Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - trwa licytacja gadżetów z Grand Theft Auto V

102 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2014 o 21:11, Plagasul napisał:

Nawet jeśli zrobiłem, to nie będę się tym chwalił, żeby sobie podbudować ego na jakimś
głupim forum komputerowym :P :P :P.

Czyli nie zrobiłeś.

Bo ego to sobie próbujesz mimo wszystko podbudować, ale opluwaniem i oczernianiem.
Z mojej strony EOT. Jesteś zwykłą moralną hieną. Nie dość że sam nie pomagasz ( co w sumie jest zrozumiałe), to jeszcze irytujesz się faktem że ktoś inny ma chęć wspomóc taką inicjatywę.
Bardzo jestem ciekaw czy zabierając swoje dzieci do lekarza będziesz sprawdzał czy przypadkiem sprzęt nie został podarowany przez orkiestrę. Byłby to nawet zabawny widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby po co miałbym sobie podbudowywać ego na jakimś forum o grach, bo jakiś Darkstar181 będzie oburzony? Tak mnie gnoisz, o praworządny dobry, jakbyś sam prowadził ze dwie udane organizacje charytatywne, ratował dzieci afrykańskie z wojska i ufundował sprzęt niejednemu szpitalowi. A pewnie dałeś ze 2 zł i otrzymałeś za to serduszko.

Myślałem, że jak pomagać, to z serca, a nie po to, żeby się z tym obnosić i potem gnoić innych na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam jeszcze, że obrońcy wośp chyba znają tylko wośp z instytucji charytatywnych, a przynajmniej takie wrażenie sprawiają - bo jak mają znać coś innego, co nie jest już (tak) medialne, ergo - w ogóle o tym nie słychać? Ot, podstawiona przez państwo akcja charytatywna, żeby wszyscy mogli się dobrze poczuć.

Szczególnie, że wyzywanie od hien moralnych to tylko u obrońców Owsiaka widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 08:05, Lordpilot napisał:

Przecież co roku się na niego "ulewa" i w tym roku na pewno nie będzie inaczej.


Przez śruby miałem na myśli wyciągnięcie haków i zamknięcie całego "interesu". Bo gadać, to gadają od lat i gadać będą, niezależnie od tego, co by Jurek zrobił lub nie zrobił. Po prostu tak już jest, że istnieją na tym świecie małe, nienawistne ludziki, które kochają chyba tylko siebie i może jeszcze swoje matki (ale ojców już niekoniecznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 14:37, Plagasul napisał:

Panie Vojtas, ja zapytam, czy zna pan więcej takich inicjatyw niż tylko wośp i czy z
równym ferworem pan ich broni.


Znam. I śmiem twierdzić, że żadna z nich nie jest w Polsce tak atakowana jak WOŚP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że kościelne są bardziej i o ile wośp jest widziany jako "ten dobry sposób na pomoc", tak kościelne akcje spotykają się z ogólnym społecznym ostracyzmem.

A ostatnia część pańskiego posta jest obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 14:44, Plagasul napisał:

Powiedziałbym, że kościelne są bardziej i o ile wośp jest widziany jako "ten dobry sposób
na pomoc", tak kościelne akcje spotykają się z ogólnym społecznym ostracyzmem.



Chyba żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Z tych bardziej znanych - ani na Caritas, ani na "Szlachetną Paczkę" (w tym roku reklamowaną chociażby w ogólnodostępnej TV) nie ulewa się co roku tyle, co na WOŚP. Poczekajmy do finału, zarzucę ledwie dwa linki i będziesz miał żółci od koloru do wyboru .Paszkwile na WOŚP pójdą jak co roku w dziesiątki jeśli nie setki. Ja dla odmiany poproszę o powiedzmy z pięć tekstów mieszających z błotem Caritas i choćby dwa "Szlachetną Paczkę". Miło by było gdybyś dał te linki nie tylko z urbanowej gadzinówki (NIE), żebym mógł faktycznie stwierdzić, że tych ataków jest tyle, że to już faktycznie "ostracyzm".

Dnia 05.01.2014 o 14:44, Plagasul napisał:

A ostatnia część pańskiego posta jest obrzydliwa.




W żadnym wypadku - obrzydliwe to są Twoje posty, Vojtas się wypowiedział z wyjątkowym taktem i umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 15:01, Lordpilot napisał:

W żadnym wypadku - obrzydliwe to są Twoje posty, Vojtas się wypowiedział z wyjątkowym
taktem i umiarem.


No jasne, bo przecież na wośp złego słowa nie można powiedzieć. Ja się zastanawiam kto tu jest bardziej obrzydliwy, ja nikogo nie wyzywam od hien moralnych ani nie sugeruję jakichś dziwnych relacji w rodzinach. I kto tu jest małym człowieczkiem?

Mam nadzieję, że dzięki mnie poczuliście się wszyscy moralnie lepsi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak się kiedyś obudzicie w szpitalu podłączeni do aparatury z serduszkiem to nabierzecie
> zaufania do tej instytucji.
Nabiorę zaufania ale do służby zdrowia że sprawnie się mną zaopiekowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba są mądrzejsze od paru bywalców tego forum, którzy próbują przeforsować teorię, że jak "nieprzyjaciele wośp" obudzą się kiedyś w szpitalu przy sprzęcie z serduszkiem, to zmienią zdanie na temat Owsiaka i jego wesołej ekipy i będą im wdzięczni. Chciałem powiedzieć tak: HAHAHAHAHA XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Sprzęt służący do ratowania życia ostatecznie służy tylko do tego. Niezależnie kto go ufundował, albo komu pomógł. Nie widze powodów do zadymy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 20:37, Plagasul napisał:

Chciałem powiedzieć tak: HAHAHAHAHA XD.


Z każdym postem tylko potwierdzasz tezę, którą postawiłem wyżej. Nie masz się więc, o co obrażać. Stwierdziłem jeno fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to tylko dlatego, że nie ufam wośpowi i nie daję się porwać całej tej medialnej hucpie? Ja bym się waszej, tj. obrońców Owsiaka, działalności przyjrzał, bo póki co tylko wy wyzywacie innych i bawicie się w populizmy, jakby krytykowanie WOŚP-u było prawnie zakazane. A nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2014 o 21:16, Vojtas napisał:

Z każdym postem tylko potwierdzasz tezę, którą postawiłem wyżej. Nie masz się więc, o
co obrażać. Stwierdziłem jeno fakty.


Szkoda zdrowia, nerwów i czasu na karmienie trolla. Olej go, znudzi się i pójdzie sobie usiąść w kąciku dalej snuć swoje teorie spiskowe.

/off-top

Jak na razie wielkiego szału w licytacji zestawu nie ma. 780 złociszy, raptem 7 ofert w ciągu ostatniego tygodnia... Nie sądzę, by zestaw przekroczył 1000. Ale zobaczymy, jeszcze 8 dni do końca. Może później ludzie się rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to miały być te twoje "świetnie prowadzone dyskusje"? Nie wiem, czy bronienie wośpu was rozgrzesza, może wydaje się wam, że tak, ale póki co tylko wy wyzywacie resztę od trolli, hien moralnych i innych takich, stwierdzacie "fakty" będące w istocie waszymi urażonymi uczuciami i emocjami spowodowanymi tym, że ktoś powiedział coś złego na organizację charytatywną, co do której działalności nie jest do końca przekonany, a nie żadnymi konkretami. Słaba społeczność, życzę wam więcej takich spamerów jak teraz, zasługujecie na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o wośpie mówimy, to co do samej inicjatywy nic nie mam, takie dodatkowe dofinansowywanie z kieszeni podatnika. To do pana Jerzego już owszem. I nie ważne jak wiele pieniędzy zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować