TYHE

Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

33421 postów w tym temacie

Zabawię się w Ciebie .....

Powiem jedno bo chyba już czas....

"Każdy chomik ma swój dzień" - Minsc
"Miecze, nie słowa"


"Żyj od miecza. Żyj długo i szczęśliwie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 22:07, Braveheart napisał:

Powiem jedno bo chyba już czas....

Ja też coś powiem, bo w moim przypadku też już czas - jutro planuję zapodać w temacie o poprawianiu forum instrukcję ustawienia mojej wersji forum. Jako Gramowicz korzystający zawsze z białej wersji forum, powinniście być zadowoleni, Tawariszcz Artur.

PS: Zmieniło się znacznie więcej, niż pokazałem Wam w mailu. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2015 o 22:44, Prince_Miki napisał:

Ja też coś powiem, bo w moim przypadku też już czas - jutro planuję zapodać w temacie
o poprawianiu forum instrukcję ustawienia mojej wersji forum. Jako Gramowicz korzystający
zawsze z białej wersji forum, powinniście być zadowoleni, Tawariszcz Artur.

Na resztę odpowiem później :D Bo teraz nie mam mocy! A że wrócił ja do Baldura Drugiego to na teksty Minsca mnie wzięło. :P. Po drugie to macie obywatelu tupet mówiąc do mnie po imieniu.
Za rycerza u mnie nie robicie. Chcecie być Lancelotem ? ;>
Nie ważne, że mam duszę, że marny jest stan. Proste ? Mów do mnie per PAN xD xD
"Jeśli pamięć pozwoli" <- Yoshimo

Dnia 21.11.2015 o 22:44, Prince_Miki napisał:

PS: Zmieniło się znacznie więcej, niż pokazałem Wam w mailu. ;D

Daj to zipowi coś ala Incepcji a on skubany waszemu pomysłowi nada większą moc.... O Tak....Połącz z nim siły i zrób to forum lepsze bo dział IT już sobie zrobił przerwę świąteczną buahuahuahuahuahauhauhauhauhauahauh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 00:46, Braveheart napisał:

Tak....Połącz z nim siły i zrób to forum lepsze bo dział IT już sobie zrobił przerwę
świąteczną buahuahuahuahuahauhauhauhauhauahauh

Tak jeszcze podpowiem, że jakbyś miał zamiar przetestować moją skórkę - ostatni link w topicu o poprawianiu forum jest już trochę nieaktualny - w najświeższej wersji skórki pomniejszyłem nieco awatary. Zatem postępujcie, Towarzyszu Arturze (tak, znowu użyłem imienia), zgodnie z instrukcją w tym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=102812&pid=35 , ale link do najnowszej wersji mojego stylu to: http://stylebot.me/styles/12117

Ponadto nieoficjalnie dodam, że pozwoliłem sobie nieco zmodyfikować czarną skórkę ziptofafa (efekt nadmiaru wolnego czasu w niedzielę), jednak nie zamierzam jej póki co udostępniać na forum, bo musiałbym zapytać zipa o zgodę (niewykluczone, że na dniach to zrobię). Teraz mogę jedynie pokazać, jak całość się prezentuje.

20151122213829531

20151122213836687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ Ciach.

Dnia 20.11.2015 o 20:02, Prince_Miki napisał:

się nie dawkuje i po dwóch dniach swojej "ciężkiej" walki złożyła broń. ;D

Chciałbym podać dłoń osobie, której jako pierwszej w głowie "wyrósł kwiat"

Spoiler

idea

E-Papierosa. Osobie, która wiedziała że zrobi na tym fortunę i kretyni to łykną. Na "jawnym" zakłamaniu ludzkim. Zarobić na hipokrytach ? <--- Fenomenalny pomysł!!. Nie kryje się z tym i otwarcie to mówię. Dla mnie osoby, które przeszły na E-szlugi to hipokryci i nic więcej. Bo co? bo on oszczędza ? ile zaoszczędzi ?. Mój dziadek kopcił całe życie. Stać go na to było i otwarcie mi mówił że lubi palić. Kawa i papieros…. Doskonale to rozumiem gdyż to idealnie się ze sobą komponuje. Nie dożył czasów popularyzacji jak teraz e-szlugów bo to też powoli wchodziło na rynek i nie było tak popularne bo co raz częściej w takiej zacofanej Polsce widać osobniki z elektronikiem w ręku. Pewnie by w to nie uwierzył i pukał się w czoło jak tak można. W filmie "Turysta" o ile dobrze pamiętam, jest scena gdzie Jolie widząc jak Depp ciągnie E-papierosa mówi mu, że nie należy sobie umniejszać z przyjemności. Później w kolejnych scenach widać jak główny bohater wraca do tradycyjnych fajek ;-) to taki mały lekki spoiler :P

Jak spotkasz kogoś kto to "pali" spytaj się go twardo czy seks uprawia z kobietą. Heteroseksualista otwarcie powie, że tak. Przeca to "oczywista oczywistość" prawda ? Co za z pozoru durne pytanie zadajesz. Wtedy zrób mu z mózgu błoto i zaproponuj mu aby seks zaczął uprawiać z dmuchaną lalą. Mówiąc że to prawie to samo. Przecież spółkując z lalką też dojdziesz i też jako tako uprawiasz "seks" ;-) Przecież to "prawie to samo" ;-) jak pociąganie e-fajek ;-) Wszystko wypowiedz odpowiednio akcentując oraz specyficznym tonem. Uwierz zda egzamin. Totalni skończeńcy nawet nie będą mieli argumentu przebicia a "kozak" który będzie miał jaja przyzna się że jest hipokrytą "paląc" e fajkę a czy dobrze mu z tym hmmmmm to już kwestie personalne ale ode mnie tacy proszę wara.

Kpij z tego, że potencjalnie też zaoszczędzi bo jak jest wolny idąc do klubu wyrywając jakąś pannę nie będzie musiał stawiać drinków za 20 pln czy innych bzdur w nadziei że ta się w końcu rozłoży. ;-). Bezalkoholowe piwa czy też wina …. Co to ma być. ??? w imię czego ? wino bezalkoholowe ? miałem okazję kiedyś wypić. Wyplułem to z miejsca. Zapytany jak smakuję odparłem, że wolę "ruskiego szampona" za 6 złotych niż to ścierwo. :3 :3
Przecież to prawie to samo…. Miej gościu jaja i nie bądź frajer i pal normlane fajki. Niech to będą nawet i najtańsze i najgorsze w smaku ale je pal tak jak to robiono setki lat temu. Albo miej również jaja i rzuć, rzeczywiście oszczędzając. Żyjąc w Niemczech blisko naszej granicy jak już się zjeżdża z kimś to jeszcze jako tako się opłaca. Ale sorry ja jak paliłem Camele żółte czyli odpowiednik innych fajek tyle, że czerwonych; potencjalnie mocniejszych a to i tak wina filtra. 14,30 paczka. Czasem też kopciłem jak to w gronie znajomych ochrzciliśmy Marlboro [Lambo] ;-) 15 zł A człowiek przeżywał jak doszedł kiedyś próg równej dychy za fajki ;/. Obecnie najdroższe szlugi w naszym kraju to albo Vouge [cienkie szlugi] albo Davidoffy to zwykłe grube fajki ale 15pln i 20 albo 15, 40 gr stoją. Paczka Niemieckich tradycyjnych fajek to 5 euro a Marlboro stoi tam 6 ale wiadomka inne zarobki więc za bardzo nie ma co porównywać ale 6 razy 30 to też 180 euro. Ale wracając do naszego kraju. Jeszcze jak kopciłem i jak Niemcy zwiększyli ilość przewożonych wagonów
Spoiler

sztang ;-)

z jednej do czterech i jednej otwartej paczki no to brałem 8 wagonów …. Byłem głupcem bo mi się zjeżdżać do Polski nie chciało a po prostu dawałem gotówkę na to i znajomki przywozili jak wracali do Rajchu… 80 paczek razy 15 pln policz sobie ;-) I to wszystko szło w eter…. Szło z dymem. Zaokrąglając do "pietnastaka"
15 razy 30 = 400 na same fajki w miesiącu przy paleniu paczki dziennie a rasowi nałogowcy tak palą i ja się do nich zaliczałem. A są smoki co orają po 30 dziennie albo i nawet dwie paczki czyli 40 jak to palacze mówią schabowych trzeba zjeść ;-)

800-900 pln miesięcznie w eter z dymem ? Przecież to czyste wariactwo połączone z szaleństwem i obłędem!!!!. A później przelicz to w skali dwunastu miesięcy. Całkiem pokaźna sumka Miki co ? :O Nie jedna naprawdę zacna wycieczka alinkluzif poszła z dymem. A przed śmiercią muszę odwiedzić Nową Zelandię.!!! I to zrobię :P :P

Żałuję tylko że nie opanowałem się wcześniej. Jakieś 4 lata temu. [choć wciąż jestem młody :P Dopiero 25 na karku ale początki zaczynały się już jako szczeniak 5 klasa podstawówki] Jakby to przełożył na chociażby komputer / komputery do gier czy jakiś zacny gejmingowy laptop albo wiele innych rzeczy eee auto ? gdzie w to miejsce można było sobie coś kupić / zamiennik itp. itd. To łoho ho ho ho za głowę się człowiek łapię. Ale trudno, musiałem to najwidoczniej przeżyć na własnej skórze. Nie mówiąc już o ulubionych filmach…. Krążkach ulubionych artystów / wykonawców. Wszystko. Łatwo mi nie było bo 4 dni męczyłem się jak pies nie tyle co z kulawą nogą a złamaną ;/. Ale dopiero po 10 dniach w moim przypadku już było lepiej. Nie było takiego ciśnienia na fajki jak i chęci trzymania jej w ręku. Wszystko dzieje się w głowie. Tylko [znów się powtórzę] Trzeba chcieć przeprowadzić rewolucję wewnątrz siebie i zrobić to a nie tyle co spróbować czy odkładać na późniejszy etap. Już po dwóch tygodniach dym z fajek w zamkniętym pomieszczeniu zwyczajnie w świecie zaczął mnie razić przebywając w towarzystwie które pali :X Miesiąc nie palenia i mogłem sobie sprawić porządniejszy Osiomierz gdyż Osiomierze u mnie na ręku od zawsze były. Może to nie jest Rolex :D ale oryginalny Casio: seria modeli Edifice EF-545 to wbrew pozorom też kawał eleganckiego żelastwa na ręku.
Spoiler

500 pln a tu prezentacja jeśliś ciekaw:
https://www.youtube.com/watch?v=-AmDg6A6whQ



Nie żałuję ani grosza. A co mi tam ;-) I jeszcze innych bzdur…. Takich wiesz….. małych zachcianek, które były przekładane na lata i na dalej na zasadzie "kiedyś to kupię" zbyt długo z wieloma rzeczami zwlekałem. Jedna z takich małych podniet jak chociażby Pierścień Barahira z Władcy Pierścieni. Ring który nosił Aragorn :P Cały ze srebra 925 próba wysadzany kamieniem szlachetnym jakim jest szmaragd a nie jakiś tam kryształ czy jeszcze gorsza cyrkonia… Szmaragd nie jest aż tak drogi wbrew pozorom. Zależy też ile karatów ale mniejsza o to ;].

Druga kwestia to szkoda na to zębów. =/ =/ Z czasem biel zanika i chcąc nie chcąc zęby zaczynają żółknieć. :C Ale zawsze można używać past wybielających albo odłożyć na wybielenie zębów ]:->. Może nie jestem ideałem. Mam swoje ułomności, wady, schizy ale nie jestem aż tak "zły" wbrew pozorom i potrafię kochać oraz pamiętać ;-) Oraz szanować rzeczy, ludzi którzy na to zasługują i są warci jakiegokolwiek szacunku. Tak, głupi byłem, wręcz kretyn, że te fajki paliłem ale jak to się mówi poszedłem po rozum do głowy i zdałem sobie sprawę z "tego o tamtego". Lepiej późno niż wcale. Albo jak mówią też: Lepiej późno niż później. Nawet o E-fajkach nie myślałem. Zmniejszanie szlugów na dzień też nie zdawało egzaminu bo jednak wciąż je paliłem i wciąż pieniądze szły z dymem. Więc co ? kolejny mały ala rytuał. Wyciągając ostatnią fajkę, paczkę zgniotłem z całych sił rzucając ją trochę tak wręcz wzgardliwie do kosza… Jak pisałem wcześniej: 4 dni męczarni ostrej potem już jako tako z górki. Okazjonalnie też nie ma co palić bo potem ktoś Ci jeszcze przypnie łatkę że jarasz cudzesy albo zaczną walić tekstem nauczyłeś się palić? Naucz się kupować I jakby nie patrzyć wraca się do punktu wyjścia. IMO albo jarasz albo nie. Po co szukać substytutów przecież to oszukiwanie samego siebie. To tak jak z wiarą w tego naszego nieszczęsnego Boga. Bycie zagubioną owieczką IMO w takich kwestiach jak nałogi nie zdaje egzaminu… Wiesz co mam na myśli. Taka wiara na 70% albo 40%?? Co to za wiara ? Nie wierny Tomasz ?? eeee jak dla mnie to chyba nie pasuje :D. Ponoć Jezus mówił: Albo jesteś ciepły albo zimny. Ale mogę się z tym teraz mylić bo nie mam 100% pewności więc proszę o ewentualne sprostowanie w razie pomyłki =). Ale jak tak pomyślę o fajkach to jakbym mieszkał na południu kraju albo Sanok i te okolice to tam mają jako tako lepiej i nie odbija się to tak po kieszeni :D Wielu ludzi ciągnie szlugi z Ukrainy i z takimi też miałem okazję pracować w Dojczach a to jednak jako tako groszowe sprawy [na chwilę obecną]. :P Nie mówiąc już o ludziach którzy jakoś sobie radzą i palą ruskie płacąc zań psi pieniądz :D. Ehh ta przeszłość i pewne wspomnienia. Nie zapomnę jak dziś gdzie mnie ojciec wysyłał do najbliższego kiosku po …… [matko nie mogę sobie przypomnieć nazwy fajek]

Były w miękkiej paczce i kosztowały UWAGA! 2 złote i 10 groszy :D [20 sztuk] Pisał mi kartkę na końcu ją podpisując i dawał mi szmal bo sam nie miał siły bo był na czapie alkoholowej. Ile ja wtedy miałem lat… z 8-9? Ogólnie szczeniak. W pewnym momencie sprzedawczyni zaczęła odmawiać sprzedaży, mówiąc mi abym przekazał ojcu, że jak chce mu się rzeczywiście palić to niech sam przyjdzie i kupi upragnione papierosy xD xD I tak się skończyło bycie Hermesem. Więc co on wykombinował ??? wymyślił sobie inny kiosk :3 :3 Tyle ode mnie jeśli chodzi o tytoń. O innych rzeczach, które nadają się do palenia nie mam zamiaru nawet pisać bo jeszcze mnie zbanują za coś o coś wydając osąd bla bla bla. "Co ludzie nie pomyślą przy orzekaniu winy?" o czym ja w ogóle piszę… Przecież drogi Panie Miki tu nikt nic nie pali. Wy obywatelu coś palicie czy lubicie wypić ? ;-)

" Co masz w kieszeni King?
Komisarz spytał w drzwiach
Wy palicie wciąż to świństwo
Mieliśmy wiele skarg[…]"

T.Love – King ;-)

Dnia 20.11.2015 o 20:02, Prince_Miki napisał:

A ja założyłem się z samym sobą, że podlinkujesz śmiech Alucarda. /…/

Widzisz. Potrafię Cię najwidoczniej jeszcze zaskoczyć.
"Potrafię też zatańczyć na ostrzu noża"

Dnia 20.11.2015 o 20:02, Prince_Miki napisał:

To dlatego macie w swoim opisie na GS-ie napisane Pan "Nieżycia"?

Oczywiście. ;] ja jeden tak naprawdę pragnę nieśmiertelności =)

Pozdro Brave ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2015 o 23:15, Braveheart napisał:

Wy obywatelu coś palicie czy lubicie wypić ? ;-)

Może to zabrzmi trochę niewiarygodnie, ale... ani razu w życiu się nawet nie zaciągnąłem. Nic. Null. Zero. Moim rodzicom w przeszłości co prawda zdarzyło się kilka razy zapalić, ale nigdy nie byli nałogowcami (chyba, że o czymś nie wiem). Mam za to wielu znajomych, którzy kopcą jak piec i wielokrotnie proponowali mi chociaż spróbować, ale mnie nigdy do tego ciągnęło, tak więc za każdym razem odmawiałem (ale zdaję sobie sprawę, że to również kwestia charakteru, bo wiadomo, iż niektórzy nie są w stanie powiedzieć nie, bo się boją wykluczenia. Mi na szczęście nigdy się takie coś nie przytrafiło). Ba, nawet zdarza się, że otrzymuję pytanie, czy oby przypadkiem nie mam przy sobie szluga (odpowiedź naturalnie zawsze jest przecząca). Zwłaszcza, że to, jak sam wspomniałeś, marnowanie kasy, którą notabene teraz oszczędzam bardziej niż kiedykolwiek, bo mój pięcioletni laptop jest na granicy agonii i zapewne niedługo wysiądzie, więc powoli szykuje się wymiana sprzętu.

Odnośnie alkoholu, to również specjalnie nigdy mnie do niego nie ciągnęło, niemniej od czasu do czasu lubię sobie zjeść czekoladki ze spirytusem.

Dnia 22.11.2015 o 23:15, Braveheart napisał:

Widzisz. Potrafię Cię najwidoczniej jeszcze zaskoczyć.
"Potrafię też zatańczyć na ostrzu noża"

Widzicie, ja przynajmniej potrafię pozytywnie zaskakiwać. ;-)

I dlaczego nawet nie wspomnieliście nawet słowem o skórce, której screeny są nad Waszym postem - ja się pytam! Uchylanie się od oceniania jest niehonorowe i nie przystoi komuś, kto ma w ksywce słowo Brave...

Pozdrawiam,
Bravemiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 00:21, Prince_Miki napisał:

I dlaczego nawet nie wspomnieliście nawet słowem o skórce, której screeny są nad Waszym
postem - ja się pytam! Uchylanie się od oceniania jest niehonorowe i nie przystoi komuś,
kto ma w ksywce słowo Brave...

A czego tak naprawdę oczekujesz ?
Co chciałbyś usłyszeć / przeczytać ? hmmm do you ?
Jest mi to zbędne i całkowicie obojętne. =/ =/
Ja jadę na bieli i nadałem temu moc najświeższego upolowanego mięsa antylopy gnu.... Nie chcę innego.
Choć Zip zaoferował tonę poprawek zmian. Mam to gdzieś. Nawet mi się do tego stosować nie chce. Nie chce krok po kroku. Ja chce jeden krok a to powinno dać gram i dział IT, który w moich oczach jest skończony.
Jak się nie ma co się lubi to ..... się jest wkurzony na to co się ma i czego się nie ma a to co chciałoby się mieć

Spoiler

"W tym świecie żyją mirady nieśmiertelnych potworów. Lecz patrząc na nie coś do mnie dotarło. Czy one naprawdę pragną nieśmiertelności ? Większość z nich wydaje się pragnąć tylko walki. A ich desperackie batalie są płaczem........ Płaczem o śmierć.
Nosferatu, król nie-życia. Bez zamku, bez domeny, bez celu. Bez roszczeń do innych serc i bez własnego serca. Zagubiona dusza, obdarta ze wszystkiego podążająca od bitwy do bitwy. Dla mnie te wszystkie nieśmiertelne potwory są niczym płaczące dzieci." Nie Miki tu nie ma alegorii do spamu i szerzenia go jak opętany szaman voodoo



EOT czytaj szach mat. Ze strony mej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 02:07, Braveheart napisał:

A czego tak naprawdę oczekujesz ?

Opinii. Oczywiście pozytywnej. ;-)

Dnia 23.11.2015 o 02:07, Braveheart napisał:

Co chciałbyś usłyszeć / przeczytać ?

Miki, nie spodziewałem się, że zrobisz takie dzieło sztuki. Zaraz instaluję i będę korzystać ze skórki Twej do końca gramowych dni. Tak mi dopomóż Bóg (tak, znowu "Bóg", abym mógł zarzucić Ci hipokryzję) !

Dnia 23.11.2015 o 02:07, Braveheart napisał:

Jest mi to zbędne i całkowicie obojętne. =/ =/

Jaki wnerwiony. -_-

Dnia 23.11.2015 o 02:07, Braveheart napisał:

Nie chcę innego.

POWAŻNY BŁĄD, jak to niegdyś mawiał niejaki Demagol.

Dnia 23.11.2015 o 02:07, Braveheart napisał:

Nawet mi się do tego stosować
nie chce.

Ciekawe. Wymyślacie tony tekstu, które niby są kogoś cytatem, ale zainstalować głupiego rozszerzenia się już Wam nie chce. Coś ostatnio zawodzicie Mikiego, i to ostro!

Dnia 23.11.2015 o 02:07, Braveheart napisał:

EOT czytaj szach mat. Ze strony mej.

Czyli, jak rozumiem, wracamy do idei "banów z EOT"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 11:29, Prince_Miki napisał:

Ciekawe. Wymyślacie tony tekstu, które niby są kogoś cytatem,

Tylko raz powiem bo chyba nie wiesz co to EOT

Spoiler

jak coś to odsyłam do wujka Google on Ci powie

ale obok tego nie potrafię "przejść" obojętnie.

Powiedz mi zaginaczu "pisma-przestrzennego"
Jak można niby wymyślić cytat ? :3 :3 :3 :3

Jeżeli 5 zdań na krzyż to dla Ciebie tona tekstu to ja już grzecznie zabieram swoje kredki i idę bawić się gdzie indziej sam.
Jeżeli chodziło Ci o post numer 33037 którego 90 % treści to kursywa to prostuję.
Pisałem go w wordzie, bo już ongiś się przejechałem na dodawaniu nieco dłuższych postów gdzie po jego dodaniu był jakiś błąd. Ręcznie pisałem   wyraz więc gdzieś coś się podczas pisania musiało przysłowiowo zesrać i dlatego praktycznie cały tekst jest oznaczony tagiem   co może się wydawać, że to cudzy tekst ;/ To w woli lekkich wyjaśnień bo może Ci się należą, a może nie. Jak już mówiłem zabieram swoje zabawki i idę bawić się gdzie indziej.
Koniec karmienia siebie nawzajem ]:-> ]:-> ]:-> ]:-> Tyle że mi się już nie chce i wyrywam swój żołądek ;-)

Spoiler

End Of Topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 11:46, Braveheart napisał:

Tylko raz powiem bo chyba nie wiesz co to EOT

Wiedziałem i wiem doskonale. Skąd wywnioskowaliście, że nie znam tego pojęcia, Obywatelu?

Dnia 23.11.2015 o 11:46, Braveheart napisał:

Powiedz mi zaginaczu "pisma-przestrzennego"
Jak można niby wymyślić cytat ? :3 :3 :3 :3

Wpisałem część przytoczonego przez Was cytatu do Wujka Google i ten nic nie znalazł.

Dnia 23.11.2015 o 11:46, Braveheart napisał:

Jeżeli 5 zdań na krzyż to dla Ciebie tona tekstu to ja już grzecznie zabieram swoje kredki
i idę bawić się gdzie indziej sam.

A nie wiecie, Obywatelu, co to jest hiperbola?

Dnia 23.11.2015 o 11:46, Braveheart napisał:

To w woli lekkich
wyjaśnień bo może Ci się należą, a może nie.

Nie byłem, nie jestem i nie będę ich nigdy godzien. Ot, taki mój psi los. :(

Dnia 23.11.2015 o 11:46, Braveheart napisał:

Jak już mówiłem zabieram swoje zabawki i
idę bawić się gdzie indziej.

Jak skończycie rysować, to nie omieszkajcie się zamieścić w Loży skanu Waszego rysunku. Albo nie - będzie mi on zupełnie obojętny, jak Wam moja skórka (ponownie - ależ ja wredny).

Dnia 23.11.2015 o 11:46, Braveheart napisał:

Koniec karmienia siebie nawzajem ]:-> ]:-> ]:-> ]:->

Jesteście pewni, że tego chcecie? Na świecie jest kryzys, więc może się okazać, iż wzajemne dokarmianie się w Loży było Waszą ostatnią deską ratunku...

Dnia 23.11.2015 o 11:46, Braveheart napisał:

chce i wyrywam swój żołądek ;-)

Macie szczęście, że nie wątrobę - z nią mogłoby być nieco trudniej (mała aluzja do mitologii). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozbyłem się żołądka ale zapomniałem że jeszcze w jelitach co nie co zostało. Czas wywalić grube oraz cienkie....

Dnia 23.11.2015 o 12:40, Prince_Miki napisał:

Wpisałem część przytoczonego przez Was cytatu do Wujka Google i ten nic nie znalazł.

Bo Wujek Google to dałn skończony i jeśli myślisz że wszystko tam jest to jesteś w błędzie młody padawanie mocy.... i bardzo dobrze że tak myślisz a więc szpiląc ceremonię na reakcję na to zdanie jakie zapodałeś gdyż wiedziałem że akurat Ty tego tam nie znajdziesz walę.............

ostateczne Opus Magnum tego wielkiego człowieka, który odcisnął: czy tego chciał czy nie, ślad na kartach kultury i stanach umysłu ludzkich. ]:-> ]:->

https://www.youtube.com/watch?v=PlrkhAnvdcM#t=0m05s

A na koniec mówię bo "Twojemu ulubionemu"

Upang hindi napipintong

Spoiler

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 16:25, Braveheart napisał:

A na koniec mówię bo "Twojemu ulubionemu"

Upang hindi napipintong

Spoiler

]:->


Nie wiem, skąd macie informację, że filipiński jest moim ulubionym... Aczkolwiek sprytnie kombinujecie, Obywatelu Arturze (ciekawe, czy już rozkminiliście, jak ja się nazywam w rzeczywistości). Widać, że się postaraliście, przez co na myśl nasuwa mi się ten cytat (biorąc pod uwagę, że za oknem jest już ciemno): How beautiful. Nights like this make me want a bite to drink. Yes... I couldn''t imagine a more... perfect evening. - Alucard Jak możecie łatwo wywnioskować, właśnie wypiłem z tej okazji sok z ogórków. ]:->

A teraz podjąłem pewne wyzwanie, choć mój mozg każe mi się popukać w dekiel - oglądam reklamy. Zgadza się, reklamy. Ale te z 2002 roku... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2015 o 16:48, Prince_Miki napisał:

Nie wiem, skąd macie informację, że filipiński jest moim ulubionym... Aczkolwiek
sprytnie kombinujecie, Obywatelu Arturze (ciekawe, czy już rozkminiliście, jak ja się
nazywam w rzeczywistości).


Spoiler

Michał/Mikołaj Janik =P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2015 o 16:54, Zekzt napisał:

Spoiler

Michał/Mikołaj Janik =P?


To drugie. I co ciekawe, nie jesteś pierwszą (ani zapewne ostatnią) osobą, która myli moje imię z Michałem. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiek nie śpi całą noc.... Pinoczetuje tu i tam..... 7:15 na zegarze. Czas śniadania.... a tu nagle coś się Braveheartowi przypomniało.
Mianowicie pewien zacny użytkownik tego forum o którym wiele starszych dinozaurów pamięta. Aż żal że go nie ma na już z nami i sobie poszedł. Wpisałem owe imię i nazwisko w google i znalazłem jego [jak by to rusek powiedział] "mordu".

https://static.goldenline.pl/user_photo/102/user_756838_2eb8a9_huge.jpg

POZNAJECIE ???? :3 : 3: 3: 3 ]:-> ]:-> ]:->

Bo ja mam bekę nieziemską przed monitorem jak sobie to i owo z nim przypomnę jednocześnie patrząc na to zdjęcie...
To przeczy wszystkiemu. To co ta persona robiła i wyczyniała na tym forum to był szok ;]
A zdjęcie przeczy temu co on sam przeczył i wypisywał buahuahuahuahauhauhauha
Ehhhhh był no ino taki jeden news który wygrał wszystko.. Ale tam była kupa śmiechu przez tego trolla przynajmniej kategorii B. Wiele bym dał żeby teraz tamtejsze posty przeczytać... :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukacie, Bravehearcie... Mi udało się znaleźć więcej Gramowiczów, i to takich, którzy nie mają swojego imienia w nicku. ;-) Czasami wkleiłem awatara w grafikę Google i dopisałem ksywkę, czasem wpisałem adres mailowy ów persony, który był podany albo w podpisie, albo na GS-ie oraz wygooglowałem - w ten oto sposób znajdywałem konta założone w innych zakamarkach Internetu, gdzie nierzadko było podane nieco więcej informacji, niż np. na Gramsajcie o szukanym osobniku. Eh, czego to się nie robi z nudów (tak, wiem, strach się mnie bać)...

Jeżeli chodzi o Janka i jego działalność, to, mimo iż akurat mnie na gramie nie było, wiem, o co chodziło, bo wszystko poczytałem sobie po zakończeniu swojej przerwy od gram.pl i paradoksalnie momentami miałem znacznie większą bekę z tych, co się pienili o nie wiadomo co i czepiali Janka za np. pisanie "Pozdrawiam". ;D

A teraz, kończąc nieco mniej detektywistycznym akcentem, powiem, że właśnie nieco kombinowałem z muzyką i przypomniałem sobie o istnieniu pewnego chilijskiego zespołu (jaki ja odkrywczy!) i odsłuchuję jednego z ich kawałku, konkretnie tego: https://www.youtube.com/watch?v=la2lYOsJ9Zc Niestety, jak nietrudno się domyślić, w Polsce ma on zerową popularność. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 12:42, Prince_Miki napisał:

Słabo szukacie, Bravehearcie... Mi udało się znaleźć więcej Gramowiczów, i to takich,
którzy nie mają swojego imienia w nicku. ;-)

Nie..... będę "noł noł-lajfem" jak nasz obywatel Mikołaj. I mimo iż będzie mi się nudzić to z totalnej nudy będę szukał gramowiczów po zakamarkach netu bo taki sobie wyznaczyłem "czalendż akcepted" bo jam jest gość i ja znajdę każdego po jego nicku czy też grafice google.... =.=
Gramowicz Janek_Izdebski przypomniał mi się w ramach "kto jaki i co robił na forum" tak nagle mi się przypomniał po całonocnym eskalowaniu neta i słuchaniu muzyki oraz szerzenia jako tako spamu w Nocnych Markach że postanowiłem to wpisać w google...... Nie przypuszczałem, że znajdę jego facjatę w takich rozmiarach. xD Mimo iż ona też na tym forum była.
Bez kotła Miki...........................

Spoiler

strach się ciebie bać


Nudzi ci się często ? nawet przed komputerem?. Wiesz co zrób ... powiem Ci.. Idź na przystanek, rozbierz się do gaci i ciuchów pilnuj :3 :3
Weź szkol się w tych językach, posłuchaj muzyki [zacnych dźwięków] albo daj szanse jakiemuś nowemu gatunkowi gier a nie tylko te TDU, Mafie, Just Causey katujesz.... może byś tak w jakiegoś cRPGa zagrał.. nie wiem... jakiś film obejrzał ? hę. Może do kina poszedł. A nie jak maniak szukasz ludzi po necie xD :D
A ja myślałem, że to ze mną jest coś nie tak. :#

Dnia 28.11.2015 o 12:42, Prince_Miki napisał:

Jeżeli chodzi o Janka i jego działalność, to, mimo iż akurat mnie na gramie nie było,
wiem, o co chodziło, bo wszystko poczytałem sobie po zakończeniu swojej przerwy od gram.pl
i paradoksalnie momentami miałem znacznie większą bekę z tych, co się pienili o nie wiadomo
co i czepiali Janka za np. pisanie "Pozdrawiam". ;D

Swego czasu ja jak obłąkany do każdego posta waliłem pozdrawiam. xD i do dziś mi czasem to zostało ale nikt tego nigdy oficjalnie nie "shejcił" bo pamiętam że Janka za to kiedyś w wątku o Modkach go ktoś za o "skrytykował" =.=

Dnia 28.11.2015 o 12:42, Prince_Miki napisał:

A teraz, kończąc nieco mniej detektywistycznym akcentem, powiem, że właśnie nieco kombinowałem
z muzyką i przypomniałem sobie o istnieniu pewnego chilijskiego zespołu (jaki ja odkrywczy!)
i odsłuchuję jednego z ich kawałku, konkretnie tego: https://www.youtube.com/watch?v=la2lYOsJ9Zc

hmmmpffffffff .... [Brave dostał kosą po uszach]
Jestem otwarty na różne dźwięki i przeróżnych wykonawców. Ale pod warunkiem że to będą zacne dźwięki. Ja to prywatnie nazywam "Diamentami" poszczególnych gatunków. nawet tych najbardziej znanych ale tego nie jestem w stanie poczuć. Te klasyczne ala "wycie" nie dla mnie... ;/ ;/ a może za mały level. Bo to mi się kojarzy z jakimś ludowym gatunkiem ? :O
Na Twoje odpowiem chociażby tym :
https://globelamp.bandcamp.com/track/dont-go-walking-in-the-woods-alone-at-night ;] ;]
I tak powiem jeszcze raz... strach się Ciebie bać. buahuahuahuaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 15:31, Braveheart napisał:

może byś tak w jakiegoś cRPGa zagrał..

Swojego czasu za sugestią Isildura pobrałem wersję próbną Diablo III i nawet spoko się w to grało. Niewykluczone, że jak zmienię sprzęt, to zakupię pełną wersję. Już lepiej, Obywatelu? ]:->

Dnia 28.11.2015 o 15:31, Braveheart napisał:

nie wiem... jakiś film obejrzał ? hę. Może do kina poszedł.

No to polećcie jakiś film, Arturze. Wiem, że nie jesteście kerkasem, ale być może można się Was poradzić w tej kwestii. ;P

Dnia 28.11.2015 o 15:31, Braveheart napisał:

Swego czasu ja jak obłąkany do każdego posta waliłem pozdrawiam. xD i do dziś mi czasem
to zostało ale nikt tego nigdy oficjalnie nie "shejcił" bo pamiętam że Janka za to kiedyś
w wątku o Modkach go ktoś za o "skrytykował" =.=

Cóż, jak się komuś ostro nudzi, to do wszystkiego się można przyczepić. Swoją drogą, pamiętam, jak ktoś się do mnie przyczepił, podobnie jak do Janka, że piszę cały czas "Pozdrawiam" (może nie tak bezpośrednio jak do niego, ale jednak), chociaż praktycznie nigdy tego nie robię. ;D

Dnia 28.11.2015 o 15:31, Braveheart napisał:

hmmmpffffffff .... [Brave dostał kosą po uszach]

Macie w domu opatrunek?

Dnia 28.11.2015 o 15:31, Braveheart napisał:

Bo to mi się kojarzy z jakimś ludowym gatunkiem
? :O

Mam mały mętlik w bani. Stwierdzacie, że kojarzy się to Wam z ludowym gatunkiem, czy pytacie się mnie o to? Bo ten znak zapytania trochę mąci w głowie. O_o Skoro te klimaty Wam nie przypasowały, może spodoba się to: https://www.youtube.com/watch?v=EhGEGIBGLu8

EDIT: Tak jeszcze dodam - na Waszym GS-ie, po naciśnięciu przycisku Google Plus, przenosi do strony głównej, a nie do Waszego profilu (tak, pewnie nie przyznacie się na forum, że go w ogóle macie). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 16:14, Prince_Miki napisał:

Swojego czasu za sugestią Isildura pobrałem wersję próbną Diablo III i nawet spoko
się w to grało. Niewykluczone, że jak zmienię sprzęt, to zakupię pełną wersję. Już lepiej,
Obywatelu?

Zdecydowanie lepiej ale Diabolo Trzecie nie jest cRPG. To HnS panie. Czyli: wytnij, zarżnij, zabij, wszystko to co się rusza po wyjściu miasta jest twoim wrogiem.. 99% ;] I bije się to w nieskończoność. Ale dobre i to :P
Jak macie obywatelu zamiar grać i utłuc The Prime Evil.... a potem spotkać się z Reaper of Souls to zawsze Cię mogę nakierować gdyż wiedzę mam. :P możesz się stać moim uczniem farmy. A chcąc nie chcąc D3 jakiś okropnie potężnych wymagań nie ma. ;]

Dnia 28.11.2015 o 16:14, Prince_Miki napisał:

No to polećcie jakiś film, Arturze. Wiem, że nie jesteście kerkasem, ale być może
można się Was poradzić w tej kwestii. ;P

kerkas to stan umysłu. Nim nie jestem ale mogę się stać. Wystarczy zatracić się bardziej niż słowo to definiuje i heja do przodu jednak wiedzę mam. Po drugie... ciężko jest wejść na profil na FW ? =.= Ostatnio co oglądałem... W kinach jeszcze grają nowego Jobsa. Widziałem go tydzień temu i nie żałuję wydanych pieniędzy. Naprawdę warto Oceniłem na 7 i zostawiłem mały komentarz. Mocna strona to dialogi. Poważny i dobry film biograficzny. ;] o tej postaci a zacną ona była. Sam jestem użytkownikiem Apple mianowicie iPod oraz iPhone i nie żałuję :P Na porządnego iMaca mnie w tym momencie jako tako nie stać bo są inne wydatki ale co ja bym z takim iMac robił. Potencjału bym nie wykorzystywał i tylko by się marnował. A aż tak zwariowany nie jestem aby kupić go dla samego designu. Bo IMO iMac jest elegancki jak... hmmmm Niczym prawdziwa dama, która wie jak się ubrać i widząc taką na ulicy nie przechodzi się obok takiej obojętnie. Prezentują się fenomenalnie. Ale to tylko moja mała opinia i wnioski. Ale chyba wielu jest wstanie też to docenić.

Dnia 28.11.2015 o 16:14, Prince_Miki napisał:

Macie w domu opatrunek?

A co to takiego ? ;/
Ja nie używam czegoś takiego. Mam w sobie gen jaszczurki odpowiedzialny za to i owo. Nowe bębenki się same "wyhodują" ;-)

Dnia 28.11.2015 o 16:14, Prince_Miki napisał:

Mam mały mętlik w bani.

Taki był zamiar ;] Ja rajd na bani mam nawet gdy śpię. Nie chciałem Cię przemęczać na początek.

Dnia 28.11.2015 o 16:14, Prince_Miki napisał:

Stwierdzacie, że kojarzy się to Wam z ludowym gatunkiem, czy pytacie się mnie o to? Bo ten znak zapytania trochę mąci w > głowie. O_o

Ciężki dylemat prawda ? Tylko Brave potrafić tak "zabełtać błękit w głowie" ;-)

Dnia 28.11.2015 o 16:14, Prince_Miki napisał:

Wam nie przypasowały, może spodoba się to: https://www.youtube.com/watch?v=EhGEGIBGLu8

EDIT: Tak jeszcze dodam - na Waszym GS-ie, po naciśnięciu przycisku Google Plus, przenosi
do strony głównej, a nie do Waszego profilu (tak, pewnie nie przyznacie się na forum,
że go w ogóle macie). ;P

Kurka blaszka. Miki jam jest nowy. Nie moja wina że zaraz po tym jak Google obwieścił światu że będzie coś takiego jak Gmail założyłem go zaraz po tym. Eeee który to rok był 2007 ? [sam już nie pamiętam] anyway. Zakładając go nie spodziewałem się takiej rewolucji. Nikt też nie przypuszczał że uncle google wykupi YT i tak go zrewolucjonizuje. Nikt nie spodziewał się że jeden mail będzie "do wszystkiego" :D chcąc nie chcąc mam te google + od dawien dawna ale od niedawna tam coś jako tako działam. Osobiście wole to niż fejsy, tłity czy insty :D
Nie wiem jak to zrobić może mnie oświecisz ?. Wkleiłem w ikonke link do jako tako swojego profili. Niby teraz jest jakiś nowy Google + i tam się co nie co pozmieniało... Nie wiem wcześniej to jakoś lepiej było ?? hmm ?
Była ta cała ilość wyświetleń twojego profilu. Wyświetlało wszystkie zalajkowane i skomentowane rzeczy można było scrollować w dół i w dół.... nie ogarniam... Oświeć mnie bo na bank wiesz o co mi chodzi.
To co załączyłem do screena to powiem Ci.... Taka forma mi się coś nie podoba. Czy taka była od początku ??? :O ;-) Czy ja czegoś nie ogarniam ? ;>
Dawaj Miki pisz o co chodzi bo raczej nikt inny tu nie zagląda :P

2015112817184231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2015 o 17:19, Braveheart napisał:

A chcąc nie chcąc D3 jakiś okropnie potężnych wymagań nie ma. ;]

Co fakt, to fakt. W tego typu grach nie miałem praktycznie żadnego skilla, a jednak bardzo szybko nauczyłem się w to grać.

Dnia 28.11.2015 o 17:19, Braveheart napisał:

Sam jestem użytkownikiem Apple mianowicie iPod oraz
iPhone i nie żałuję :P Na porządnego iMaca mnie w tym momencie jako tako nie stać bo
są inne wydatki ale co ja bym z takim iMac robił. Potencjału bym nie wykorzystywał i
tylko by się marnował. A aż tak zwariowany nie jestem aby kupić go dla samego designu.
Bo IMO iMac jest elegancki jak... hmmmm Niczym prawdziwa dama, która wie jak się ubrać
i widząc taką na ulicy nie przechodzi się obok takiej obojętnie. Prezentują się fenomenalnie.
Ale to tylko moja mała opinia i wnioski. Ale chyba wielu jest wstanie też to docenić.

Sam bym też nie kupił, choć według mnie również te MacBooki i iMaci wyglądają fenomenalnie, ale to nie ze względu na zbyt wielki potencjał, lecz oprogramowanie, do którego chcąc nie chcąc trzeba się przyzwyczaić i ma swoje wady (przynajmniej dla mnie). Mam na myśli głównie to, że istnieje dużo programów stworzonych pod Windowsa, których odpowiedników nie ma na OS X oraz fakt, iż jest to system w porównaniu do Windowsa bardzo zamknięty. Ponadto MacBooki mają to do siebie, że nietrudno o wygięcie krawędzi, czy o ich odpryski. Swojego czasu sam miałem chrapkę na zakup MacBooka (pewnie pamiętasz), jednakże po tym, jak zobaczyłem ceny używanych modeli z 2011 roku oraz to, jak dużo egzemplarzy ma odpryski (a szukałem w przedziale cenowym gdzieś tak 2800-3200 PLN, a to mało jak na używany sprzęt mało nie jest), dałem sobie siana raz na dobre. Niby można kupić jakieś etui, ale wtedy nie będzie można już w 100% docenić walorów wyglądu urządzenia. Tak naprawdę jedyne, co mi się w nich podoba oprócz designu, to gładzik Multi-Touch, obsługujący różnorakie gesty, których próżno szukać w urządzeniach z Windowsem, a potrafią w sporej mierze ułatwić pracę. Testowałem w sklepie, więc wiem z autopsji, niemniej, jakby nie było, to jednak troszkę za mało. Zaznaczam, że nie jestem ani hejterem Apple''a, ani fanboyem PC-tów. Ot, takie są moje spostrzeżenia.

Dnia 28.11.2015 o 17:19, Braveheart napisał:

Nowe bębenki się same "wyhodują" ;-)

A reszta części ucha?

Dnia 28.11.2015 o 17:19, Braveheart napisał:

Osobiście wole to niż fejsy, tłity czy insty :D

Z tego trzeciego nigdy nie korzystam, a dwa pozostałe powoli zaczynają mi się nudzić, więc niewykluczone, iż dam sobie niebawem urlop od nich. ;-)

Dnia 28.11.2015 o 17:19, Braveheart napisał:

Taka forma mi się coś nie podoba. Czy taka
była od początku ??? :O ;-) Czy ja czegoś nie ogarniam ? ;>
Dawaj Miki pisz o co chodzi bo raczej nikt inny tu nie zagląda :P

Nie, takie "cuś" jest dopiero od kilku dni. Nie wiem, jak to było u Ciebie, ale u mnie wyświetliło się zapytanie, czy chcę przejść na nową wersję Google Plus. Z rozpędu potwierdziłem i również nowa forma mi nie podeszła. Wyczyściłem ciasteczka, wszedłem Google Plus i znów dostałem to samo zapytanie, z tym, że już wtedy kliknąłem "Nie, dziękuję", czy coś w tym stylu i wszystko mam tak, jak było wcześniej. ;D Mimo to, nawet jak Tobie też się uda to zrobić, wstrzymałbym się z nadmiernym optymizmem, bowiem w dzisiejszych czasach oznacza to, że taki wygląd może zostać niedługo wprowadzony na stałe, bez możliwości powrotu do starego interfejsu. :(

A link do Waszego profilu to: https://plus.google.com/105800781113374973982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się