Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sezon drugi The Walking Dead z datą premiery. Pierwsza seria w pudełkowej wersji GOTY debiutuje w Polsce

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Do premiery pierwszego epizodu drugiej serii The Walking Dead miało dojść już w listopadzie, ale produkcja Telltale Games dopiero w ostatniej chwili wślizgnie się do worka Świętego Mikołaja.

Przeczytaj cały tekst "Sezon drugi The Walking Dead z datą premiery. Pierwsza seria w pudełkowej wersji GOTY debiutuje w Polsce" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co z PC? Season 1 w promocji co chwila chodzi na steam za mniej niż 7 euro a zbliża się wyprzedaż świąteczna na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tom180
Polska wersja jest gotowa od dawna. Zadbali o takową fani tytułu z Graj Po Polsku. Prawdopodobnie tłumaczenie jest lepsze, niż Ci zaoferuje studio pracujące w wyznaczonych godzinach ''bo trzeba zarobić na chleb''. Tak więc śmiało kupuj i graj z fanowskim tłumaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2013 o 16:27, Zdzichacz napisał:

Nie na PC? Nie no... Techland pokpił sprawę. Na 100% bym kupił wersję pudełkową PC.


Mogłeś też kupić Humble Bundle jak było, za ułamek ceny wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2013 o 08:16, Zdzichacz napisał:

Wolę pudełka niż wersje cyfrowe.


Ja też wolę pudełka. Ale ciężko kupować takie wersje, kiedy ich ceny są tak idiotycznie wysokie. Opłaca się tylko przy preorderach, później praktycznie zawsze cyfrówki są tańsze.

A Walking Dead chyba i tak wymaga Steama (kupiłem na Originie i dostałem steam keya), więc w ogóle bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować