Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego nie warto instalować drugiej płyty z GTA V na Xboksa 360?

22 postów w tym temacie

No okej, ale chyba coś zamierzają z tym zrobić nie? Przecież ta druga płytka będzie cały czas w napędzie rzęzić. Osobiście zainstaluję tą druga płytę. Nie mam zamiaru męczyć ani napędu ani płyty. Czytałem na forach, że nie ma tragedii i spokojnie można zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to, że dysk X360 nie jest na tyle szybki żeby czytać dane z dwóch płyt zawarte na jednym dysku. Wystarczy obie płyty zainstalować na dwóch pamięciach masowych (szybki pendrive + dysk twardy). Śmiga rewelacyjnie. Gra jak można było się spodziewać po pierwszej godzinie zapowiada się genialnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoją kopie już pojechałem wczoraj (17.09.2013) :D i zakupiłem w sieci sklepów SATURN "nocna sprzedaż" po godzinie 00:01 :D

Pierwszą płytę zainstalowałem na pendrive.. ogólnie dzieli się ona na 4 party jeden musiałem przenieś na dysk aby zainstalować płytę z grą :) muszę zobaczyć czy faktycznie są jakieś problemy z wczytywaniem.. Człowiek był za bardzo podjarany aby zauważyć taki problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym bardzo chciał wiedzieć co się dzieje z moja kopią gry, bo jakoś po wczorajszej zmianie statusu na "W Realizacji" nic się nie zmieniło, a chyba nie po to zamawiałem u was grę w maju, żeby dostać dzień po premierze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie weź lepiej nic nie pisz, bo twoje wypociny to już głupota godna pożałowania. HDD >>>>> DVD i ta sama sytuacja jest w XBOX 360 i w dodatku są to dyski 2,5 cala czyli te z laptopów i PS3(a tam nie ma problemów). Pisząc najprościej Rockstar spierdzielił sprawę. Już widzę wersję PC wydadzą 200 dni po premierze konsolowych wersji i znów trzeba będzie czekać rok aż załatają.


Dobra dodatkowe info z forów o tematyce porównawcze wersja na ps3 full instalka ma lepszy zasięg widzenia i mniejszy popup tekstur i ogólnie lepiej działa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HDD + DVD >>>> HDD. Łapiesz?

Gra streamuje dane jednocześnie z obu nośników. Instalacja obu płyt na tym samym twardzielu powoduje zmniejszenie transferu o jakieś 15MB/s. Całkiem sporo.

Z PS3 jest dokładnie tak samo - gra streamuje zawartość i z HDD i z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 14:01, Blaxxta napisał:

Temat powinien nosić tytuł "Dlaczego nie kupować GTA V w wersji na Xbox 360".

Lepiej kupić na PC, prawda?

Oh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Temat powinien nosić tytuł "Dlaczego nie kupować GTA V w wersji na Xbox 360".
jak już to wersji retail cyfrowa jak się ściągnie i zainstaluje to ponoć nie ma takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 14:02, Numenpl napisał:

> Temat powinien nosić tytuł "Dlaczego nie kupować GTA V w wersji na Xbox 360".

jak już to wersji retail cyfrowa jak się ściągnie i zainstaluje to ponoć nie ma takich
problemów.


Wtedy jak najbardziej ok. Ale i tak Xbox nie nadrobi mocy obliczeniowej względem PS3. Nic dziwnego, że klatkowanie i ścinki występują znacznie częściej niż w przypadku PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2013 o 14:04, TigerXP napisał:

My wam testowalismy diablo, wy nam testujcie gta :D

Ciągluje testujemy wam Red Dead Redemption :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to żenada... tyle lat i co, dzisiaj się obudzili, że xbox nie ma blue-raya i może być problem z optymalizacją? No nie wiem panowie, może warto poczekać trochę z tym zakupem... będzie taniej i patche wyjdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować