Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżamy ceny gier dostępnych w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

19 postów w tym temacie

gram.pl

Zmieniliśmy ceny gier Tomb Raider: Definitive Edition (PS4/XO), LEGO Marvel Super Heroes (PS4/XO), Thief (PC/PS4/XO) i Dark Souls II (PC) w pre-orderze. Oczywiście na Waszą korzyść – wszystkie są dostępne taniej!

Przeczytaj cały tekst "Obniżamy ceny gier dostępnych w przedsprzedaży w sklepie gram.pl! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Ceny gier na PS4 to przegięcie do kwadratu, wystarczy sprawdzić na Ceneo:

LEGO Marvel Super Heroes - 180 zł
Tomb Raider: Definitive Edition - 200 zł
Thief - 220 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepoważne troche te ceny u was w sklepie. Nigdy nie kupiłem żadnego konsolowego pre-ordera poza Wiedźminem. Ceny są straszne. Nie rozumiem jak sklepy w UK mogą sprzedawać Tomb Raidera za ~180 zł, a wy próbujecie wydusić 220? Ktoś w ogóle cokolwiek zamawia z gier konsolowych w waszym sklepie? Nie opłacało by sie obniżyc trochę te ceny i coś w ogóle sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało przez ten czas ale pamiętam że jeszcze rok temu prawie wszystkie gry mieliście taniej niż u konkurencji, teraz jest odwrotnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie opłacało by sie obniżyc trochę te ceny i coś w ogóle
> sprzedać?

Albo jak nie ceny w dół to jakiś program lojalnościowy. Jakbym dostał raz w roku przy moim nędznym zakupie 7-8 gier na konsolę 1 grę konsolową ( nie jakiś PSN-owy tytuł ) gratis to by było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 15:41, Jbl napisał:

Albo jak nie ceny w dół to jakiś program lojalnościowy. Jakbym dostał raz w roku przy
moim nędznym zakupie 7-8 gier na konsolę 1 grę konsolową ( nie jakiś PSN-owy tytuł )
gratis to by było fajnie :)

Też bym chętnie zobaczył coś takiego. Mogliby np. na co 5 grę dawać -50%. Na pewno chętniej bym kupił gre na gramie wtedy. A tak to nic nie kupuje. Moje wszystkie konsolowe zakupy odbywają się na allegro, w małym sklepie koło mnie albo brytyjskim amazonie. I tak zostanie jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ktoś w ogóle cokolwiek zamawia z gier konsolowych w waszym sklepie?
>

Skoro przez tyle czasu nic się w kwestii tych chorych cen na gram.pl nie zmienia, to chyba opłaca się to,nie? Ludzie są widać na tyle głupi/leniwi, że nie porównują cen w innych sklepach.
Żeby chociaż nie doliczali ceny za kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skoro przez tyle czasu nic się w kwestii tych chorych cen na gram.pl nie zmienia, to
> chyba opłaca się to,nie? Ludzie są widać na tyle głupi/leniwi, że nie porównują cen w
> innych sklepach.
> Żeby chociaż nie doliczali ceny za kuriera.
na muve.pl jak się zrobi przedpłatę to właśnie kurier jest gratis i to rozumiem, 20 zeta w kieszeni. można? można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny samych gier na PS4 to pikuś, najlepsze ceny miała sama PS4 w okresie kiedy były problemy z dostępnością. Nawet na allegro nikt tak nie windował cen jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ceny samych gier na PS4 to pikuś, najlepsze ceny miała sama PS4 w okresie kiedy były
> problemy z dostępnością. Nawet na allegro nikt tak nie windował cen jak wy.
no tu to trochę przesadzasz ;) na allegro ceny były windowane o 400-600zł w stosunku do ceny premierowej, sklep gram.pl oferował najczęściej konsolę + 3 gry+ pad, czyli ok 1800+3*250+250=2800 (tak szacunkowo) więc cena była zwiększona o jakieś 100-200zł jeśli dobrze pamiętam. tylko że w tym przypadku idea bundla bierze w łeb. inna sprawa że to właściwie bundle nie były, a zestawy przygotowane przez gram.pl żeby przy okazji sprzedaży ps4 bo przecież każdy chciał kupić, sprzedać jak najwięcej gier. takie sztuczne pompowanie statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Drogie Gram.Pl, prawdę, jaką jest, ukazują inni w komentarzach. Jeśli tak dalej pójdzie może być wam ciężko. Do jakich czasów doszło iż byle mały sprzedawca na allegro potrafi mieć kilkadziesiąt złotych niższe ceny niż duży sklep jakim jesteście. Ktoś wyżej napisał że ceny poszybowały u was w górę około rok temu, sam z tego co zauważyłem sytuacja popsuła się po wprowadzeniu do sklepu wersji cyfrowej. Od tamtej pory wszystkie! promocje dotyczą wersji cyfrowych. Niestety gracz lubiący pudełka musi u was płacić za swoją pudełkową pasję... Nieszczęsny program lojalnościowy skasowany po odejściu spod skrzydeł Cd Projektu również nie powrócił, a powinien przynajmniej do stanu jak u konkurencji. Konkludując, od czasu kolekcjonerki Wiedźmina 2 nie zakupiłem nic w waszym sklepie i zapewne nie tylko ja. Dziękuję więc kochane gram.pl, byliście bodaj drugim sklepem w którym kupiłem oryginalną grę, niestety raczej nie będziecie ostatnim w którym to zrobię, przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2014 o 18:56, jasnygwint napisał:

sklep gram.pl oferował najczęściej konsolę + 3 gry+ pad, czyli ok
1800+3*250+250=2800 (tak szacunkowo) więc cena była zwiększona o jakieś 100-200zł jeśli
dobrze pamiętam. tylko że w tym przypadku idea bundla bierze w łeb. inna sprawa że to
właściwie bundle nie były, a zestawy przygotowane przez gram.pl żeby przy okazji sprzedaży
ps4 bo przecież każdy chciał kupić, sprzedać jak najwięcej gier. takie sztuczne pompowanie
statystyk.


Dokładnie to samo robiły wszystkie markety, kupienie gołej konsoli do tej pory nie jest możliwe... Oczywiście nikogo nie usprawiedliwiam bo uważam, że jest to nie fair wobec klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować