniecie, nie ma co takimi rzeczami nawet servów gram zajmować, nie ma czego gratulować, po co czyms takim zajmujesz nasze głowy, nie uważam ze to miejsce na takie rzeczy, i moglbym tak prawic jak ty tygodniami...
ale ze nie jestem zawistny a kazdy avans jest wart gratulacji więc szczerze gratuluję...

patrzcie, na mnie to się gadało, a potem samemu jest sie z siebie zadowolonym... tak, znakomity przykład dla tego Chaotizz-a jak sie zachowywac na gram... normalnie zara pęknę ze śmiechu... zapisuje sobie ten post w moim zeszycie, będę miał czym sobie humor poprawiać w czasie deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:54, Ponury Żniwiarz napisał:

Czepie sie słówka ale awanse notoryczne nie sa no chyba ze kogos caly czas degraduja:P
hmm ja 2 lata juz awansu nie mialem:)


Notorycznie w sensie od Brygadzisty w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:58, Fumiko napisał:

> Jak już wielokrotnie powtarzalem to zawsze jest zaskoczenie:P bo nie znasz ilosci
swoich
> pkt i nie przeiwidzisz ze stoickim spokojemy kiedy i gdzie:p

Mnie tam notorycznie uświadamiają dopiero gratulacje na GG od kogoś z gramu, inaczej
nie zauważam w ogóle.

Ja zauważam nową rangę dopiero na sajcie. gdyby nie było gramsajtów to pewnie po kilku postach zobaczył bym, że dostałem awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:59, Dominik000 napisał:

Ja zauważam nową rangę dopiero na sajcie. gdyby nie było gramsajtów to pewnie po kilku
postach zobaczył bym, że dostałem awans.


A ja tam przeważnie dowiaduję się jak mi ktoś napisze komentarz na sajcie albo w poście. Tak to w ogóle nie zwracam na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:20, Rzezim napisał:

-1.
Jeśli nie jesteś w uprzejmy sposób pomóc młodemu stażem użytkownikowi to nie rób tego.


Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że ten temat posiada przypiętego posta, więc jeśli ktokolwiek zechce się tutaj wypowiedzieć, powinien go przeczytać. Z owego posta można się dowiedzieć, że nie ma innej metody na awans, jak zwyczajne pisanie na forum - Budo był dodatkowo łaskawy, i wspomniał o systemie godzinnym. ;-) Może Union zareagował trochę za ostro, ale raczej nie przesadził.
To tylko moje zdanie, nie narzucam się bo wiem, że to Ty masz władzę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 16:19, DJ Szlafrok napisał:

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że ten temat posiada przypiętego posta, więc jeśli ktokolwiek
zechce się tutaj wypowiedzieć, powinien go przeczytać. Z owego posta można się dowiedzieć,
że nie ma innej metody na awans, jak zwyczajne pisanie na forum - Budo był dodatkowo
łaskawy, i wspomniał o systemie godzinnym. ;-) Może Union zareagował trochę za ostro,
ale raczej nie przesadził.
To tylko moje zdanie, nie narzucam się bo wiem, że to Ty masz władzę. ;-)



Fakt reakcja przesadzona ja niedopatrzyłęm sie tam obrazy samego uzytkownika jedynie krytyki jego slow
Cytat był dokładny nieobrażliwy po 2 union wyjasnil jednak user nowy dalej niepotrzebnie drazyl
Co wiecej union miał całowitą racje Union zapewne sie skontatkuje z wyzsza wladza nie ma tu nic do narzucania jezeli moderator atakuje to jest to tak samo naganne jak zachowanie zwyklego usera a jak wiadomo modek powinien byc instancja swiecaca przykladem a nie subiektywistą :) po 2 powinien chociaz uzasadnic do konca swoja decyzje wrzucil kawalek regulaminu nie przypiol nie przylatal do posta uniona.

Mozna potwierdzic ze odp na posta uzytkownika nazywajaca jego posta spamem nie byla uprzejma ale takze nie obrazliwa nie rola userow jest przysladzanie nowym zeby do gram sie wiecej osob logowalo:)

Ale oki koniec to sprawa miedzy nimi
Co do furmiko od brygadzisty do przewodnika takze niedaleka droga wiec dalej nie jest to notoryczne:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 16:56, Ponury Żniwiarz napisał:

Co do furmiko od brygadzisty do przewodnika takze niedaleka droga wiec dalej nie jest
to notoryczne:):P

A raczej od Przodownika do Brygadzisty. ;)
Ps. Chyba, ze chodziło Ci o Przewodniczącego ;P.
Ps.2 Chyba, że chodziło Ci o degrada ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:01, loytartoreto napisał:

> Co do furmiko od brygadzisty do przewodnika takze niedaleka droga wiec dalej nie
jest
> to notoryczne:):P
A raczej od Przodownika do Brygadzisty. ;)
Ps. Chyba, ze chodziło Ci o Przewodniczącego ;P.
Ps.2 Chyba, że chodziło Ci o degrada ;P.


Chodzilo mi o przewdoniczacego wiadomo przewodniczacy to taki co przewodzi no taki przewodnik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 13:18, Dekerinho6 napisał:

> A ja chce awansować i nie wiem co robić !!! Pomóżcie !!!

1.Nie Spamuj
2.Nie nabijaj postów tak jak to robisz dotychczas
3.Nie pisz w zabawach itp.itd.
4.Awans sam przyjdzie !


Posłuchałem Cię i patrze a tu Robotnik. Dzięki za cenne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 17:15, pro100vnik napisał:

Posłuchałem Cię i patrze a tu Robotnik. Dzięki za cenne rady


Każdy ci to mówił tylko jakby troszkę inaczej więc to nie moja zasługa lecz wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:15, pro100vnik napisał:

Posłuchałem Cię i patrze a tu Robotnik. Dzięki za cenne rady


E tam robotnik to po trzech dniach max jest.Spróbuj być brygadzistą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:34, EmoDarius napisał:

> Posłuchałem Cię i patrze a tu Robotnik. Dzięki za cenne rady

E tam robotnik to po trzech dniach max jest.Spróbuj być brygadzistą :(

O, widzę, że ci smutno. A spróbuj być sekretarzem:P Stosuj te same rady. Do delegata łatwo dojść. Później zaczyna się dłuuga droga. Ja tam tyle razy awansowałem, że nie mam już z tego jakiejś większej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się