Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sezon 2 The Walking Dead z Clementine w roli głównej. Jest trailer i obrazki dla każdego

12 postów w tym temacie

To że Clem będzie główną postacią można było po końcówce 1 sezonu wydedukować... Bardziej mnie zastanawia czy gameplay się zmieni zważywszy że jest dzieckiem a nie dorosłym facetem, jak Lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pierwszy sezon był najlepszą grą w jaką do tej pory grałem. W żadnej innej grze nie zżyłem się z postaciami w niej przedstawionymi. Te emocje, napięcie i fantastycznie wyreżyserowane zwroty akcji. Ciary na plecach, uronione łzy, przywiązanie do fikcyjnych postaci - ta gra to po prostu arcydzieło. W żadną książkę, żaden film nie włożyłem tyle uwagi i przywiązania co do TWD. Teraz czekam na drugi sezon w międzyczasie zapatrując się na The Wolf Among Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie, niefajna wiadomość. Clementine jest cudowną postacią, i jej emocjonalna podróż była wspaniałym doświadczeniem, ale muszę przyznać, że pod koniec pierwszego sezonu byłem nią już trochę zmęczony. bardzo chciałbym pokierować poczynaniami nastoletniej/dorosłej Clem, ale nie interesuje mnie za bardzo granie dzieckiem. zrobił się z niej niezły strzelec, więc z tym nie powinno być problemu, ale zdecydowanie będę tęsknić za napieprzaniem zombie za pomocą topora.
jestem na nie. Clem jako postać niezależna? jak najbardziej. jako postać gracza? nie nie nie, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tradycyjnie poczekam aż pojawi się cały sezon, aby przejść go za jednym zamachem.
Choć będę musiał wytężyć całą się woli żeby to zrobić ;)

Co do Clementine to mam wrażenie, że w S2 i tak już podrosła. Może nie jest jeszcze nastolatką ale nie jest też już dzieckiem jakim była w S1.
Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ja tam sądzę, że będzie kolejny hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 21:17, Sanders-sama napisał:

> Ja tam bym wolał zupełnie nową historie z nowymi postaciami :(

Nie zapominaj że po coś te postacie z "The 400 Days" przedstawiono...


Przyznam że (jeszcze?) nie grałem w "400 Dni" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze kiedy wypuszczono owy zwiastun i mozna bylo z niego wydedukowac, ze to wlasnie Clem bedzie postacia grywalna to nieco sie zalamalem. Z poczatku, tuz po zakonczeniu pierwszego sezonu, podejrzewalem ze zagramy Clem, ale bedzie juz w pelni dorosla osoba. Okazuje sie, ze jest inaczej i tego sie obawiam. Zobaczymy jednak jak to wszystko wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować