Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - poprawka lokalizacyjna na naszym serwerze

139 postów w tym temacie

Domek

Z naszego serwera można pobrać łatkę, poprawiającą błędy lokalizacji, pojawiające się po instalacji patcha 1.1 do gry Heroes of Might and Magic V. Odnośniki do wersji, przeznaczonych dla poszczególnych wydań gry, znajdziecie w rozwinięciu informacji.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V - poprawka lokalizacyjna na naszym serwerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, już po publikacji patcha znaleźliśmy 2 nieprzetłumaczone teksty. Zdecydowana większość została jednak poprawiona, dlatego zdecydowaliśmy pozostawić patche. Sprawdzamy je w tej chwili jeszcze raz i zaktualizujemy łatki możliwie jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:02, Jay Z napisał:

Witam, już po publikacji patcha znaleźliśmy 2 nieprzetłumaczone teksty. Zdecydowana większość
została jednak poprawiona, dlatego zdecydowaliśmy pozostawić patche. Sprawdzamy je w tej chwili
jeszcze raz i zaktualizujemy łatki możliwie jak najszybciej.

Dobre dobre... będzie poprawka poprawki do patcha poprawiającego błędy - LOL - nie mogę się doczekać patcha 1.2 :D POWODZENIA - ja gram w kampanię na 1.0 i wystarczy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:04, morthi napisał:

operacja sie udala ale pacjent zmarl - kleska panowie kleska

robicie patcha od 2 tygodni i nie potraficie go zrobic

nie od 2 tygodni , CD Projekt przyznał że usiądą do tego w zeszłą środę po południu - poaztym był długi weekend i nikt nie pracował, więc patch powstawał przez 2-3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:05, Evil Khan napisał:

> robicie patcha od 2 tygodni i nie potraficie go zrobic
nie od 2 tygodni , CD Projekt przyznał że usiądą do tego w zeszłą środę po południu - poaztym
był długi weekend i nikt nie pracował, więc patch powstawał przez 2-3 dni...

żeby nie być gołosłownym i posądzonym o kłamstwo...
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=15388

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lekcewaza nas graczy - tyle mam do powiedzenia.

pracuja przy herosach 5 nieodpowiedzialni ludzie i to oni robia zla reklame calemu zespolowi - wpadek jest masa

herosi 5 to kleska CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:10, morthi napisał:

lekcewaza nas graczy - tyle mam do powiedzenia.
pracuja przy herosach 5 nieodpowiedzialni ludzie i to oni robia zla reklame calemu zespolowi
- wpadek jest masa
herosi 5 to kleska CDP

Przesadzasz jak nie wiem...to że 1 artefakt nie jest przetłumaczony to nie klęska...
Jakby gra się wywalała do "windy" formatowała po drodze dysk w komputerze twoim i Kolegi na innej ulicy - to by była klęska a tak to malutkie potknięcia są tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz...jakbym sam tego patcha robil to moglbym miec takie potkniecie - tutaj pracowal zespol ludzi - profesjnonalistow. I mamy wlasnie pokaz jacy to ioni sa profesjonalni

to samo bylo z demem - pierwsze demo po polsku ktore bylo wypuszczone w ogole sie chcialo sie wypakowac...

nedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na tą grę długo.Nawet bardzo długo .Moje spostrzezenia są takie że nad tą grą wisi jakieś fatum.Nie ściągam obecnych poprawek bo to nie ma sensu poczekam na finalną i tyle .Mam nadzieje że w końcu CDP naprawi błędy swoje jak i producenta .Problemem nie jest sama gra bo z większością gier są takie problemy ale ta gra miała być wyjątkowa ,oczekiwania były duże .Wydanie paluszki lizać choć z kilkumiesięcznym poślizgiem ale lokalizacja to już gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:10, morthi napisał:

lekcewaza nas graczy - tyle mam do powiedzenia.

pracuja przy herosach 5 nieodpowiedzialni ludzie i to oni robia zla reklame calemu zespolowi
- wpadek jest masa

herosi 5 to kleska CDP


morthi - tak sobie przejżałam historię Twoich wypowiedzi..
Powiedz mi proszę, czy słusznie myślę, że cokolwiek byśmy napisali - i tak nie spodoba Ci się nasze działanie?

Faktem jest, że patch ukazał się po obiecanym terminie - za to przepraszam Cię ja w imieniu reszty zespołu. Nic więcej zrobić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:14, morthi napisał:

wiesz...jakbym sam tego patcha robil to moglbym miec takie potkniecie - tutaj pracowal zespol
ludzi - profesjnonalistow. I mamy wlasnie pokaz jacy to ioni sa profesjonalni

rozumiem że zainstalowałeś nowego patcha (z dzisiaj) - znalazłeś masę błędów i jesteś zły ?
Czy tylko ktoś napisał że są 2 błędy i już się wkurzyłeś ?

Dnia 21.06.2006 o 15:14, morthi napisał:

to samo bylo z demem - pierwsze demo po polsku ktore bylo wypuszczone w ogole sie chcialo
sie wypakowac...
nedza...

a kto ściąga z wooolnych serwerów CDP prawie 700 MB ??
Ja zassałem wersję ang z Gamershella i było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo jestem krytyczny

pamietam jak mirage wypuscilo polonizacje do herosow 2 - ktora zorbil amator :) to bylo dawne dzieje

mam porownanie do chociazby baldurs gate gdzie nie bylo takich problemow czy chociazby do settlersow - tam wszystko bylo ok.

teraz jest wielki problem z herosami bo panowie z CDP nie potrafia sobe poradzic z tlumaczeniem - skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem nie chce mi sie łatka zaaplikować. Wywala komunikat: "Fatal error: Nie można wykryć docelowego katalogu dla komponentu Pliki polskie!" Czy ktoś sie spotkał z tym prblemem. Dodam, że pobrałem właściwą wersję łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować