Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

GTA V Online

126 postów w tym temacie

W temacie głównym o GTA V zrobiło się zamieszanie dlatego o GTA V Online będzie ten wątek.

Główny wątek o GTA V: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71831&u=2787

Lista Graczy: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=89828&pid=66

Prośby o dodanie do listy wysyłamy na moderator[at]moderator.gram.pl
Podajemy ksywkę z gram.pl, ksywkę z gry i platformę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że GTA Online wkrótce umrze śmiercią naturalną. Oczywiście zostanie pewna liczba graczy, ale ci, którzy szukali tam rozrywki, a nie męczarni odejdą (albo już odeszli). Po updacie 1.06 sporo się zmieniło, wolniej się zarabia oraz wolniej zdobywa doświadczenie. Chciałem dzisiaj zrobić zaledwie jeden poziom (z 75 na 76) i nie udało mi się to w przeciągu dwóch godzin. Wyścigi dają zbyt mało doświadczenia, zresztą ileż można jechać to samo (kanał albo więzenie to z pewnością większość wybieranych przez hosta wyścigów). Misje często są długie i tego expa również niewiele dają (nawet te 3,5k na tym poziomie to mało, a co dopiero na większym...), poza tym niestety dość często trafia się na playerów, którzy albo nie grają tylko stoją w miejscu albo na takich, którzy padają po 10 sekundach.

Chciałem dobić chociaż ten 120, żeby odblokować wszystko ale wygląda na to, że będzie bardzo trudno. Wcześniej lvl zwiększał się w całkiem przyjemnym czasie rozgrywki, gdybym wiedział, że tak będzie to grałbym wcześniej więcej. Obecnie wszystko co się robi to powtarzanie tych samych czynności w coraz to nudniejszych świecie gry (nie da się ukryć, że nawet mimo swojej wielkości robi się nudny, kiedy spędzamy w nim około setkę godzin - i to tylko w grze Online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Jaki sens by miała gra jakbyś wbił maksymalny level w ciągu miesiąca czy dwóch?
Ja max level w grze Battlefield Heroes robię już 2 lata i zrobić nie mogę bo dużo XP potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Sarturias , faktycznie ja też zauważyłem że jak pobrałem tego updata 1.06 to już pkt reputacji zdobywa sie wolniej , niz w przypadku jak to było przed tym updatem , wcześniej pkt reputacji szybko się zapełniał pasek , juz nawet po 3 wyścigach może 4 wskoczył następny poziom Rangi . A tak swoją drogą na jakim sprzecie grasz ? Ja gram na Ps 3 , jestem w ekipie Polish Nation skrót mamy PLOO . Aktualnie mam Range 65 , jak podasz mi swoje namairy to cię odszukam i możemy zagrac jakąs ciekawą akcje . Mam jeszcze pytanie takie min: wiesz może czy np: w Gta Online mozna grać z osobami z Xboxa ? czy np: gracze z Ps3 i Xboxa grają osobno w Gta Online ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2013 o 19:16, Bergmanssen napisał:

Mam jeszcze pytanie takie min:
wiesz może czy np: w Gta Online mozna grać z osobami z Xboxa ? czy np: gracze z Ps3 i
Xboxa grają osobno w Gta Online ?



Nie, każda platforma ma inne serwery. I nie chodzi tylko o GTA ale o każdą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też gram Online ,i co mnie wkurza....to że ludzie z Ekipy Gram.pl zabijają swoich !!! No kurcze nie po to jestem w ekipie aby nasz ,jak by nie było "ziom" zabijał swoich !!! np ADI90PL ...i inni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię doskonale Infinity23 , w mojej ekipie też natrafiłem na 2 osoby które mnie zabijały i to jedna osoba która jest wysoko w Hierarchi w naszej ekipie , za takie coś bym tą osobe zdegradował do rangi żołnierza . A tak apropo wiesz moze jak bym chciał zmienic inna ekipe to moja ranga ( aktualnie mam 70 Range ) to jak przejde do innej ekipy to Ranga moja zostanie taka sama tak ? Czy bede zaczynal od 0 Rangi ? Bo napewno pkt moje jakie wywalczyłem w mojej ekipie napewno przepadną jak zmienie Range . Co otym myślisz ? Jak to wygląda naprawdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi ci o level postaci to zostanie ...dziś mi się fajnie grało z kolegą z ekipy gram.pl :) hehe fajnie się Terroryzowało ludzi :) tzn jest fajny patent na Jeta z bazy bez gwiazdek i innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 11:10, Bergmanssen napisał:



Rank postaci zostanie taki jaki był, jeśli zmienisz ekipę to rangę nowej ekipy będziesz musiał nabijać od nowa, co za tym idzie - emblematy ekipy na koszulkach czy pojazdach, jak i kolor lakieru ekipy czy dymu opon będzie można zaaplikować po osiągnięciu odpowiednej rangi w ekipe. Kilka godzin aktywności w grze, z członkami ekipy czy też bez nich.

Edit: Po powrocie do starej ekipy otrzymasz rangę z jaką ową ekipę opuściłeś.

PS: Ogarnij gramatykę, bo przebijasz nawet mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch, nowe bugi, więcej lagów, upośledzony mechanik doworzący randomowe pojazdy, znikający ruch uliczny i wiele, wiele innych... jest nie wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Online zeszło na psy. Cheaty, zmodowane konta, miliardy dolarów przesyłane na randomie do każdego gracza, patche wprowadzające więcej bugów, glitchy, regularne disconnecty. Sam zakończyłem grę po tym jak moja postać otrzymała na konto $1,5b, przykre bo przy takiej ilości pieniędzy gra niczym nie może mnie zmotywować, wszystko mam darmo... Mam nadzieje że support odpowie na mojego ticketa i zresetuje moje konto GTA Online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa tryb pasywny? Ostatnio pierwszy raz go użyłem. I co? Siedzę sobie w samochodzie. Podchodzi debil i zwyczajnie mnie zabija z karabinu (a ja oczywiście nie mogę się bronić) i tak jeszcze kilka razy. To jakiś bug, czy to rzeczywiście tak działa, że nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 17:04, peter000 napisał:

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa tryb pasywny? Ostatnio pierwszy
raz go użyłem. I co? Siedzę sobie w samochodzie. Podchodzi debil i zwyczajnie mnie zabija
z karabinu (a ja oczywiście nie mogę się bronić) i tak jeszcze kilka razy. To jakiś bug,
czy to rzeczywiście tak działa, że nie działa?

Czytałem, że to działa tylko jak chodzisz/biegasz tzn. nie jesteś w żadnym pojeździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 13:44, Alehor napisał:

GTA Online zeszło na psy. Cheaty, zmodowane konta, miliardy dolarów przesyłane na randomie
do każdego gracza, patche wprowadzające więcej bugów, glitchy, regularne disconnecty.
Sam zakończyłem grę po tym jak moja postać otrzymała na konto $1,5b, przykre bo przy
takiej ilości pieniędzy gra niczym nie może mnie zmotywować, wszystko mam darmo... Mam
nadzieje że support odpowie na mojego ticketa i zresetuje moje konto GTA Online.

Zgadza się. Strasznie się na GTA : Online napaliłem a wyszło jak wyszło ... już pominę te bugi, bugi są w każdej grze, gorsze jest zachowanie graczy, od samego początku zachowują się jak zwierzęta przez co cały czas muszę chodzić z włączonym trybem pasywnym. Wrócę na dłużej do GTA : Online gdy pojawią się napady na banki - chociaż wtedy współpraca z randomowymi kolesiami wydaje się być niemożliwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Miałem mnóstwo pytań, jak zwykle po zapominałem więc jak tylko sobie przypomnę to napiszę wtedy drugi post.
A więc na początku dom. Czy jest jakiś dom który uważa się w społeczeństwie graczy GTA Online za najlepszy? Ten najdroższy jest gdzieś w środku gór i takie widoki mnie nie kręcą wcale a wcale, szukałem na tej mapce ale nie znalazłem żadnego domu z widokiem na morze. Wiadomo coś czy będą dodawać nowe mieszkania w przyszłości? Jaki z obecnych domów polecacie kupić?
Gram w GTA Online jakieś 2-3 godzinki maks, pomyślałem że może na giełdę skoczę ale niestety komunikat mi się ukazał że jest wyłączona póki co. Wiadomo kiedy będzie dostępna? Ktoś wie czy oni pracują jakoś nad tym multikiem? Nadal chyba nie ma tych wielkich skoków na bank itp..
Jest jakiś sposób który możecie polecić na szybsze zarabianie pieniędzy lub RP? Próbowałem zagrać jakiś Deatch Match ale z graczami strasznie słabo, nie mogłem nikogo znaleść. Nie ma chyba misji których można by zrobić samemu prawda?
Wiem że być może głupie pytania ale tak jak wspominałem zagrałem póki co kilka godzin ale strasznie mi się podoba, choć jedyne co robiłem to jeździłem od sklepu do sklepu okradając je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 12:13, Noma napisał:

Witam.
Miałem mnóstwo pytań, jak zwykle po zapominałem więc jak tylko sobie przypomnę to napiszę
wtedy drugi post.
A więc na początku dom. Czy jest jakiś dom który uważa się w społeczeństwie graczy GTA
Online za najlepszy? Ten najdroższy jest gdzieś w środku gór i takie widoki mnie nie
kręcą wcale a wcale, szukałem na tej mapce ale nie znalazłem żadnego domu z widokiem
na morze. Wiadomo coś czy będą dodawać nowe mieszkania w przyszłości? Jaki z obecnych
domów polecacie kupić?
Gram w GTA Online jakieś 2-3 godzinki maks, pomyślałem że może na giełdę skoczę ale niestety
komunikat mi się ukazał że jest wyłączona póki co. Wiadomo kiedy będzie dostępna? Ktoś
wie czy oni pracują jakoś nad tym multikiem? Nadal chyba nie ma tych wielkich skoków
na bank itp..
Jest jakiś sposób który możecie polecić na szybsze zarabianie pieniędzy lub RP? Próbowałem
zagrać jakiś Deatch Match ale z graczami strasznie słabo, nie mogłem nikogo znaleść.
Nie ma chyba misji których można by zrobić samemu prawda?
Wiem że być może głupie pytania ale tak jak wspominałem zagrałem póki co kilka godzin
ale strasznie mi się podoba, choć jedyne co robiłem to jeździłem od sklepu do sklepu
okradając je.

Najlepszy to nie da sie dokładnie powiedzieć. Zależy od gustu ale im więcej kosztuje tym jest większy i lepiej urządzony + większy garaż. Od czasu do czasu dodają chyba nowe mieszkania, a przynajmniej tak mi sie wydaje bo lista sie wydłuża. Nie wiadomo o tych skokach dużo ale ostatnio dodali jakiś skok na jacht i to może być jakieś preludium w strone innych skoków. Najlepiej grać przetrwanie (darmowe bronie i amunicja) to daje tak z 20k$ i 3,4-3,75k rp za ukończenie 10 fali. Jak masz karabin snajperski to najlepiej robić misje "rzecz bliźniego twego" czy jakoś podobnie. Jest znacznie krótsza od przetrwania a daje prawie takie same nagrody na trudnym (nawet solo jak masz snajperke to bez problemu to zrobisz w 8 min max)(18k$ i 1970 rp). Są też i glitche ale to opcja dla bardziej zaawansowanych graczy co mają już najlepsze samochody i mieszkania (duplikowanie sportowych samochodów i sprzedawanie ich itp itd chociaż niektóre glitch są "ryzykowne"). A pytania nie głupie tylko normalne, prawie jak faq.
Edit: Aha, i nie zapomnij o sprzedawaniu samochodów w LS customs. Możesz sprzedać prawie dowolny pojazd za 700-9500$. No ale można sprzedać tylko jeden pojazd na 45 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2013 o 17:04, peter000 napisał:

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa tryb pasywny? Ostatnio pierwszy
raz go użyłem. I co? Siedzę sobie w samochodzie. Podchodzi debil i zwyczajnie mnie zabija
z karabinu (a ja oczywiście nie mogę się bronić) i tak jeszcze kilka razy. To jakiś bug,
czy to rzeczywiście tak działa, że nie działa?


Tak jak powiedział Riddl3r + jeszcze to że mogą ciebie bez problemu rozjechać, wysadzić, trącać, powalać itp.
Czyli cały sens w paru słowach: Nie możesz używać broni a oni mogą. Tyle że oni tak czy inaczej mogą cie zabić z czy bez trybu pasywnego. Jeśli chcesz się przemieszczać swobodnie bez dzieci i innych ludzi zabijających innych bez powodu to zostaje ci włączenie prywatnej sesji dla znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, swoją drogą polecasz jakieś auto? Czy jest w grze jeden samochód jakiś uznawany za super najlepszy? Co sądzisz o tym samochodzie co doszedł teraz z tą aktualizacją biznesową? Ten za 500 tyś $ wygląda fajnie ale czy jest dobry?

Możesz polecić jakiś dobry sposób na szybki farm rp? Mam dopiero 10 rangę, głównie co robiłem to okradanie sklepów i kilka misji gdzie jest kategoria "1-2 graczy" te 1-4 nie daje rady samemu, a czekanie na ludzi zajmuje zbyt długo. Chciałbym jakoś szybko wbić tą rangę.

Chętnie z kimś pogram jeśli gracie na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2014 o 16:16, Noma napisał:

Okej, swoją drogą polecasz jakieś auto? Czy jest w grze jeden samochód jakiś uznawany
za super najlepszy? Co sądzisz o tym samochodzie co doszedł teraz z tą aktualizacją biznesową?
Ten za 500 tyś $ wygląda fajnie ale czy jest dobry?

Możesz polecić jakiś dobry sposób na szybki farm rp? Mam dopiero 10 rangę, głównie co
robiłem to okradanie sklepów i kilka misji gdzie jest kategoria "1-2 graczy" te 1-4 nie
daje rady samemu, a czekanie na ludzi zajmuje zbyt długo. Chciałbym jakoś szybko wbić
tą rangę.

Chętnie z kimś pogram jeśli gracie na PS3.

PSN: misieq
Najlepszy jest enfinity fx za 795k chyba ale ten nowy za 500k ma podobne osiągi (1KM mniej ale za to szybciej do 100 dochodzi) więc są prawie takie same tyle że nowy szybciej przyśpiesza.
To nie bierz misji przez kontakty ale wyciągasz telefon>lista gier(czy jakoś tak, ikonka po lewej stronie odpowiednio na przycisku 4 jakby to był normalny telefon)>misje kontaktów i dołączy cie do misji z ludzmi czekajàcymi. Od patcha chyba 1.06 ciężko sie zdobywa rp i idzie teraz to znacznie wolniej niż przedtem. Można robić misje (+z członkami ekipy jak robisz to dostajesz bonus rp) albo próbować szukać i używać glitchy (jak np twn że za każdy zgon dostajesz 200rp itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować