Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego dla abonentów PlayStation Plus w styczniu?

10 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Póki PlayStation 4 nieco się nie zestarzeje, możemy powoli przyzwyczajać się do gier indie w ofercie PS Plus. Co do innych konsol - jest wyjątkowo przyzwoicie, bo w styczniu czeka na nas choćby Borderlands 2 i DMC na PS3.

Przeczytaj cały tekst "Co nowego dla abonentów PlayStation Plus w styczniu?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Marcu zapewne będzie killzone czy NFS dopiero xP zapomnijcie o jakiś grach AAA na PS4 przez najbliższy czas tylko indie/arcade, co nie zmienia faktu, że teraz na PS3 co miesiąc w plusie zapewne będą syte gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze większość gier z plusa na Vite jest dobra więc chyba się zdecyduję .Ale za kartę pamięci na te gierki pewnie trzeba będzie wybulić drugie tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kurcze większość gier z plusa na Vite jest dobra więc chyba się zdecyduję .Ale za kartę
> pamięci na te gierki pewnie trzeba będzie wybulić drugie tyle:(

Widywałem nowe 32GB za 250zł, ale to wymaga polowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2013 o 14:29, LastOrder napisał:

Kurcze większość gier z plusa na Vite jest dobra więc chyba się zdecyduję .Ale za kartę
pamięci na te gierki pewnie trzeba będzie wybulić drugie tyle:(


Ja ostatnio kupiłem memorkę 32 GB w Saturnie za 229 zł. Będziesz pewnie musiał poczekać na po święta (bo teraz coś tych kart do Vity nigdzie nie widziałem). Do tego kupiłem bundla za 899 zł w sklepie z kartą 16 GB i zestawem ośmiu gier (EuroRTV). Karta z bundla sprzedałem za 130 zł. Tak więc za te 1000 możesz mieć w sklepie stacjonarnym Vite + 32 GB + kilka dodatkowych gier. Szkopuł w tym, że te 32 GB to mało ;) Wrzuciłem lepsze gierki z plusa + kilka klasków z PSP i koniec pamięci. Trzeba by z 64 GB mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować