Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sto milionów kont w pecetowym Minecrafcie

11 postów w tym temacie

Sto milionów kont i wszystkie to gimbaza. Przynajmniej grają w końcu grę w swoim przedziale wiekowym, chyba, że o czymś nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2014 o 13:15, Mackopff napisał:

Sto milionów kont i wszystkie to gimbaza. Przynajmniej grają w końcu grę w swoim przedziale
wiekowym, chyba, że o czymś nie wiem.

Masz jakiś kompleks na punkcie gimnazjum? Nie miałeś kolegów, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sto milionów kont i wszystkie to gimbaza. Przynajmniej grają w końcu grę w swoim przedziale
> wiekowym, chyba, że o czymś nie wiem.
Taaa bo prawdziwy facet powinien grać w GTA5, wyluzuj każdy gra w co lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompleksy :) Widzę, że wam nie przeszkadzają dzieci grające w GTA Online, bo mi od ich piskliwych głosików krwawią uszy, a zachowanie jest poniżej krytyki. Z resztą na gram.pl jest to samo z wyjątkiem administratorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, przemawiam! Faktycznie w GTAO jest tragedia, ale wydaje mi się, że są to bardziej ludzie 8-13 lat, bo potem już się głos bardziej ogarnięty robi tak w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciarnia to jest obecnie w prawie każdej grze (szczególnie tych free to play) bo dorośli ludzie mają coraz mniej czasu na granie. I podejrzewam że jak już grają, to wolą siedzieć w singlu niż użerać się w trybie wieloosobowym z kinderkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech mi ktoś wytłumaczy, jak bardzo przeszkadza wam jak taka "dzieciarnia" gra w GTA, CODa czy Minecrafta, jeżeli masz problem z piskiem to wyłącz czat głosowy, jak trafisz na gimbazę, zmień to znajdź inny, na którym są bardziej normalni ludzie, przecież nie zakażesz komuś grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować