Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 6 - recenzja

15 postów w tym temacie

Nie. 6tka wprowadza sporo zmian na plus i jakkolwiek nie jest DUUZO lepsza pozycja od GT5, to jednak nie ma sensu bawic sie we wczesniejsza odslone.

Chyba, ze chcialbys pograc w tryb B-Spec (w tym trybie to nie Ty jestes kierowca, a Ty jedynie przekazujesz sugestie jak wirtualny ''racer'' ma grac), bo ten zostal calkowicie wyciety z GT6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt o to nie pytał ;)

=========
Recka zawiera w sobie w sobie większość tego, czego się po nowym GT6 spodziewałem, matko boska ile czasu musiałem na to czekać.. :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest kupowac sprzet od firmy, ktora uwaza Polske za kraj 3 (albo i 4?) kategorii, a ogół graczy jak lemingi, ktorym wydawac by sie moglo mozna wcisnac KAZDY najgorszy pomysl? Na szczescie okazalo sie, ze gracze jednak do konca pomiatac soba nie dadza, wiec Microsoft zamiast XBox One, mial przydomek X-Box 180 (od tych wszystkich zmian)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jest sens bawić się w piątkę, gdy teraz szóstka wyszła? To prawdziwe pytanie, nie retoryczne.
według mnie, jest. 3 czy 4 dni temu byłem w podobnej sytuacji, kupiłem konsole i chciałem Gran Turismo tylko nie wiedziałem, z którym numerkiem. obecnie śmigam w GT5 Academy Edition, wyrwałem ją za 70 złotych. Jak skończę, to porozglądam się za GT6. W moim przypadku, wiedziałem, że będę chciał obydwie części, bo uważam, że to świetna gra (mimo swoich kilku, może nawet kilkunastu wad ;) ), a podejrzewam, że ciężej będzie grać w 5tkę, gdy najpierw obskoczy się 6stkę. Zanim skończę GT5 to GT6 zdązy stanieć, więc i trochę się zaoszczędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, jesli chce sie zagrac w obie to lepiej zaczac od GT5. Szostka to pewien krok do przodu, takze w zakresie prowadzenia i feelingu, po tym nie chce sie wracac do piatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tylko zaczynając od szóstki do poprzedniej już bym nie wracał. Nie ma fabuły, więc nie muszę wiedzieć co się wcześniej zdarzyło. Po prostu chciałbym pograć w jakieś porządne wyścigi na PS3. Przymierzam się jeszcze do pierwsze GRIDa oraz jakiegoś DIRTa. NfSy to tylko eksperymentalnie sprawdzam co się dzieje z moją niegdyś ulubioną marką. Ale dochodzą też kwestie cenowe, więc jeśli będzie mi się to opłacać, to kupię piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w GT od samego początku serii i powiem że 7.5 to moim skromnym zdaniem mimo że GT6 wad pozbawione nie jest, to zdecydowanie za mała ocena. Jakby nie patrzeć to jednak "największa" gra traktująca o samochodach, wyścigach i całej towarzyszącej temu ottoczce.
Więc chociażby z tego powodu powinno być minimum 8.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować