Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Producent Thiefa przyznaje: gra nie jest perfekcyjna

24 postów w tym temacie

Za szybko. Nawet jeśli gra nie jest perfekcyjna, to ten pan powinien poczekać jeszcze minimum miesiąc zanim ogłosi takie rewelacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie by poczekał miesiąc lub dwa z wydaniem gry, gdyby nie księgowi, którzy do końca lutego muszą policzyć zera na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przed premierą padają takie słowa to ja zawsze mówię "To ja podziękuje". Niech Ci spece od elektronicznej rozrywki w końcu nauczą się dobrego PR ;/ bo ostatnio to słabo w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, premiera w Europie jeszcze nie miała miejsca, a ci już zastanawiają się nad kontynuacją i mówią, że jednak to nie wyszło do końca tak jak chcieli. Dziwne trochę. Poza tym Roy jakby przyklaskuje niepochlebnym recenzjom a to już naprawdę marnie, bo te jego argumenty to trochę takie "jak na garbatego to on całkiem prosty jest" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 12:56, Kafar napisał:

Jak przed premierą padają takie słowa to ja zawsze mówię "To ja podziękuje". Niech Ci
spece od elektronicznej rozrywki w końcu nauczą się dobrego PR ;/ bo ostatnio to słabo
w tej dziedzinie.

Gra do pupy -> Zalewanie PRem. źle.
Gra do pupy -> przyznaje -> źle

I spróbuj to ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Niech Ci

Dnia 26.02.2014 o 12:56, Kafar napisał:

spece od elektronicznej rozrywki w końcu nauczą się dobrego PR ;/

Szczerość i "olewanie" PR to wbrew pozorom bardzo dobra taktyka PR-owa ;-) Zwłaszcza w przypadku nie do końca udanego produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:36, mati285 napisał:

Szczerość i "olewanie" PR to wbrew pozorom bardzo dobra taktyka PR-owa ;-) Zwłaszcza
w przypadku nie do końca udanego produktu.


No wątpie jak ludzie decydują się nie kupować wtedy produktu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:02, Zgreed66 napisał:

I spróbuj to ogarnąć :)


To jest proste.. niech zamkną swoje mordki i milczą. Twórcy gry nie powinny się wypowiadać że ich zdaniem gra jest super albo ich zdaniem gra jest średnia lub nie taka jak chcieli. niech PR zostawią specom od PR :) tak samo jak twórcy giern ie powinny bronić swoich produktów i nie wdawać się w dyskusje o jakość. Duzo firm tak robi i źle na tym nie wychodzą.

Przykład ostatniej gatki z Batmana że patch musi poczekać bo robią DLC jest doskonałym przykładem kto powinien siedzieć cicho i dlaczego ;) nie lepiej powiedzieć "pracujemy nad patchem" i tyle?:) i gracz byłby spokojny bo by nie wiedział że to ściema i firma miała by lepszą reputacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:46, Kafar napisał:

No wątpie jak ludzie decydują się nie kupować wtedy produktu ;)

Czy to prawda to już pokażą słupki sprzedaży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:57, mati285 napisał:

> No wątpie jak ludzie decydują się nie kupować wtedy produktu ;)
Czy to prawda to już pokażą słupki sprzedaży ;-)


Wątpie, gra się sprzeda średnio (co nie znaczy że źle) bo niedługo na bank będzie niższa cena. Gry od tego wydawcy szybko mozna dorwać za jakieś 70zł krótko po premierze.

Oczywiście trzymam kciuki by ekipa została doceniona przez graczy i dobrze się sprzedała bo gra ma sporo rozwiązań które mam nadzieje wpiszą się w rynek gier (dostosowanie trudności moim zdaniem jest genialne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to że kupowałem ze zniżką w kompanii i wyniosło mnie to zaledwie 89,99 z przesyłką to bym anulował zamówienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahahahaha nie ma co przekonał mnie do ogrania tytułu... a pod koniec roku będzie narzekanie że gra się sprzedała słabiej niż oczekiwali... ahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gdyby nie to że kupowałem ze zniżką w kompanii i wyniosło mnie to zaledwie 89,99 z przesyłką
> to bym anulował zamówienie...

I żałowałbyś... Nigdy nie daj się wciągnąć w takie zabawy. Zresztą wystarczy zobaczyć oceny graczy, by się przekonać, że wcale nie jest to zła gra. To kawał dobrej gry zapewniającej Ci porządną rozrywkę;) I najlepsze:) Sam skalujesz jej poziom twardości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 12:29, Mozgotrzep napisał:

No to może by tak jakieś patche? Niedociągnięcia można poprawić, a fabułę to już pal
licho.


Tutaj trzeba poprawić rdzeń rozgrywki - przebudować poziomy i inne, tylko aż żal, że 10 lat po Deadly Shadows wychodzi gra jeszcze bardziej OGRANICZONA swoją technologią. Ludzie się kiedyś z DS-a śmiali, a tutaj etapy są jeszcze mniejsze i jeszcze bardziej podzielone na fragmenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować