Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja 2.0.1 do Diablo III już dostępna

21 postów w tym temacie

loot jest niezły gdyż pograłem 1h i znalazłem przedmioty które na głowę biły moje a zaznaczę że miałem nie za małą kasę epickie przedmioty kupione które były polecane i używane do buildów postaci na forach. Teraz za każdym razem jak wypadnie jakaś rzecz zawsze jestem jej ciekaw ;).. chociaż pewnie do czasu. Gdybym wiedział że tak będzie to spokojnie swój zestaw za jakieś 50euro bym opchnął na domu aukcyjnym. No ale już raczej za późno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście czym wyższy poziom trudności, tym lepszy loot; nowością jest jednak skalowanie trudności - przeciwnicy rosną w siłę wraz z bohaterem.

Uuu, mam nadzieję, że nie jest tak źle, jak brzmi. Nienawidzę skalujących się przeciwników, zabija to cały sens zdobywania lepszego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziom skaluje się do lvl naszej postaci. A więc można grać na udręce VI postacią na 40lvl. Im wyższy poziom naszej postaci tym silniejsi wrogowie. Wiec jest tak jak powinno być. A treść artykułu po prostu wprowadza czytelnika w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 14:52, Mercuror napisał:

Oczywiście czym wyższy poziom trudności, tym lepszy loot; nowością jest jednak skalowanie
trudności - przeciwnicy rosną w siłę wraz z bohaterem.



Jest to spora bzdura.
Owszem im wyższy poziom trudności [z nowo dostępnych poziomów] tym lepszy loot, natomiast już na ostatnim, czyli w wersji polskiej bodajże poziomie "Udręka", na dziś dzień nie ma najmniejszego znaczenia czy ktoś ciśnie suwak na poziomie 1 czy 6, drop jest i tak z jednego wora [paradoksalnie testując TR1 wypadły mi dwie legendy dużo lepsze niż podczas biegania na TR6]

Dnia 27.02.2014 o 14:52, Mercuror napisał:

Uuu, mam nadzieję, że nie jest tak źle, jak brzmi. Nienawidzę skalujących się przeciwników,
zabija to cały sens zdobywania lepszego sprzętu.


Przeciwnicy nie skalują statystyk tak jak podnosi je gear, skalują tylko poziom postaci [i to poziom postaci nie pargonu czyli zobaczymy przeciwników o maksymalnie 70tym lvlu w dodatku]


@Runners_High


Ci co wysprzedali się do golca wiele nie zdziałają zbyt szybko na "nowym inferno".
Wiec ogolenie postaci do bielizny tez nie było zbyt szczęśliwym rozwiązaniem [zwłaszcza, że w RoSie będziesz mógł sobie stare przedmioty podkręcić u enchanterki tak, ze nie będą bardzo odstawać od nowego ekwipunku - jeśli odpowiednio sobie podmienisz i wylosujesz afixy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co znaczy blokada wymiany zlota miedzy graczami? To przepraszam normalnego manualnego handlu juz nie bedzie? Nie da sie z kumplem grac i wymieniac rzeczami zaleznie co komu potrzebne? WTF??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 15:13, Pietro87 napisał:

@Runners_High

Ci co wysprzedali się do golca wiele nie zdziałają zbyt szybko na "nowym inferno".
Wiec ogolenie postaci do bielizny tez nie było zbyt szczęśliwym rozwiązaniem [zwłaszcza,
że w RoSie będziesz mógł sobie stare przedmioty podkręcić u enchanterki tak, ze nie będą
bardzo odstawać od nowego ekwipunku - jeśli odpowiednio sobie podmienisz i wylosujesz
afixy]


Dla mnie to bez znaczenia, nie czuję żadnego przywiązania do starych postaci :) Czas do premiery dodatku postanowiłem przeznaczyć na levelowanie kompletu nowych bohaterów i stopniowe zapoznawanie się ze zmianami. "Świeżakami" gra się dużo przyjemniej. Polecam podejść do tej gry z czysta kartą, może wolniej się znudzi, nie ma co się spieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 15:15, necxelos napisał:

Co znaczy blokada wymiany zlota miedzy graczami? To przepraszam normalnego manualnego
handlu juz nie bedzie? Nie da sie z kumplem grac i wymieniac rzeczami zaleznie co komu
potrzebne? WTF??


No z tego wynika chociaz jak wypadnie ci przedmiot tak jak w wowie masz 2h na wymiane go z osobami ktore z toba były w grze. Jak nie wymienisz to z tego co wiem jest przyporzadkowany do konta (zreszta jak w wowie tylko tam czasmai jest do konta czasami do postaci przypisywane) i też sa 2h na wymiane. Podejrzewam że przy handlu tymi wlasnie rzeczami mozna za gold handlowac. głowy nie daje bo nie probowałem i mnie handel w tego typach grach nie jara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można wogóle handlować legendarkami i setami. Jedynie co możesz to się wymienić do 2h z ludźmi którzy grali z tobą wtedy jak ów przedmiot wypadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 14:52, Mercuror napisał:

Oczywiście czym wyższy poziom trudności, tym lepszy loot; nowością jest jednak skalowanie
trudności - przeciwnicy rosną w siłę wraz z bohaterem.


Uuu, mam nadzieję, że nie jest tak źle, jak brzmi. Nienawidzę skalujących się przeciwników,
zabija to cały sens zdobywania lepszego sprzętu.


Przeciwnicy skalują się wraz z poziomem bohatera a nie gearem. A że cała zabawa w gearowanie zaczyna się na 60 lvlu to i tak nie ma to większego znaczenia. Można to po prostu potraktować w sposób jakby niegdysiejszy normal/nigtmare/hell były niedostępne dla postaci z 60 lvlem. Wpływu na grę nie ma to żadnego bo i tak nikt z tym poziomem nie miał powodu żeby do nich wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli info że nie można handlować już goldem między graczami to prawda tj. jest ono przypisane tylko do konta gracza, to stwierdzam że tym jednym sprawnym ruchem ucięto łeb Hydrze jaką byli <bot gold sellers>, czyli jak w D2 kamienie szlachetne wracają do łask jako waluta :)) co rokuje bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak byłem przeciwnikiem Diablo 3 ale po tym jak dowiedziałem się jakie mają być zmiany w dodatku (czyli miesiąc temu) kupiłem podstawkę. I wiecie co wam powiem? Ta gra tak powinna wyglądać od samego początku! Teraz to jest naprawdę bardzo fajną grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, historia lubi się powtarzać. Dla wielu Diablo 2 też dopiero "zaczęło się" w dodatku. Z tą różnicą, że przy premierze Diablo 2 internet nie był tak popularny, stąd lepsze wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 14:41, Kafar napisał:

loot jest niezły gdyż pograłem 1h i znalazłem przedmioty które na głowę biły moje a zaznaczę
że miałem nie za małą kasę epickie przedmioty kupione które były polecane i używane do
buildów postaci na forach. Teraz za każdym razem jak wypadnie jakaś rzecz zawsze jestem
jej ciekaw ;).. chociaż pewnie do czasu. Gdybym wiedział że tak będzie to spokojnie swój
zestaw za jakieś 50euro bym opchnął na domu aukcyjnym. No ale już raczej za późno ;P

Jacek bez jaj... Ty i epickie przedmioty na koncie ? za niezłą kasę ? :D, za co od kogo hah. Bo skoro piszesz, że jak teraz coś ci padnie i jesteś tego ciekaw to wątpię w epickość Twoich przedmiotów. =)
Chyba, że mi się coś pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 18:07, Arcling napisał:

Cóż, historia lubi się powtarzać. Dla wielu Diablo 2 też dopiero "zaczęło się" w dodatku.
Z tą różnicą, że przy premierze Diablo 2 internet nie był tak popularny, stąd lepsze
wspomnienia.

Mniej hejtu.. płaczu, lamentu i wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2014 o 18:15, Braveheart napisał:

Mniej hejtu.. płaczu, lamentu i wszystkiego :)

Dokładnie. Bycie wystawionym na zalew przesadnie negatywnych opinii też może mieć wpływ na to, jak pewne rzeczy postrzegamy. Wtedy też większość nie miała dostępu do internetowych recenzji, stron z porównaniami, video rozkładającymi grę na czynniki pierwsze itd. Sam np. nie wiedziałem wtedy początkowo nic o optymalnych buildach, dopiero później z pism się dowiedziałem, że coś takiego w ogóle istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja bardzo fajna :)
Troszkę zbyt szybko wbija się poziomy mistrzowskie ale mniejsza z tym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować