Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Czat gram.pl.

1435 postów w tym temacie

Cześć,

To znowu ja, ja i moje pomysły…

Od pewnego czasu wspólnie z michal19 (znanym jako Maślanka) pilnie pracujemy nad uruchomieniem czata dla Was, Gramowiczów.

Potrzebujemy jednak Waszej pomocy. Nie ma to jak.. tak, tak.. wspólne czato-testowanie. :)

Jako, że zaczęły się wakacje spodziewamy się, że część z Was ma sporo wolnego czasu.

Wszystkich chętnych do protestowania czata (zajęcie przyjemne, niezbyt czasochłonne, momentami zabawne) zapraszam do zgłaszania swoich kandydatur na adres: czat@gram.pl.

Nie zapomnijcie, proszę o wpisaniu w temat wiadomości: Czat - <twoja ksywka>*
W treści wystarczy parę słów o sobie..

Na zgłoszenia czekamy do jutra (28 czerwiec) do godziny 18:00. Wybierzemy dziesięciu testerów i tylko z Nimi się skontaktujemy (zaznaczam lojalnie ;>). A potem to już tylko klikanie, klikanie, klikanie.. I czatowanie.

Listę Gramowiczów biorących udział w testach ogłosimy tutaj, w tym wątku.

W tym wątku też możemy podyskutować ogólnie o całym pomyśle.

Zapraszamy do wspólnej zabawy.. ;>

JJ + Maślanka (michal19)


* Wpiszcie swoją ksywkę z forum 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano. zamiast klocic sie na forum i robic bajzel, mozna umowic sie na szybki sparing argumentow na zcacie. latwo szybko i prawie przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila zamknęła temat o pierwszym czacie gram.pl :(. Weź. Obraziłem się :(. I nie wychwalajcie Soleili bo Jack Bauer byl pierwszy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja jestem nadal mile widziany na ewentualnym czacie, pomimo tego, że pisałem, że prawdopodobnie nie będę go odwiedzał? ;) Bo zaczynam mieć wątpliwości co do tego, co napisałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 17:45, Sarafan_Knight napisał:

Czy ja jestem nadal mile widziany na ewentualnym czacie, pomimo tego, że pisałem, że prawdopodobnie
nie będę go odwiedzał? ;) Bo zaczynam mieć wątpliwości co do tego, co napisałem. ;)

Zawsze możesz zmienić toższamość... :) Ja oczywiście nie byłbym sobą gdybym maila nie wysłał. Ostatnio mam jakiś taki nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 17:40, mikim napisał:

Soleila zamknęła temat o pierwszym czacie gram.pl :(. Weź. Obraziłem się :(. I nie wychwalajcie
Soleili bo Jack Bauer byl pierwszy :(.


dzieki :P, maila wysłałem, może akurat sie załapie :D Ale szkoda że nie jest już otwarty, tylko bedzie otwarty od jutra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 17:46, Kukowsky napisał:

Zawsze możesz zmienić toższamość... :) Ja oczywiście nie byłbym sobą gdybym maila nie wysłał.
Ostatnio mam jakiś taki nastrój.


Ja sobie przed chwilą pomyślałem: w żadnych konkursach mi się nie udaje (nie tylko na gram.pl), wiec może bym się do jakichś beta testów załapał. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2006 o 17:49, Tomi_323 napisał:

Wiem co oznacza słowo lojalnie. Tylko nie rozumiem co Soleila miała na myśli (pewnie przez
ten upał :P)


Żeby sobie ludzie nie pomyśleli, że każdemu odpowie niezależnie czy odpowiedź będzie pozytywna czy negatywna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się macie czegos czepic to nie słowa lojalnie tylko moim zdaniem literówki: "Wszystkich chętnych do protestowania czata..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować