• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukiassss

Fable zapomniane opowieści Kazdy kto nie wie co zrobić zeby napisy nie znikały w grze! Proszę o przeczytanie Tematu Rozwiązanie problemu!

Pytanie

Witam!!!A wię zaczne od tego mam karte graficzną G-Force FX 5700LE-TD256.Gdy uruchomilem poraz pierwszy grę nie wiedziałem ze bedzie cos nie tak rozpoczełem nowa gre i co widze przy pierwszej rozmowie odrazu zauwazylem ze napisy znikaja a to nie był jeden problem był tesz problem z dźwiękiem nic nie było niekiedy słychać co mówią!!!Ale z dźwiękiem szybko sobie poradzilem musiałem tylko w opcjach karty dźwiękowiej wyłączyć tryb 6 kanałowy 5.1 i ustawić na głośniki stereo.Gdy ustawilem tylko na stereo to dźwiek byl juz bardzo dobry:)Problem był chyba najwazniejszy czyli znikacjace napisy na poczatku nie wiedziałem co robić miałem na początku sterownik:81.98 i przy nim właśnie znikały napisy.Ale odrazu sie zorientowalem ze to nie wina sprzętu tylko sterownikow i dlatego sciagalem najnowszy sterownik do karty graficznej ale niestety był ten sam efekt co na poczatku potem zainstalowalem sterownik troszeczke starszy ale i to nic nie dalo..Potem sie zorientowałem ze to sa dalej za nowe sterowniki i dlatego zainstalowalem sterownik z 2004 roku ponieważ z 2004 roku dobre sterowniki były.dlatego Zainstalowalem wersje sterowników:2004-02-29 wersja sterownika 5.6.6.3. I Co sie stalo jak odinstalowane mialem tamte nowsze sterowniki i zainstalowalem sterownik 5.6.6.3 właczam gre i co widze gra dziala wszystkie napisy w 100% wyświetlane na jeszcze starszym troche sterowniku napisy tez sie wyświetlaja.A więc wniosek nowsze sterowniki do Fable nie nadają sie do gry dla niektórych kart graficznych.Kazdy kto ma problem z napisami znikającymi zainstalujcie pierwsze sterownik:2004-02-29 wersja sterownika 5.6.6.3 nie powinno byc problemow a jak jeszcze nie ten to jeszcze starszy napewno bedzie wszystko ok jestem przekonany:):)!!!Bo wiem ze zadne nowsze sterowniki nie poprawia błedu ze znikajacymi napisami>Jak sie mówi Stare ale bardzo dobre;):):)A wiec gra idzie mi teraz dobrze;)Proszę odpowiadać czy pomogł ten sterownik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A po czyjej niby? Microsoft jest producentem, to oni są odpowiedzialni za to jak ich produkt sprawuje się na najpopularniejszych kartach grafiki. Z kolei nVidia raz wypuści sterowniki które działają bez zarzutów, a drugim razem wyjdzie jakaś kulawa wersja i wszystko się na nich sypie.
Po co kupowałem karte za połowe mojej wypłaty... żeby się jeszcze zastanawiać dlaczego oryginalne produkty nie działają jak należy? Reklamacja, albo chociaż gwarancja naprawy. Bo nie po to wydaje pieniądze na produkty najlepszej jakości żeby później nie móc z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.09.2006 o 22:38, DogHell napisał:

A ja tylko chcem zapytac Ciebie Akashi z kad sciagnac te sterowniki co o nich mowisz ?

Yyyy... wpisujesz w google "91.31" i szukasz w najwyzszych wynikach? To NAPRAWDE nie jes trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.09.2006 o 22:40, Piotrek K. napisał:

> A ja tylko chcem zapytac Ciebie Akashi z kad sciagnac te sterowniki co o nich mowisz ?

Yyyy... wpisujesz w google "91.31" i szukasz w najwyzszych wynikach? To NAPRAWDE nie jes trudne
;)



A beda dzialas na GeForce6200 ?
Sorki ze zadajwe moze glupie pytania.. ale nie czaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.09.2006 o 22:53, Piotrek K. napisał:

Jasne. Masz, nawet Ci pomoge

-->> http://win-os.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2187
-->> http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_91.31_pl.html
-->> http://www.megapliki.pl/plik-161-nvidia-forceware-91.31-winxp2000.html

Do wyboru do koloru. Z kazdego powyzszego miejsca mozesz sciagnac te sterowniki :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.09.2006 o 22:53, Piotrek K. napisał:

Jasne. Masz, nawet Ci pomoge

-->> http://win-os.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2187
-->> http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_91.31_pl.html
-->> http://www.megapliki.pl/plik-161-nvidia-forceware-91.31-winxp2000.html

Do wyboru do koloru. Z kazdego powyzszego miejsca mozesz sciagnac te sterowniki :)



No sciagnolem te sterowniki ale wciaz mam znikajace i migajace napisy w grze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.06.2006 o 16:21, Lukasssss napisał:

Witam!!!A wię zaczne od tego mam karte graficzną G-Force FX 5700LE-TD256.Gdy uruchomilem poraz
pierwszy grę nie wiedziałem ze bedzie cos nie tak rozpoczełem nowa gre i co widze przy pierwszej
rozmowie odrazu zauwazylem ze napisy znikaja a to nie był jeden problem był tesz problem z
dźwiękiem nic nie było niekiedy słychać co mówią!!!Ale z dźwiękiem szybko sobie poradzilem
musiałem tylko w opcjach karty dźwiękowiej wyłączyć tryb 6 kanałowy 5.1 i ustawić na głośniki
stereo.Gdy ustawilem tylko na stereo to dźwiek byl juz bardzo dobry:)Problem był chyba najwazniejszy
czyli znikacjace napisy na poczatku nie wiedziałem co robić miałem na początku sterownik:81.98
i przy nim właśnie znikały napisy.Ale odrazu sie zorientowalem ze to nie wina sprzętu tylko
sterownikow i dlatego sciagalem najnowszy sterownik do karty graficznej ale niestety był ten
sam efekt co na poczatku potem zainstalowalem sterownik troszeczke starszy ale i to nic nie
dalo..Potem sie zorientowałem ze to sa dalej za nowe sterowniki i dlatego zainstalowalem sterownik
z 2004 roku ponieważ z 2004 roku dobre sterowniki były.dlatego Zainstalowalem wersje sterowników:2004-02-29
wersja sterownika 5.6.6.3. I Co sie stalo jak odinstalowane mialem tamte nowsze sterowniki
i zainstalowalem sterownik 5.6.6.3 właczam gre i co widze gra dziala wszystkie napisy w 100%
wyświetlane na jeszcze starszym troche sterowniku napisy tez sie wyświetlaja.A więc wniosek
nowsze sterowniki do Fable nie nadają sie do gry dla niektórych kart graficznych.Kazdy kto
ma problem z napisami znikającymi zainstalujcie pierwsze sterownik:2004-02-29 wersja sterownika
5.6.6.3 nie powinno byc problemow a jak jeszcze nie ten to jeszcze starszy napewno bedzie wszystko
ok jestem przekonany:):)!!!Bo wiem ze zadne nowsze sterowniki nie poprawia błedu ze znikajacymi
napisami>Jak sie mówi Stare ale bardzo dobre;):):)A wiec gra idzie mi teraz dobrze;)Proszę
odpowiadać czy pomogł ten sterownik..


Jesli te sterowniki naprawde dzialaja to wez powiedz m iz kad je sciagne ? Prosze ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm :) z tego co jest tutaj napisane wierze wam :P iż te stery pomogą ale to jest stary temat z ''06 więc niewiem czy ktos na to patrzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2008 o 18:54, DragoniaK napisał:

Hmm :) z tego co jest tutaj napisane wierze wam :P iż te stery pomogą ale to jest stary
temat z ''06 więc niewiem czy ktos na to patrzy :P


Ja to teraz widze :D ale problemów z tym nie miałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.08.2008 o 18:54, DragoniaK napisał:

Hmm :) z tego co jest tutaj napisane wierze wam :P iż te stery pomogą ale to jest stary
temat z ''06 więc niewiem czy ktos na to patrzy :P

mogę poznać sens tego posta? bo jak by nie było odkopałeś 1,5 roczny temat, a za archeologią jakoś tu się nie przepada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, dołączam się do tematu. Według mnie problem z wyświetlaniem napisów jest spowodowany nie nowszymi sterownikami a maksymalną rozdzielczością obsługiwaną przez Fable.
Kiedyś mając jeszcze monitor 22" a jego maksymalna rozdzielczośc była 1600x900 wszystko śmigało jak należy. Jakiś czas temu nastała mnie nostalgia na grę (i tu pojawił się problem). Nowy monitor 29" obsługuje maksymalną rozdzielczość 2560x1080, po wybraniu napisów brak... Pomogło ustawienie mniejszej rozdzielczości 1920x1080.
Dlatego wg. mnie należy bawić się rozdzielczością (ewentualnie opcjami graficznymi). W swojej karcie graficznej mam najnowsze sterowniki i to wcale nie wadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować