Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs świąteczny - zgarnij klawiaturę Razer Marauder

741 postów w tym temacie

Normalnie oskarże gram.pl o utratę zdrowia!!! Lucas nie śmiej się tylko daj to pytanie, ludzie też chcą mieć święta!

</rage mod off> <10min>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy można odpowiedź tutaj podać do ogłoszenia wyniku. Lepiej nie, żeby nie być zdyskwalifikowanym.
Całego regulaminu konkursu nie czytałem! (Dziw, że w ogóle cokolwiek go przeczytałem :O)

A odpowiedzi nie znałem. Po prostu poszedłem w google. Mam nadzieję, że pewnie strony nie kłąmią :P

EDIT: Dalsze czytanie o Cyanide wyjawiło, że nie trafiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach. Dobrze wiedzieć, że ta seria wcześniej nazywała się ciut inaczej :D

Gratulacje dla zwycięzcy, pytanie było podchwytliwe^^ Ja wiedziałem, że gdzieś dzwoni, ale jak się okazuje (teraz doczytałem)- nie w którym kościele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:15, Kubapl01 napisał:

nie widzę pytania :O


Nie tu ;p

@Chopek

Ja postawiłem na co innego. Pytanie dość trudne, więc może mam szanse na klawiaturę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś zasugerować prawidłową odpowiedź lub dać link do niej bo ja strzeliłem że chodzi o gre dotycząca pewnych ludzi lubiących pedały :) ale pewnie nawet jak trafiłem to nie wygram bo mialem jakies 3 minutowe opuźnienie przez pewien ciekawy artykuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:20, Chomiszczak napisał:

może mi ktoś zasugerować prawidłową odpowiedź lub dać link do niej bo ja strzeliłem że
chodzi o pewnych ludzi lubiących pedały :) ale pewnie nawet jak trafiłem to nie wygram
bo mialem jakies 3 minutowe opuźnienie przez pewien ciekawy artykuł

Twoja wskazówka jest prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2013 o 22:16, Thrandir napisał:

Ach. Dobrze wiedzieć, że ta seria wcześniej nazywała się ciut inaczej :D

Gratulacje dla zwycięzcy, pytanie było podchwytliwe^^ Ja wiedziałem, że gdzieś dzwoni,
ale jak się okazuje (teraz doczytałem)- nie w którym kościele :D

Dokładnie, seria nie miała Pro na starcie w nazwie.
To oznacza, że z dalszych etapów konkursu zostaje zdyskwalifikowany zadymek, bo zgarnia klawę, podając prawidłowy tytuł gry o 22:06:29. Thrandir, byłbyś o 20 sekund szybciej, ale dałeś to nieszczęsne Pro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować