Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa razy więcej rąk do pracy przy DayZ, do gry zmierza system gotowania

9 postów w tym temacie

Ale nieee, co z tego. Przecież jak Hall odejdzie to wiadomo, że wszystkie się posypie. Każdy egzemplarz DayZ eksploduje. Złodzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą zająć się naprawą innych rzeczy pierwsze a później się bawić w dodawanie takich pierdółek! Zombie które widzą i przenikają przez ściany, respawn lootu tylko po restarcie serwa co jest totalna porażką i oczywiście bugi w stylu biegania po domku a tu nagle zapadasz się pod ziemię i łamiesz sobie nogi, pozostaje tylko czekać aż z głodu zdechniesz bo nic innego nie zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mogą zająć się naprawą innych rzeczy pierwsze a później się bawić w dodawanie takich
> pierdółek! Zombie które widzą i przenikają przez ściany, respawn lootu tylko po restarcie
> serwa co jest totalna porażką i oczywiście bugi w stylu biegania po domku a tu nagle
> zapadasz się pod ziemię i łamiesz sobie nogi, pozostaje tylko czekać aż z głodu zdechniesz
> bo nic innego nie zrobisz!

True story bro. Ja kiedys wlazem na jeden z tych wysokich blokow w Zielenogorsku. Chodze sobie po mieszkaniach , szukam lootu, zwiedzam , poszedlem na balkon no i.. spadlem . A ze bylo wysoko zginelem na miejscu, a mialem wszystko wypasione ,ktos kto znalazl moje cialo niezle sie oblowil.
Dodam ze na balkonie byla balustrada i nie moglem tak sobie spasc. Balustrada okazala sie niewidzialna i bylo po mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nad rzeczami wymienionymi w newsie i nad tymi na ktore narzekacie pracują różne osoby, to nie tak że robią x to nie mogą y
xBRUNNERx, skoro ta balustrata była niewidzialna to skąd wiesz, że tam była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Mogą zająć się naprawą innych rzeczy pierwsze a później się bawić w dodawanie takich
>
> > pierdółek! Zombie które widzą i przenikają przez ściany, respawn lootu tylko po
> restarcie
> > serwa co jest totalna porażką i oczywiście bugi w stylu biegania po domku a tu nagle
>
> > zapadasz się pod ziemię i łamiesz sobie nogi, pozostaje tylko czekać aż z głodu
> zdechniesz
> > bo nic innego nie zrobisz!
>
> True story bro. Ja kiedys wlazem na jeden z tych wysokich blokow w Zielenogorsku. Chodze
> sobie po mieszkaniach , szukam lootu, zwiedzam , poszedlem na balkon no i.. spadlem .
> A ze bylo wysoko zginelem na miejscu, a mialem wszystko wypasione ,ktos kto znalazl moje
> cialo niezle sie oblowil.
> Dodam ze na balkonie byla balustrada i nie moglem tak sobie spasc. Balustrada okazala
> sie niewidzialna i bylo po mnie.
Witam w klubie podobna sytuacja tylko sobie wlazłem na dach szpitala i nie dało się zatrzymać lekko nacisnąłem W a tu tak jakby sprintem zasuwał i trzepot spadł z budynku a jak naciskałem S to nie reagował to bez sensu na razie grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować