Zaloguj się, aby obserwować  
Gramik

Wybory Gramowiczów Roku 2013

226 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2013 o 21:06, Muradin_07 napisał:

21:03... dziennik pokładowy Muradina... mamy o dziwo godzinę 21:06... o.O


Zegarek forumowy się spieszy o kilka minut xD

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"21:03... dziennik pokładowy Muradina... mamy o dziwo godzinę 21:06... o.O

(treść posta zmodyfikowana przez autora o godzinie 21:08)"

Skubany.

Aha. I jeszcze takie info - nie nominujemy: zielonych, Gramika, oraz osób, które Gramikiem się zajmują.
Może to info też będzie jakoś dodane w poście na górze, to wtedy może to trafi do tych, którzy takie nominacje zgłosili i zechcą wtedy podesłać nowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 21:06, Muradin_07 napisał:

Selekcja będzie prosta - po prostu najczęściej nominowani wezmą udział w głosowaniu.

Aha, o to pytałem :) To chyba najlepsze rozwiązanie. Polecałbym też zerknąć na ilość postów/wpisów jaki nominowany napisał przez ostatni rok, żeby się nie okazało, że aktywność tego delikwenta w minionym roku była zerowa, albo bliska zeru, a nominację dostał po znajomości ;) W końcu to wyboru najlepszych w roku 2013 :)

Dnia 25.11.2013 o 21:06, Muradin_07 napisał:

będzie specjalna ankieta do głosowania w newsie przedstawiającym wszystkich nominowanych :)

Zobaczymy jak to wyjdzie, ale jestem mile zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mózg... w kawałkach... rozsypany... ale jak to możliwe było? Gram.pl jest już dawno w przyszłości, chodźmy poszukajmy co tam będzie za... 6 minut :D

@ManweKallahan - to też sprawdzimy. Można by było po prostu na logikę ogarnąć czy ktoś był aktywny czy też nie, ale jeżeli pewny nie będę to zapewne coś tam zerknę... ale to ja nie wiem kto musiałby wtedy to być. Chyba faktycznie ktoś, kto w ogóle się nie udzielał i niby bum i jest nominowany. Dziwne, ale może tak by było ;)

@I skyline przy okazji - możesz spokojnie. Niby wybory już się zaczęły, ale oficjalnie zaczynamy w tym tygodniu. Ale o tym już pojawi się stosowny news :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 21:14, theZoSo napisał:

Aha. I jeszcze takie info - nie nominujemy: zielonych, Gramika, oraz osób,
które Gramikiem się zajmują.


Dopiero teraz mi to mówisz? ;c Ech, no cóż, przynajmniej pozostało mi jeszcze dwóch kandydatów. Chyba, że mogę dopisać jeszcze kogoś na miejsce mojego gramikowego faworyta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 21:14, theZoSo napisał:

Aha. I jeszcze takie info - nie nominujemy: zielonych, Gramika, oraz osób,
które Gramikiem się zajmują.
Może to info też będzie jakoś dodane w poście na górze, to wtedy może to trafi do tych,
którzy takie nominacje zgłosili i zechcą wtedy podesłać nowe ;]


Ale dlaczego mamy was nie nominować? Jesteście częścią forum i sajtów, to, że zajmujecie się organizacją nie powinno was wykluczać, bo pałeczkę w tej kwestii przejmie w kluczowym momencie serwis, więc o fałszowanie wyników chyba nikt was nie posądzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zmienia jednak tego, że jednak organizujemy to w kooperacji z gramem. Tak więc raczej nominowani do poszczególnych kategorii być nie możemy.

Może to tak wyglądać jakbyśmy się ze społeczności teraz wykluczamy... ale to tylko tak wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o fałszowanie, tylko o to, że trochę dziwnie wyglądałoby, gdybyśmy my wyszli z pomysłem i jeszcze na przykład wygrali cokolwiek :D

Myślę, że jeżeli komuś podoba się to, co robimy czy w Gramiku, czy poza nim, zrozumie, że w celu uniknięcia jakichś niesmacznych tekstów w tylu "zorganizowali, bo wiedzieli, że wygrają", albo "wzięli się za organizowanie, a teraz jeszcze głosy podbierają innym" wolimy się od tego odciąć i pozostać po tej organizacyjnej stronie. Cieszymy się, że ktoś docenia naszą pracę, czy to solo, czy w zespole, ale teraz jest czas dla was, a jest wśród was wiele osób, które też warto taką nominacją pochwalić za dotychczasowe działanie na gramie.

@SKYLINE
Jeżeli nic się nie zmieni w tej kwestii [pozostaniemy przy tym, że nie bierzemy udziału], to możesz nominować nowych kandydatów w miejsce gramikowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 21:33, theZoSo napisał:

Nie chodzi o fałszowanie, tylko o to, że trochę dziwnie wyglądałoby, gdybyśmy my wyszli
z pomysłem i jeszcze na przykład wygrali cokolwiek :D


jest na to słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 20:13, Magwisienka napisał:

Ten óczuć, kiedy Wybory Gramowiczów #sentyment

Pamiętasz jak dostawałem głosy i jeszcze wtedy nie musiałem nikomu za to płacić?

#jakisentyment2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 20:25, Magwisienka napisał:

>/.../
Kilka lat temu fajnie to wyszło, cała otoczka, sztab, kampania, wybory na całego :) No
ale jak wolicie.


Wielka Rzepa!!!! ( sztab wyborczy nadal na GS''ach istnieje xD )

#sentyment3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 15:51, Tyler_D napisał:

Ech ... stare dzieje i te czasy kiedy nawet ja brałem w tym udział jako kandydat. ;-D


No ba. Niestety trud kampanii zniweczyły korupcja i układy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tego nie napisałem, więc nadrabiam - bardzo fajna inicjatywa, której będę kibicował i której losy z dużą ciekawością będę śledził ;) Jeśli jednak chodzi o moich własnych kandydatów...coż, chyba miałbym problem ze wskazaniem, nawet z forum, na którym spędzam 95% czasu na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2013 o 00:33, ManweKallahan napisał:

Masz prawie tydzień na zastanowienie się :P


Nie wiem czy to coś da :D W tym roku napisałem na forum ponad 2300 postów, spędziłem tutaj mnóstwo czasu, a i tak miałbym problem ze wskazaniem osób, które w moich oczach szczególnie się wyróżniły ;) Może w niedopowiednich tematach siedzę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo się po prostu do wszystkich już przyzwyczaiłeś :]

I zaś cholera jasna nie przelogowałem się, a już mi się nie chce...

Zoso ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 21:33, theZoSo napisał:

Albo się po prostu do wszystkich już przyzwyczaiłeś :]


Raczej do wad niektórych osób :D Przyzwyczaiłem się już do tego, że postów Ostrowiaka nie rozumiem, przyzwyczaiłem do mocno pachnących "pecetowym betonem" postów Eternala, do tego, że Janek bolduje połowę swoich postów i do tego, że Lis martwi się o temperaturę swojej karty graficznej jakby chodziło o jego życie :D
Znacznie rzadziej zdarza się, że ktoś mnie zaskakuje pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2013 o 20:54, Gramik napisał:

(...) a co się dalej wydarzy w
kwestii walki o głosy, to już w wasze ręce oddajemy ;]


Zapewne kampanie ruszą. Nic przecież, nie powstrzyma ludzi przed bezkarnym spamowaniem w tematach wyborczych. ;P

Jakby co, to się skrzyknie ekipę pięknych, młodych mężczyzn i zrobimy kampanię. Albo i nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować