Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Elite: Dangerous - czas na trzecią fazę alfy

6 postów w tym temacie

Z jednej strony fantastyczne dokowanie, imersja od razu + 10. Z drugiej przy setnym dokowaniu podejrzewam że może to się okazać męczące. Ale jestem i tak za :) brakuje mi dobrego sandboxowego symulatora. Czy generalnie jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z jednej strony fantastyczne dokowanie, imersja od razu + 10. Z drugiej przy setnym dokowaniu
> podejrzewam że może to się okazać męczące. Ale jestem i tak za :) brakuje mi dobrego
> sandboxowego symulatora. Czy generalnie jakiegokolwiek.

Podejrzewam, że zanim do owego setnego dokowania dojdzie będziemy mogli podobnie jak w starym Elite zamontować sobie komputer dokujący, który odwali za nas całą robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gra przeznaczona dla jednego gracza mam nadzieję? Jeśli tak, to chyba kolejna wyczekiwana przeze mnie tego typu gra. Porażka X Rebirth bolała, mam nadzieję, że ta nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To gra przeznaczona dla jednego gracza mam nadzieję? Jeśli tak, to chyba kolejna wyczekiwana
> przeze mnie tego typu gra. Porażka X Rebirth bolała, mam nadzieję, że ta nie zawiedzie.

Tylko w połowie. Przeznaczona do gry w coopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To gra przeznaczona dla jednego gracza mam nadzieję?
> > ...
>
>
> Tylko w połowie. Przeznaczona do gry w coopie.
Odkąd to ED jest przeznaczone do gry w coopie? Podobnie jak starsze części najnowsze Elite jest produkcją dla jednego gracza, jednak tym razem otrzymamy także multi (pozwalające na rozgrywkę praktycznie na skalę gry MMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować