Zaloguj się, aby obserwować  
SD4HJ

Tatuaże- jakie macie, jakie zamierzacie zrobic.

196 postów w tym temacie

Ello.
Macie jakies tatuaze na ciele?Albo planujecie zrobic? Ja planuje sobie po skonczeniu 18 lat zrobic na podudziu na lewej nodze:) A potem moze na ramieniu napis "Gothic" ale to jeszcze zobacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie ja ale mój kumpel planuje sobie po 18 fundnąć na ramieniu znaczek Quake''a III albo tormentową runę udręki.

Osobiście nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony no tatuaży, sobie bym zbytnio nie zrobił. Po prostu nie podoba mi się to zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:21, Aramill napisał:

Ja uważam ze to nie jest madry pomysl. Bedziesz tego żałował...

Bo ja wiem człowiek wtedy jest taki czjle się taki super i taki ktoś a nie taki bobek. No a zresztą dziewczyny a to lecą. Ja sobie chyba taki jeden tatuaż zrobie w końcu można go usunać ale niestety opercają ale da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2006 o 22:16, SD4HJ napisał:

Ja planuje sobie po skonczeniu 18 lat
zrobic na podudziu na lewej nodze:) A potem moze na ramieniu napis "Gothic" ale to jeszcze
zobacze:)


Pamiętaj, że będziesz miał to potem przez całe życie (no chyba że zrobisz taki co po iluśtam latach znika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:16, SD4HJ napisał:

Ello.
Macie jakies tatuaze na ciele?Albo planujecie zrobic? Ja planuje sobie po skonczeniu 18 lat
zrobic na podudziu na lewej nodze:) A potem moze na ramieniu napis "Gothic" ale to jeszcze
zobacze:)

Zobaczysz, jakie to przyjemne, jak z tatuażem wyjdziesz na słońce. Zdrowo Cię ten tatuaż przypiecze!
I radziłbym, najpierw namalować sobie trudno zmywalną farbą, tak, dla sprawdzenia, czy Ci to naprawdę odpowiada. Bo prawdziwego tatuażu już nie usuniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam 3 lata na dobor po po 18 roku zycia robie własnie na nodze, a ty Krzysiek masz jakis?? I po ile stoi taki czarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:25, Filip92 napisał:

> Ja uważam ze to nie jest madry pomysl. Bedziesz tego żałował...
Bo ja wiem człowiek wtedy jest taki czjle się taki super i taki ktoś a nie taki bobek. No a
zresztą dziewczyny a to lecą. Ja sobie chyba taki jeden tatuaż zrobie w końcu można go usunać
ale niestety opercają ale da

A ja 4 lata sobie musze poczekać cierpliwosć popłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, najpierw buląc ciężkie pieniądze za zrobienie tatuażu, a potem jeszcze większe na jego usuwanie. Nie licząc tych wszystkich problemów zdrowotnych po drodze, jake mogą z niego wyniknąć.

Biorą wszystki za i przeciw, moim zdaniem zrobienie sobie tatuażu to jest głupota. I nie każdej dziewczynie się to podoba. Niektóre wręcz odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:42, PolishWerewolf napisał:

Biorą wszystki za i przeciw, moim zdaniem zrobienie sobie tatuażu to jest głupota. I nie każdej
dziewczynie się to podoba. Niektóre wręcz odstrasza.


Zawsze można zrobić tatuaż taki 3 letni. To jest chyba najlepsze rozwiązanie bo jeżeli zaczyna się tego żałować to wystarczy poczekać i nie jest ta decyzja wiążąca do końca życia. Wszystko można robić tylko trzeba być przewidującym i rozważnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co mi np 3 letni? Ja ogólne robienie tatuażu uważam za bezsens, stratę czasu i pieniędzy. A czekanie... Nie wszyscy musza być cierpliwi tak jak Ty ;) I wiesz co? Nie ufam wymysłom takim, ze "samo" zejdzie, bo nic się samo nie robi nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czekam tylko do 19 sam niewiem czemu bo jzu sobie moge robić ale szukam tego jednego co do płatnośc za niego to niesą takie drogie jak ma sie znajomości bądz chce si emieć go dobrzez zrobionego nie tam jakis badziewskim sprzętem, a co do bólu po opalaniu to jest nieprawda ból masz jak źle go zrobią ci dlatego jak juz sie decydujesz nie idziesz do jakiegoś tam kola i dajesz kase a on ci robi jakąs brudną igłą. Co do usunięcia też sie da ale jest to wtedy dopiero ból bo chyba nikt nei będzie sobie spokojnie patrzał jak laser wypala mu dziure w nodze czy gdzie tam macie tatu.. A że laski lecą to sie zgodze i nie zależy w jakim miejscu ma sie owy tatu.. nom to chyba wsio dobrze radze każdemu kto chce mieć tatuaż żeby najpier pomyślal dobrze gdzie po co i naco mu on. thx za wysłuchanie see u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:39, Vaxinar napisał:

> Bo prawdziwego tatuażu już nie usuniesz.

Da się - operacyjnie. :)



Albo laserowo (bez znieczulenia):D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:16, SD4HJ napisał:

Ello.
Macie jakies tatuaze na ciele?Albo planujecie zrobic? Ja planuje sobie po skonczeniu 18 lat
zrobic na podudziu na lewej nodze:) A potem moze na ramieniu napis "Gothic" ale to jeszcze
zobacze:)



Odradzam... potem jak będziesz "stary" ;-P to trudno to będzie ściągnąc, a myślę że wtedy nie będą takie super... z wymazywaniem jest sporo bolesnej pracy!

Osobiście nie lubię takich "modnych" nastolatków i nastolatki ktorzy robią sobie tatuaże na plecach np. albo wbijają se kolczyki na nosie, po 10 w jednym uchu, na języku, na pępku... nie uważam żeby to było miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 22:39, Vaxinar napisał:

> Bo prawdziwego tatuażu już nie usuniesz.

Da się - operacyjnie. :)



Można też chyba wyparzyć, czy wypalić nie wiem ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2006 o 23:16, gieroj napisał:

> > Bo prawdziwego tatuażu już nie usuniesz.
>
> Da się - operacyjnie. :)


Można też chyba wyparzyć, czy wypalić nie wiem ;-D


Sa dwie znane mi metody może ktoś tam jeszcze cosik wymyślil ale o wyparzaniu nic nie słyszałem wiem że jest wypalanie laserowe bardzo bolesne nom i wycinanie i naciąganie skóry na tatu.. tez bolesne i oszpeca ciało co do tych kolczyków w nosie i w uchu po 10 to sie zgadzam co do pempka i jednego w uchu nic niemam to niekiedy upiększa kobiety że sie tak wyraże.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tych kolczyków w nosie i w uchu po 10 to sie zgadzam co do

Dnia 30.06.2006 o 23:25, Cord napisał:

pempka i jednego w uchu nic niemam to niekiedy upiększa kobiety że sie tak wyraże.



Jeden kolczyk w jednym uchu - oczywiście! w pempka - tu się nie zgodzę. I nie chodzi mi tylko o to że to według mnie nie upiększa, ale też (dla kobiet, siostra moja miała) to może zaboleć eszcze jakiś miesiąc po założeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować