Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakulisowy pokaz Wiedźmina 3 z GamesComu wyciekł do sieci

19 postów w tym temacie

Słabej jakości ten materiał... chociaż małe niedoróbki widać np. prawa ręka tego gościa, z którym rozmawia Geralt, przenika przez ubranie... pewnie poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra będzie równie dobra jak część druga. Liczę na to, że ta część zakończy epicko sagę o Białym Wilku.

BTW:
mała reklama. zapraszam, jeżeli lubicie gry niezależne.
kanał o grach niezależnych mojego autorstwa [m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O_O
Przepraszam recenzenta, którego posądzałem o to, że jego wrażenia po pokazie były przesadzone. Już teraz wygląda to bardzo dobrze (Geralt jednak z dwójki wyglądał lepiej xD), tylko Redzi, błagam: nie zwalcie tej gry od strony technicznej, optymalizacyjnej i marketingowej. Szykuje się rewolucja na miarę Skyrima, ale tylko jeśli będzie należycie stworzona, bo tak - ta gra może nie okazać się sukcesem, ale jeśli dopilnują wszystkiego to sukces będzie prawie pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rewolucja na miarę Skyrima

O_O
rewolucja chyba dla gimbów co nawet obliviona nie pamietajo bo komputer był za słaby i robiło sie lec pleje z gotika i na jutuba wrzucało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otoczenie reagujące na wiatr rzeczywiście dodaje realizmu całej oprawie. Nie przypominam sobie innej produkcji w której reakcja na wicher byłaby zrobiona tak dobrze. Miejmy nadzieję, że po wycieku Redzi pokażą ten fragment publicznie w lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 17:08, sinir napisał:

rewolucja na miarę Skyrima

O_O
rewolucja chyba dla gimbów co nawet obliviona nie pamietajo bo komputer był za słaby
i robiło sie lec pleje z gotika i na jutuba wrzucało...

Nie zmienia to faktu, że Skyrim ma ogromne możliwości. Sam w niego nie grałem, jednak sporo czytałem.
Tak w ogóle, to gram w TES od czasu Buggerfalla, który był bądź co bądź też rewolucją, bo rozległy świat. Skyrim? Możliwości. Wiedźmin 3? "Żywy świat i zmieniające go decyzje". O to mi chodziło.
Co do gimbów - bywa. Gothic popularny, bo nie obciążał tak kompa jak Oblivion, który był b. dobrze zoptymalizowany zresztą. Jednak grając w niego i czytając możliwości ze Skyrima mogę powiedzieć, że jednak Skyrim ma tego więcej, lepiej i bardziej rozwinięte.

Tak jeszcze do tematu: kamerkę ten "partyzant" miał na rok 2008 nastawiony, czyżby to był jeden z tych słynnych małych modeli, które wtedy wychodziły? :P Mógł ją wtedy w ukryciu przenieść. Tylko dziwne, że data się nie zmieniła.

Żałuję tylko jednego: że doszło do przecieku bez zapewne zgody twórców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 17:08, sinir napisał:

rewolucja na miarę Skyrima

O_O
rewolucja chyba dla gimbów co nawet obliviona nie pamietajo bo komputer był za słaby
i robiło sie lec pleje z gotika i na jutuba wrzucało...


Cholera juz trzeci raz na tym forum sie dowiaduje ze jestem gimbem przez granie w gothica, chociaz nawet do gimnazjum nie chodzilem (bom po prostu za stary). A co do obliviona, w sumie fajna gra, gdyby nie lvl scalling i swiat pusty jak moja lodowka przed wyplata.
Zreszta patrzac na Twoja ortografie wnioskuje zes sam pewnie w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic i dobra optymalizacja??????????????????????????????? nie no zaraz wykorkuję ze śmiechu. Jedyny w miarę dobrze zoptymalizowany gothic to była pierwsza część tak naprawdę reszta ech chociaż G2+NK jest tylko tyci lepiej zoptymalizowany niż G3 w dniu premiery(kurde ile to konfigów się robiło - praktycznie co update gry lub sterów i tak do community patcha 1.7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 22:14, Numenpl napisał:

Gothic i dobra optymalizacja??????????????????????????????? nie no zaraz wykorkuję
ze śmiechu. Jedyny w miarę dobrze zoptymalizowany gothic to była pierwsza część tak naprawdę
reszta ech chociaż G2+NK jest tylko tyci lepiej zoptymalizowany niż G3 w dniu premiery(kurde
ile to konfigów się robiło - praktycznie co update gry lub sterów i tak do community
patcha 1.7)

Pisząc Gothic chyba nie pisałem "Noc Kruka w dniu premiery" czy "Gothic 3"? Czytaj ze zrozumieniem. Mrowie filmików to ja akurat widziałem z pierwszej części, bo druga mnie filmowo nie interesowała, stąd omawiałem pierwszą...

@TigerXP
Ortografia i jej poziom w tamtym poście to pewnie chęć strollowania kogoś. Co do Gothika... grałem we wszystkie części, bardzo dobra gra, ma to coś, nie uważam się za gimba nawet kiedy gram w najnowsze odsłony (a ponad dwadzieścia lat na karku jest xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko dziwię w jaki sposób Geralt jest w stanie wcisnąc w to swoje obcisłe wdzianko? Z tą jego talią osy to chyba jednak Redzi przegięli trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 23:21, Abi_Dalzim napisał:

Ja się tylko dziwię w jaki sposób Geralt jest w stanie wcisnąc w to swoje obcisłe wdzianko?
Z tą jego talią osy to chyba jednak Redzi przegięli trochę...

Mi przeszkadza talia i wygląd jego twarzy... jakiś taki chazarski.
Cieszy mnie natomiast pod koniec filmiku ten klimat: mroczny, straszny, lecz dynamiczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2013 o 17:08, sinir napisał:

rewolucja na miarę Skyrima
O_O
rewolucja chyba dla gimbów co nawet obliviona nie pamietajo bo komputer był za słaby i robiło sie lec pleje z gotika i na jutuba wrzucało...

A niby co takiego Skyrim zrewolucjonizował? Monotonny świat i nudna fabuła. Gothic jest przynajmniej wyrazisty i zadania nie polegają na przynoszeniu NPCom (o których istnieniu minutę po wykonaniu zadania zapominamy) zgubionych mieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2013 o 01:09, Rusty-Luke napisał:

A niby co takiego Skyrim zrewolucjonizował? Monotonny świat i nudna fabuła. Gothic jest
przynajmniej wyrazisty i zadania nie polegają na przynoszeniu NPCom (o których istnieniu
minutę po wykonaniu zadania zapominamy) zgubionych mieczy.

... równie dobrze można powiedzieć, że Skajrim to gra dla gimbuw, bo ciongle som filmiki o tej grze niskiej jakości jak ktoś zabija smoga. Gra dla gimbusuw.
;) Ale to relatywizm. Powiem tyle - bywa. Każda gra ma różnych odbiorców. Jedni są debilami, inni są normalnie, co nie może przekreślać gry.
Jeśli chodzi o Skyrim to duży świat, możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować