• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Sipso

NC+ Dodawanie programów do ulubionych. [Wyjaśnione]

Pytanie

Okej. Więc tak. Rodzice mieli od początku wszechswiata umowę z Cyfrą +. Cyfra jakiś czas temu zmieniła nam dekoder na taki mały. Dokładnie - SAGEMCOM DSI83, z idealnie prostokątnym pilotem. Ustawiłem wtedy rodzicom pulę ok. 50 programów w grupie ulubionych bo cyfra zrobiła z listy programów mix HD, których nie mają z normalnymi.
Teraz podobno cyfra połączyła się z netią (? historia ojca) i mamy NC+ (Netia Cyfra+, fathers logic). Ja nie interesuje się totalnie tym, bo nie oglądam tv.
I z racji owego połączenia doszły im jakieś nowe kanały. Poprosili mnie bym je dodał do ulubionych, które mimo totalnej zmiany interfejsu na NC+ pozostała nietknięta. Problem w tym, że nie mogę teraz znaleźć gdzie ani jak dodać lub nawet usuwać programy z listy ulubionych.

Czy jest ktoś kto potrafi mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dzięki wielkie.
Bardzo się zdziwiłem widząc "ikona z serduszkiem"... A ni na pilocie takiej nie ma ani po bezpośrednim włączeniu "ustawień" też nie. Tylko, że ustawienia jako jedyne otwierają nową selekcję przewijanych "na boki" opcji... Przedtem nawet nie zwróciłem na to uwagi, myślałem, że to nadal stare opcje menu.
Jeszcze raz dzięki wielkie! Temat do zamknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować