Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief w 30 klatkach na konsolach nowej generacji - Xbox One z niższą rozdzielczością

100 postów w tym temacie

> Ludzkie oko rejestruje max okolo 30-35 FPS wiec bez frapsa nie wiedzieli byscie nawet
> czy to 30 czy 60 fps tyle w temacie :)
Drogi Kolego, Filmy puszczane w kinie maja chyba 24 klatki, i każda klatka jest wyświetlana co najmniej 2 razy, choć wydaje mi się, że była gdzieś mowa że 3 razy. A to dlatego, że ludzkie oko wychwyciłoby mruganie wynikające z braku obrazu, czarny "ekran". Czyli w kinie jest jakieś 75 klatek. Poza tym oko różnie reaguje na różne kolory więc nie ma ogólnej granicy na możliwość rejestrowania klatek. P.S. Podobno piloci potrafią rozpoznać model samolotu na zdjęciu widząc je tylko przez 1/100 sekundy albo nawet krócej.
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Jeśli Ci spada w BF 4 framerate do 10 fpsów, to radzę ten karton zwany komputerem z przed
10 lat wymienić na coś nowszego ;>. Po 2 ilu to konsolowców wmawia nawet do tej pory
że różnicy graficznej nie ma między PS 3, xbox 360 a PC gdzie różnicę nawet sami developerzy
mówią,

Pisze to osoba, która nie widzi różnicy między ilością FPSów :>

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

GF za 1k nie daje rady?

Mam pokazać benchmarki w niektórych grach? Pokazywałem w innym temacie. Pewnie zwalisz to na skopaną optymalizację w tych tytułach, ale jednocześnie będziesz pierwszą osobą, która przy grze, która działa słabo na PS4/Xbone wytknie ich moc :>

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Chyba nigdy takowego nie używałeś, mój GTX 560 daję radę z paluszkiem
w czterech literkach z grami i uwierz mi na słowo że na wysokich detalach (hmmm czyżby
takie same jak PS 4 i xOne) wyciąga więcej fps niż konsole. Bugi? Pokaż mi bugi na PC
których nie ma konsola, ahh czyżby sławny AC 3 jak to szło, PS 3 zacinał się po za miastem
czy w mieście? A na xboxie było na odwrót ;>, gdzie do tej pory patche tego nie połatały
i sporo ludzi przeniosło się do gry na PC...

Tymczasem w Bostonie w AC3 jak były dropy FPSów tak są dropy...

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

TR DE, patrz że wersja na PC''ty ma rok,
gdyby wychodziła na równi z next genami to znów pobiła by na łeb na szyje konsolowe wersję...

Ale jej nie ma i wersje na current-geny są na ten dzień tymi lepszymi wersjami

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Wiem że konsolowców bół w tyłku ściska (nie wszystkich oczywiście) że gry na PC działają
lepiej i wyglądają lepiej i dominują na starcie nad next genami, ale radze zacisnąć zęby
i przestać siać jad,

Na których PCtach? Bo PCty to mnóstwo konfiguracji i high-endów nie ma wcale tak wiele ludzi.

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Może czasami napisałem bzdury ale nigdy nie wymyśliłem takiej jak twoja, do tego nie
zllicze jak na forum np takiego GoL''a było płaczy "Czemu, wiedźmin nie wychodzi na moje
PS 3?".

Odezwała się osoba, która płacze o GTAV, RDR czy inne exy, by wyszły na PC. Chryste, co za hipokryzja.

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Sterów? Chodzi o sterowniki jak mniemam, a co z nimi jest źle? Co aż tak leniwy
jesteś by wgrać sobie sterowniki?

Jak rozumiem, sterowniki certyfikowane są zawsze działające bezproblemowo i nie ma z nimi NIGDY problemów. Mhm, jasne. Weźmy chociażby problem z cieniami w UE3 na sterownikach nVidii parę lat temu (seria 296?) czy problem z frame-time w sterownikach AMD.

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Aż to skomplikowane jest? Btw mój GF w tej chwili
kosztuję chyba 600 zł albo mniej (nie powiem dokładnie bo nie wiem ) i uwierz że nie
mam spadków do 10 fpsów, do tego powiedz mi czy na tych GLORIOUS konsolach odbyła się
jakaś impreza e-sportowa? Raczej nie, chyba że w mario na pegasusie jak jeszcze internet
nie był tak popularny w Polsce ;>.

Hue, hue, hue. Znowu popisujesz się niewiedzą.
Przykład pierwszy z brzegu:
http://www.majorleaguegaming.com/
Niedługo turniej w Call of Duty na Xboksie.
Drugi przykład:
http://en.wikipedia.org/wiki/World_Cyber_Games
W co grano? Ot, chociażby w Halo 2, Gears of War (na Xboksach)
Nie widziałem też, by w FIFĘ czy bijatyki grano na imprezach na PC :>
O NBA2K14 nie będę się wypowiadał bo nie grałem

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

jedynie czytałem opinie ludzi na jej temat i nie było problemów... I to TY i paru tobie
podobnych naginasz rzeczywistość i nie możesz się z nią pogodzić wywołują w tej chwili
wojenkę w którą wciągasz mnie i paru innych użytkowników... Mam nadzieję że długo nie
zagościsz na tym forum. BTW Człowieku gdzie ja do jasnej anieli napisałem coś o tym że
gry nie chodzą mi w 60 fpsach albo cokolwiek o moim komputerze wcześniej, skończ wymyślać
swoje bzdury... Fanboystwem od Ciebie śmierdzi na lata świetlne ;>.

I kto to pisze -_-

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Nilfheim To jest złośliwe określenie na PC''towców, stworzone przez tą fanboyską
część konsolowców :). Nie uważam by PC był nie zastąpiony ale pod względem wydajności
przewyższa konsole, i to jest prawda której nie zaprzeczy nikt, gdyby było inaczej to
gry nie powstawały by na PC''tach a na konsolach xD (czekalibyśmy nie 5 lat na produkcje
Rockstara a 20 lat wtedy :D).

Gry powstają na PC, bo to maszyny do pracy są i mają odpowiednie oprogramowanie. Konsole są tylko do grania. Ale widzę, że fanbojstwo cię zaślepiło.
Co do wydajności - patrz wyżej.

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Wybaczcie za bulwers ale takie głupoty jak czytam muszę skomentować, bo nienawidzę osób
które patrzą tylko na błędy ludzi mających inne platformy a sami swoje zamazują chodź
popełniają takie same albo i gorsze.

Hue, hue, HUE HUE HUE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 01:32, Ksywiarz napisał:

przed premierą John Carmack( czyli imo osoba, która ojak nikt inny zna się na kwestiach
technicznych ) mówił, że napalanie się na 1080p i 60 FPS to czysta naiwność.


I gdzie teraz jest A.K.Henrar ze swoim "Linki! Linkiiiiii!" ?

Ach tak, Ksywiarz nie jest Eternalem, więc się na niego nie uwziął.

Hue, hue, HUE HUE HUE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 10:05, Cygi napisał:

I gdzie teraz jest A.K.Henrar ze swoim "Linki! Linkiiiiii!" ?


Już nie płacz.
http://www.vg247.com/2012/12/18/carmack-believes-many-next-gen-games-will-still-target-30-fps/
I oczywiście jeszcze to:
http://www.eurogamer.net/articles/2012-06-20-carmack-next-gen-visuals-will-be-what-we-already-have-but-a-lot-better

One improvement many gamers are hoping for is games running at 60 frames per second in 1080p natively. But Carmack, whose programming smarts helped make last year's FPS Rage achieve a super smooth 60fps throughout, cast doubt on this becoming a reality.

"If you take a current game like Halo which is a 30 hertz game at 720p; if you run that at 1080p, 60 frames with high dynamic frame buffers, all of a sudden you've sucked up all the power you have in the next-generation," he said.


Tymi linkami zarzucałem już parę razy i jak widzę muszę znowu. Chyba wrzucę je do bookmarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Nilfheim To jest złośliwe określenie na PC''towców, stworzone przez tą fanboyską
część konsolowców :).


Nie, nie zmyślaj teorii spiskowych - http://knowyourmeme.com/memes/the-glorious-pc-gaming-master-race .

To określenie, na które żałośni elitaryści sobie zapracowali. ;)

Dnia 20.02.2014 o 02:11, Eternal101 napisał:

Nie uważam by PC był nie zastąpiony ale pod względem wydajności
przewyższa konsole, i to jest prawda której nie zaprzeczy nikt,


Ja zaprzeczę, bo to nie jest prawda. PC MOŻE być dużo silniejszy od konsol, to wynika z natury PC jako otwartej platformy. Jaki odsetek takich maszyn istnieje można sobie choćby sprawdzić w statystykach Steama.

Aha, no i na twoim miejscu powstrzymałbym się przed wyzywaniem ludzi od fanbojów, bo w twoim wykonaniu to straszna hipokryzja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2014 o 23:23, SplitGrave napisał:

Mam nadzieję, że kiedyś zdasz sobie sprawę z tego, jaką głupotę tutaj napisałeś. "Nie
ma różnicy między 30, a 60 fps" xD Dobre, dobre, oby więcej takich dowcipów.


Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 11:14, Niflheim napisał:

Aha, no i na twoim miejscu powstrzymałbym się przed wyzywaniem ludzi od fanbojów, bo
w twoim wykonaniu to straszna hipokryzja. ;)


Hipokryzja? Huahahaha dobre sobie, czyli konsolowcy na PC''towców mogą wjeżdać ale PC''towcy na konsolowców już broń Bóg co nie? BTW PC nie jest MOŻE a jest na pewno silniejszy od konsol czy to starych generacji czy obecnej PS 4 xbox one. Mój komputero obecny nie jest demonem szybkości ale jestem pewien że thief będzie ponad 30 fpsów miał na wysokich i fhd ;>. A po 2 Co do tego "glorious PC" jest to złośliwe określenie i tyle ludzi któzy nie mogą przełknąć tego że ktoś broni swojej docelowej platformy (w tym przypadku PC).

Lordpilot Raczej błędne bo ja nie wklejam jakichś zdjęć i to żałosnych a mam parę na konsolowców i konsole :)


Henrar Nie widzę między 60 a wzwyż, między 30 a 60 widac jak na dłoni, i póki co w żaden sensowny sposób nie udowodniłeś mi że jest inaczej, wiec takie komentarze są nie na miejscu.

Tak czekam na te twoje benchmarki (tylko prosze oficjalne a nie jakieś z kosmosu wzięte).

A ile czasu jest się w Bostonie błagam, przynajmniej w miastach w których większość akcji się dzieje nie mam dropów w przeciwieństwie do konsolowych wersji

Nie ma, bo by zniszczyło przeznaczenie edycji "Definitive Marketing Edition" :D. Ale no cóż nie ma to jak sprzedawać 2-krotnie TĄ SAMĄ grę z liftingiem lekkim.

Skoro ludzi stać na wydawanie 2k na konsole i 200 zeta na gry na nie to i stać na high endowy sprzęt który jak zliczałem z GTX 770 i i7 4770k i 16gb Ramu oraz dyskiem SSD kosztuje około 3,5k (jeśli się składa samemu bo jak sie kupuje gotowce to się kupuje że tak powiem gówno) ;>.

Ja płacze o RDR? hahahahahaha a w GTA V mam wbite już... Inne exy? Pokaż mi o jakie inne exy płaczę? No czekam bo teraz już KŁAMIESZ! O GTA V fakt troszkę popłakałem ale widzę że Rockstar chcę ludzi zmusić by kupowali starą generację specjalnie dla jednej gry dlatego nie wydaje na PC.


I oczywiście te zawody są tak słąwne jak te z LOL''a, Doty, SC 2, czy dawniej z CS''a? Błagam cię wykopałeś to z najgłebszych podziemi i próbujesz zbić oczywistość ;/. To widać mało widzisz, po za tym zobacz jakie są wartości pieniężne nagród z konsolowych turniejów a jakie z PC''towych, tyle w temaciku. Btw szkoda że nie widać ile ludzi ogląda dany strumyk ;<.


Ja to pisze i co?


Ehh widzę że to Ciebie zaślepiło fanbojstwo do konsol i aż tak trudno ci jest przyjąć coś oczywistego, smutne (aż sondaże wyborów mi się przypominają :D jeśli wiesz co mam na myśli).


Co ja takiego śmiesznego napisałem? Ja tam nic śmiesznego nie widzę?


Cygi A co ma uwzięcie się? Jeśli chce się obalić tezę to każdego a nie danej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Hipokryzja? Huahahaha dobre sobie, czyli konsolowcy na PC''towców mogą wjeżdać ale PC''towcy
na konsolowców już broń Bóg co nie?


Nie, hipokryzja bo sam jesteś fanbojem.

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

BTW PC nie jest MOŻE a jest na pewno silniejszy od
konsol czy to starych generacji czy obecnej PS 4 xbox one.


Przynajmniej raz postarałbyś się zrozumieć to co czytasz, albo napisać coś sensownego... PC MOŻE być silniejszy, ja np. do grania poza domem używam lapka tylko niewiele silniejszego od last genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 10:05, Cygi napisał:

I gdzie teraz jest A.K.Henrar ze swoim "Linki! Linkiiiiii!" ?

Ach tak, Ksywiarz nie jest Eternalem, więc się na niego nie uwziął.

Hue, hue, HUE HUE HUE.


Mam dość Twoich personalnych zaczepek moderator Karharot ostatnio ostrzegał nic to nie pomogło ja daję Degrad -2 - Radzę skończ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 12:56, Niflheim napisał:

Nie, hipokryzja bo sam jesteś fanbojem.

Ja fanbojem jestem? Pokaż mi to proszę Cię litości...

Dnia 20.02.2014 o 12:56, Niflheim napisał:

Przynajmniej raz postarałbyś się zrozumieć to co czytasz, albo napisać coś sensownego...
PC MOŻE być silniejszy, ja np. do grania poza domem używam lapka tylko niewiele silniejszego
od last genów.

Uwierz mi że zawsze czytam to co piszecie, i zawsze ze zrozumieniem więc takie opinie sobie daruj bo to tak jakbyś stwierdził że jestem "głupi"... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Henrar Nie widzę między 60 a wzwyż, między 30 a 60 widac jak na dłoni, i póki
co w żaden sensowny sposób nie udowodniłeś mi że jest inaczej, wiec takie komentarze
są nie na miejscu.

Jak chcesz zauważyć różnicę między 60 klatkami a wyższą ilością na monitorze z odświeżaniem 60Hzów? :>

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Tak czekam na te twoje benchmarki (tylko prosze oficjalne a nie jakieś z kosmosu wzięte).

Oficjalne, znaczy od kogo?

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

A ile czasu jest się w Bostonie błagam, przynajmniej w miastach w których większość akcji
się dzieje nie mam dropów w przeciwieństwie do konsolowych wersji

Nie, wcale nie ma dropów. Masz magiczny komputer a wszystkie sygnały od graczy są spiskiem konsolowców.

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Nie ma, bo by zniszczyło przeznaczenie edycji "Definitive Marketing Edition" :D. Ale
no cóż nie ma to jak sprzedawać 2-krotnie TĄ SAMĄ grę z liftingiem lekkim.

Ktoś każe ją kupować? Chyba nie.

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Skoro ludzi stać na wydawanie 2k na konsole i 200 zeta na gry na nie to i stać na high
endowy sprzęt który jak zliczałem z GTX 770 i i7 4770k i 16gb Ramu oraz dyskiem SSD kosztuje
około 3,5k (jeśli się składa samemu bo jak sie kupuje gotowce to się kupuje że tak powiem
gówno) ;>.

Bo:
a) nie każdy lubi grać na PC
b) PC to wydatek wysoki na start, gry rozkładają się w czasie
c) ceny gier PCtowych na zachodzie są zbliżone do konsolowych

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Ja płacze o RDR? hahahahahaha a w GTA V mam wbite już... Inne exy? Pokaż mi o jakie inne
exy płaczę? No czekam bo teraz już KŁAMIESZ! O GTA V fakt troszkę popłakałem ale widzę
że Rockstar chcę ludzi zmusić by kupowali starą generację specjalnie dla jednej gry dlatego
nie wydaje na PC.

Jaki Rockstar ma interes, by ludzie kupowali stare konsole? L O L
Ale dobra, jedziemy z koksem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=88793&pid=8
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=86356&pid=7
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90558&pid=19
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=91308&pid=20
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87710&pid=21
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=85671&pid=51
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90255&pid=11
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90508&pid=24
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=91946&pid=3
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=89139&pid=2

Czasami aż żałuję, że na gramie nie ma takiej polityki jak na Neogafie, gdzie za port begging lecą bany na prawo i lewo...

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

I oczywiście te zawody są tak słąwne jak te z LOL''a, Doty, SC 2, czy dawniej z CS''a?

WCG i MLG są mało popularne? Żartujesz, prawda?

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Błagam cię wykopałeś to z najgłebszych podziemi i próbujesz zbić oczywistość ;/. To widać
mało widzisz, po za tym zobacz jakie są wartości pieniężne nagród z konsolowych turniejów
a jakie z PC''towych, tyle w temaciku.

http://www.esportsearnings.com/tournaments
Mhm. Popatrz, co jest na miejscu 6 i 7. Nie, to nie wersje PCtowe. Patrz, gdzie jest CS i gdzie Starcraft (podpowiedź: szukaj pod Halo).

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Ehh widzę że to Ciebie zaślepiło fanbojstwo do konsol i aż tak trudno ci jest przyjąć
coś oczywistego, smutne (aż sondaże wyborów mi się przypominają :D jeśli wiesz co mam
na myśli).

Co oczywistego? Że esport na konsoli nie istnieje? Niestety, jestem w realnym świecie. Esport na konsolach jest i ma się dobrze.

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:


Co ja takiego śmiesznego napisałem? Ja tam nic śmiesznego nie widzę?

Masz cytat. Oskarżasz ludzi o konsolowe fanbojstwo a sam nie widzisz tego, co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 12:58, Eternal101 napisał:

Ja fanbojem jestem? Pokaż mi to proszę Cię litości...


No nie rób sobie jaj. O ile pamiętam ktoś już podał masę linków do tematów, w których wywoływałeś takie wojenki.

O, tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=91500&pid=31.

Dnia 20.02.2014 o 12:58, Eternal101 napisał:

Uwierz mi że zawsze czytam to co piszecie, i zawsze ze zrozumieniem więc takie opinie
sobie daruj bo to tak jakbyś stwierdził że jestem "głupi"... -.-


Coś tam pewnie czytasz ale najwyraźniej niewiele z tego rozumiesz, więc ci to w możliwie najprostszy sposób wytłumaczę: PC jest otwartą platformą więc MOŻE być silniejszy od najnowszych konsol. Przytoczyłem przykład, że od czasu do czasu gram na maszynce, która NIE JEST silniejsza od najnowszych konsol. Mam nadzieję, że wniosek potrafisz już wyciągnąć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 13:06, Henrar napisał:

Jak chcesz zauważyć różnicę między 60 klatkami a wyższą ilością na monitorze z odświeżaniem
60Hzów? :>

Odpowiem tylko do tego, czy Ty rozumiesz człowieku że posiadałem monitor który miał odświeżanie większe niż 60Hz? Bo chyba nie chcesz tego zrozumieć... Dla mnie różnica zauważalna jest między 30 a 60 fpsami a wzwyż ludzkie oko nie widzi różnicy, udowodnij mi że jest inaczej (badania naukowców najlepsze rozwiązanie) bo póki co twierdzą że jest inaczej ;>, jeśli widzisz różnicę to pogratulować bardzo dobrego wzroku :).

Co do e-sportu spójrz pierwsze 7 miejsc, oh czyżby to były gry PC''towe, nie możliwe normalnie ! No chyba że Dot''a 2 i LoL jest na konsolach a ja o czymś nie wiem ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> I oczywiście te zawody są tak słąwne jak te z LOL''a, Doty, SC 2, czy dawniej z CS''a?

Dnia 20.02.2014 o 12:49, Eternal101 napisał:

Błagam cię wykopałeś to z najgłebszych podziemi i próbujesz zbić oczywistość ;/. To widać
mało widzisz, po za tym zobacz jakie są wartości pieniężne nagród z konsolowych turniejów
a jakie z PC''towych, tyle w temaciku


^^ Ja pier.... Normalnie ręcę mi opadają jak czytam co Ty wypisujesz :/ Chłopie, naprawdę Ty chociaż czasem PRZECZYTAJ TO CO PISZESZ ZANIM KLIKNIESZ "dodaj post".

A co do kwot nagród z "konsolowych turniejów" to pierwszy lepszy z brzegu link:

http://pclab.pl/news52368.html

^^ Cały news dotyczy WYŁĄCZNIE wersji konsolowej (PC do dziś nie doczekał się usługi "Elite"), a stronę na której go opublikowano wybrałem celowo - bastion PC, więc news nie będzie przesadnie entuzjastyczny, bo blaszaka nie dotyczy (uwaga na ostry ból dupy "master rasy" w komentarzach - lojalnie ostrzegam). Pula nagród o wartości miliona dolców to jest wg. Ciebie mało ? Człowieku - lecz się z tego fanbojstwa dopóki nie jest za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 13:22, Lordpilot napisał:

^^ Cały news dotyczy WYŁĄCZNIE wersji konsolowej (PC do dziś nie doczekał się usługi
"Elite"), a stronę na której go opublikowano wybrałem celowo - bastion PC, więc news
nie będzie przesadnie entuzjastyczny, bo blaszaka nie dotyczy (uwaga na ostry ból dupy
"master rasy" w komentarzach - lojalnie ostrzegam). Pula nagród o wartości miliona dolców
to jest wg. Ciebie mało ? Człowieku - lecz się z tego fanbojstwa dopóki nie jest za późno.


A teraz przytocz mi gdzie ja napisałem że milion dolców to mało? Z niczego nie będę się leczył bo nic mi nie dolega ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 13:18, Eternal101 napisał:

Odpowiem tylko do tego, czy Ty rozumiesz człowieku że posiadałem monitor który miał odświeżanie
większe niż 60Hz?

Całe 75hz, z czego dużą część w rzeczywistości akceptuje sygnał o takim odświeżaniu a wyświetla normalne 60hz. Anyway, mała różnica. Sprawdź jak wygląda 120 klatek na sekundę na monitorze o odświeżaniu 120Hz. Różnica ogromna.

Dnia 20.02.2014 o 13:18, Eternal101 napisał:

Bo chyba nie chcesz tego zrozumieć... Dla mnie różnica zauważalna jest
między 30 a 60 fpsami a wzwyż ludzkie oko nie widzi różnicy, udowodnij mi że jest inaczej
(badania naukowców najlepsze rozwiązanie) bo póki co twierdzą że jest inaczej ;>,

Naukowcy? Poproszę źródło od Ciebie, nie będące wikipedią, że człowiek nie widzi więcej niż 60 klatek na sekundę (w ogóle, ludzkie oko nie widzi klatek na sekundę, nie jesteśmy robotami, ale to szczegół)
http://amo.net/NT/02-21-01FPS.html
Tutaj masz pracę naukowców nt. 300FPSów:
http://downloads.bbc.co.uk/rd/pubs/whp/whp-pdf-files/WHP169.pdf

Dnia 20.02.2014 o 13:18, Eternal101 napisał:

Co do e-sportu spójrz pierwsze 7 miejsc, oh czyżby to były gry PC''towe, nie możliwe
normalnie ! No chyba że Dot''a 2 i LoL jest na konsolach a ja o czymś nie wiem ? ;>

Napisałeś, że gry konsolowe mają znacznie mniejsze nagrody niż PCtowe i że Starcraft ma większa nagrody niż dowolna gra konsolowa. Udowodniłem ci, że się myliłeś (jak zwykle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole mają jeden poważny mankament, a są to gry i ich ceny.

Gry dlatego, że większość z nich prędzej czy później przechodzi na PC. Zostaje parę exclusive''ów, ale co to jest.
Mam parę gier (konkretnie dwie na Xboxa i trzy na PS3), które chciałbym ograć (a na PC mam jak na razie z 500 takich tytułów).

Jednakże, dla 2-3 gier nie opłaca mi się kupować konsoli (no chyba, że znajdę nowe konsole za 200 zł w sklepie, bo na tyle wyceniam przydatność tych maszynek).

No a ceny...szkoda gadać. Gierki za 200+ zł na konsole, kontra gry już od 10 zł na PC (mówimy tu tylko o nówkach, których nikt jeszcze nie macał. Używki oczywiście będą tańsze, ale to nie to samo) to mówi samo przez się.

Ja np. wolę kupić MK 9 za 60 zł na PC, niż czekać na obniżkę tej gry na Xboxie/PS3. Gdyby ceny gier na konsole były takie, jak gier na PC, to jeszcze by się opłacało zastanawiać nad konsolami.


A odnośnie określenia na PCtowców, to żałośni to są konsolowcy, którzy kupują za 200+ gry na konsole, albo okradają sprzedawcę i kupują używkami/wymieniają się grami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 13:34, Henrar napisał:

Napisałeś, że gry konsolowe mają znacznie mniejsze nagrody niż PCtowe i że Starcraft
ma większa nagrody niż dowolna gra konsolowa. Udowodniłem ci, że się myliłeś (jak zwykle).


"po za tym zobacz jakie są wartości pieniężne nagród z konsolowych turniejów a jakie z PC''towych" Gdzie ty tu widzisz wspominke że akurat SC 2 ma większe kwoty pieniężne? Naginasz fakty na swoją korzyść (jak zwykle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2014 o 13:36, Heartbreaker napisał:

Ja np. wolę kupić MK 9 za 60 zł na PC, niż czekać na obniżkę tej gry na Xboxie/PS3. Gdyby
ceny gier na konsole były takie, jak gier na PC, to jeszcze by się opłacało zastanawiać
nad konsolami.

http://www.cdaction.pl/news-36979/wielka-wyprzedaz-gier-na-x360---dzien-trzeci-skyrim-dead-island-riptide-left-4-dead.html
Oczywiście wyprzedaży na konsolach nie ma, Steam ma monopol na tanie gry. Weźmy sobie teraz Skyrima i porównajmy cenę Steamową z promocji do Xboksowej z promocji.
33 zł na Xboksie.
31 zł na Steamie wg obecnego kursu euro.

I mam rozumieć, że kupiłeś Mortal Kombat za 60 zł na premierę? Gra kosztowała 30 euro na Steamie. To raz. Dwa, konsolowcy grali w Mortala na długo przed tym, zanim PCciarze w ogóle usłyszeli o tym, że gra na PC się pojawi. Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować