Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft ujawnił wynik sprzedaży serii Assassin`s Creed w Wielkiej Brytanii

4 posty w tym temacie

Patryk Purczyński

Assassin's Creed to w ostatnich latach jedna z najpopularniejszych serii w branży. Czy Brytyjczycy również ulegli urokowi konfliktu asasynów z templariuszami? Światło na sprawę rzucają upublicznione dane sprzedaży.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft ujawnił wynik sprzedaży serii Assassin's Creed w Wielkiej Brytanii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam Ubisoft za najlepsze studio, ponieważ dzięki temu mam możliwość i okazję napisania wiele dobrych słów o tymże studiu :-).
Bardzo się cieszę i zarazem gratuluję Studiu Ubisoft za bardzo duże wyniki sprzedaży i życzę kolejnego 6,6 miliona kopii sprzedanych gier :-).
Seria Assassin''s Creed była, jest i będzie serią, która jest sprzedawana jak "świeże bułeczki", ponieważ jest to bardzo świetna oraz ciekawa seria, która wywarła na mnie ogromne i bardzo pozytywne wrażenie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ubi był polecił żeby do swoich gier zatrudniali lepszych scenarzystów, bo niektóre wątki fabularne w ich grach to śmiech na sali, a ludzie potem podłapują że dobra fabuła, a najwyraźniej nie grali w gry z dobrą fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem serii, zawszę chcę żeby kolejna część (skoro już ich tyle jest) była ciekawa, dobrze wykonana. Gra ma przede wszystkim ciekawą fabułę i fajną rozgrywkę przez co właśnie widzimy, że w UK jest taki, a nie inny wynik sprzedaży tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować