Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmień się w zombie i zgarnij grę The Walking Dead

15 postów w tym temacie

"oraz przesłać fotografię, na której jest się ucharakteryzowanym na żywego trupa"

Nie mogliście dać tego newsa wcześniej? Wystarczyło by żebym dziś rano cyknął foto i nawet obeszło by się bez jakiejkolwiek charakteryzacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2014 o 22:00, Fang napisał:

Nie mogliście dać tego newsa wcześniej? Wystarczyło by żebym dziś rano cyknął foto i
nawet obeszło by się bez jakiejkolwiek charakteryzacji :D

Odkąd zdecydowałem się na odstawienie kawy, wystarczy że ktoś zrobi mi zdjęcie podczas porannych wykładów i nagrodę mam w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy... zaznaczyłem odpowiedzi i już chciałem uploadować fotę, gdy wyskoczyło mi info o jakiejś przerwie z powodu zmian na stronie. a gdy teraz chcę tam wejść, wyskakuje mi info że moje zgłoszenie zostało przyjęte. ktoś jeszcze tak ma? co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staramy się jak możemy, by jak najszybciej ogłosić zwycięzców, ale wśród prac finałowych znalazło się kilka takich, które miały pierwotną publikację na blogach o kinie, makijażu, grach. Ustalamy wiarygodność prac i pozyskujemy zgody na ewentualną re-publikację w galerii konkursowej. To trwa.

Przy okazji zaznaczam, że w tego typu konkursach nie ma sensu zamieszczać fotek z filmów albo zdjęć, które obiegły świat (zwłaszcza gdy mają watermark portalu z zabawnymi obrazkami) etc. Naprawdę, nie mam problemów z ich odsianiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2014 o 17:10, Dalhar napisał:

Kiedy podacie wyniki? Upłynęło już 6 dni od ustalonej daty.

Zwycięzcy zostali już pewnie poinformowani drogą mailową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować